eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Orduspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 39>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 22:42
peki guclu kardesim simdi bana soyleyebilirmisin kac oyuncunun bonservisi elinde ve gecmiste kac tane takim bu kadar kiralik adamla basarili olmus. onlarin kac tanesi ordunun basarisini kendi basarilarindan fazla onemsiyecek. bu onlarin sucu degil. kiralik oyuncu piskolojisi. renkli bir takim olacagi kesin. bence cok ters bir takim olacak ama hicte beklenmedik yenilgiler alacak. tabi bu benim ongorum. baska bir zorlukta suat hocanin basarisiz olmasi durumunda yonetim suat hocayi yollarsa bu oyuncularin kac tanesi takimda kalmak isteyecek. ben kisaca disa cok bagimli bir takim kurdu ordu diyorum.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 22:47
Orduspor şu haliyle şampiyon olsa ne olur?Çıktığı gibi düşer.Gerçekleri görmek lazım.Şükrü Bodur yönetiminin yaptığı sadece günü kurtarmak.Bunu da anlayan artık alınan kiralık oyuncularla.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
kartal52 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 01:03
site yönetimi neden burdan misafir tkım taraftarını atıyorsunuz bizim orduspor sitesinde cok eskişehirli arkadaşlar var burası tartışma alanı tabiki herkes burda kendi takımının başarılı olmasını ister bu siteye en az on kere üye oldum ama her seferde üyeligim iptal oldu herkes burada yorumlar yapacak tabi eyer yorumları hazmedemiyorsanız lütfen kapatın biz eskişehirspor hakkında herhangi bir çirkin laf ettiysek taraftarı hakkında tek kırıcı kelimem olmadı buna ramen benim üyeligim donduruldu lütfen arkadaşlar birbirimizi hazmetmeyi ögrenelim  tabiki benim tek aşkım orduspor süperlige cıksın sizde eskişehirspor cıksın istersiniz benim kalbimden gecen orduspor  eskişehirspor cıksın umarım atmasınız teşekkürler
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 01:10
Alıntı yapılan kartal52

site yönetimi neden burdan misafir tkım taraftarını atıyorsunuz bizim orduspor sitesinde cok eskişehirli arkadaşlar var burası tartışma alanı tabiki herkes burda kendi takımının başarılı olmasını ister bu siteye en az on kere üye oldum ama her seferde üyeligim iptal oldu herkes burada yorumlar yapacak tabi eyer yorumları hazmedemiyorsanız lütfen kapatın biz eskişehirspor hakkında herhangi bir çirkin laf ettiysek taraftarı hakkında tek kırıcı kelimem olmadı buna ramen benim üyeligim donduruldu lütfen arkadaşlar birbirimizi hazmetmeyi ögrenelim  tabiki benim tek aşkım orduspor süperlige cıksın sizde eskişehirspor cıksın istersiniz benim kalbimden gecen orduspor  eskişehirspor cıksın umarım atmasınız teşekkürler

Bu forumda hiç kimsenin üyeliği durup dururken askıya alınmaz...Ama sen her sayafaya girer bu sene ordu şampiyon olur ordu şöyle olur böyle olur  yazarsan üyeliğin askıya alınır....

Ordusporun konu başlığı vardır oraya gerekli haberleri aktarırsın bizde forumda bilgi sahibi oluruz...Ayrıca kendi sitenizden hiç bahsetme bir zamanlar kimse kötü birşey yazmazken nasıl kıyım yapıldığını belki bilir belki bilmezsin ama ben çok iyi biliyorum...

Tekrar ediyorum konu başlıklarına provake edici ve kışkırtıcı mesajlar yazıldığında üyeliğiniz askıya alınacaktır....Lütfen kendi konu başlığınıza haberlerinizi aktarmaktan öteye geçmeyiniz...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Guclu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

A.Güçlü ŞİMŞEK
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 12:29
arkadaşlar bu sene çıksak bile seneye çok transfer yapmamız gerekecek bu doğru.zaten yapılacak bir sürü transfer süper lig'De sadece genç oyuncularla başarışı olmak çok daha zor.bunun bilincindeyiz.biz 20 senedir ssüper lig özlemi çekiyoruz,çıkarsak ben inanıyorum bir çok ordulu iş adamı yönetime talip olur.yanlış anlamayın reklam kaygısı yüzünden talip olur diyorum.burda kazanan yine takım olur para aktıkça.çıkarsak iyi transferler yapıp ligde kalabiliriz.bizim inancımız tam.bunları konuşmak saçma aslında şu an.önce bu sezonu bir alnımızın akıyla kapatalımda.

Bu arada bir haberide yazayım buraya F.Alper Salıgın ve Galatasaraylı genç Aydın bir aksilik çıkmazsa bugün yarın ordusporlu olacak.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 13:09
Alıntı yapılan Guclu

arkadaşlar bu sene çıksak bile seneye çok transfer yapmamız gerekecek bu doğru.zaten yapılacak bir sürü transfer süper lig'De sadece genç oyuncularla başarışı olmak çok daha zor.bunun bilincindeyiz.biz 20 senedir ssüper lig özlemi çekiyoruz,çıkarsak ben inanıyorum bir çok ordulu iş adamı yönetime talip olur.yanlış anlamayın reklam kaygısı yüzünden talip olur diyorum.burda kazanan yine takım olur para aktıkça.çıkarsak iyi transferler yapıp ligde kalabiliriz.bizim inancımız tam.bunları konuşmak saçma aslında şu an.önce bu sezonu bir alnımızın akıyla kapatalımda.

Bu arada bir haberide yazayım buraya F.Alper Salıgın ve Galatasaraylı genç Aydın bir aksilik çıkmazsa bugün yarın ordusporlu olacak.

ahhh ahh ordu bi bizi anlasa... simdi siz basarili olsanizda seneye baskaniniz rekalm olayiyla degisip ordan burdan adam toplasa ne kadar basari gelecek. super lige cikan 3 takimdan 2 si genelde dusuyor. sizde bu ikiden biri olursaniz bizim gibi 10 degil 25 sene lazim size... umarim ordu bu sene kiraliklariyla cikmaz.... kendi zararlarina....
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 13:32
taşıma suyla değirmen dönmez derler ama hayırlısı neyse o olsun diyelim eğer ordu kalıcı başarı istiyorsa kiralıklarla değil uzun vaadeli topçularla yola çıkması lazım...
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 23:10
hala ordulu kardeşlerimiz taşıma suyla değirmende un öğüteceklerini sanıyor nereye kadar o futbolcular ordunun olmadığı sürece başarı orduya şampionlar liğinde arsenal milan la final oynamak kadar uzak
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 23:33
ya arkadaş bu adamlarda şehirleşme yok,sanayi yok ,ticaret yok,sosyo ekonomik anlamda ülkenin en vasat şehirlerinden biri..nasıl oluyorda bu kadar topçuya para buluyorlar hayret bişey..

şimdide kasımpaşadan alperle geseden aydın ı alacaklarmış..

ulan bu işte bi bodur denen fırıldak başkanlarının hiç bi aktifliğide yok..eee şeytan bunun neresinde
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
Guclu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

A.Güçlü ŞİMŞEK
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 23:50
bi gel orduya bi gez kardeşim benim.sanayii konusunda haklısın.şehirleşme ve sosyal hayat konusunda karadenizde 1 numara olduğumuz söyleyebilirim sana.vasat şehir dediğin yer en modern şehirlerden biri.kimse kimseye laf atmaz orduda.kız erkek ayırmaksızın herkes gece sokaklarda rahatça gezebilir.ne derseniz deyin ama bizi diğer illerle karşılaştırıken işkembeden sallamayın lütfen.gelin gezin görün...
ticaret yok dediğin yer türkiyenin en büyük 500 şirketleri listesine her sene3-4 bazende daha fazla şirket sokuyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır