eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Faşizan Taraftar Zihniyeti !!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseskolik Liste gör
Yazar

Ferdi
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 05:25
 Ama bu arada her zaman futbolda şiddete ne pahasına olursa olsun karşıyım , tatlı sert uyarılardan yanayım Clap hepimiz nihayetinde insanız kardeşiz değmez kavgaya dövüşe, en son çözüm kavga dövüş vs. olmalıdır en son nokta Smile
biz eski-şehirliyiz oleyyy
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 05:50
Hiçbirşeyi yerinde görmeden , sadece internet üzeirnde bitakım araştırmalar yapıp saçma sapan konuşan boş bi yazar, zaten çoğuda boş değil mi ? Boş adamları boşvermek lazım .
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
  Alıntı ESESiM026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 10:23
yaşasın  holiganlık 
ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 11:31
Faşizan taraftar da olduk... Ben de GURUR DUYDUM.Evet böyle olunca faşist olunuyorsa ben de faşistim.Şehrine sahip çıkamayanlar ülkesine de sahip çıkamazlar biz anti bizans dedikçe istanbulun kiralık kalemleri bize değişik isimler buluyor anlamış değilim....Ama ben Gurur Duyuyorum ve Allaha şükrediyorum : İyiki Eskişehirliyim iyiki ESKİŞEHİRSPORLUYUM
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 11:59
Alıntı yapılan eseskolik

Ama bu arada her zaman futbolda şiddete ne pahasına olursa olsun karşıyım , tatlı sert uyarılardan yanayım Clap hepimiz nihayetinde insanız kardeşiz değmez kavgaya dövüşe, en son çözüm kavga dövüş vs. olmalıdır en son nokta Smile
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 12:16
ayıp ayıp...bu kadar da olunmaz ya?sadece istanbul takımları ülkede populeritesini attırsın.anadolu takımlarından uzaklasalım.böylelikle türk futboluda gelişecek di mi?bence yazarın içinden gecenler bunlar.
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 12:53
Endüstriyel futbola karşı yaşasın tribün kültürü..!

NO AL CALCIO MODERNO..! ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 12:58
Clap
Alıntı yapılan oaae

Altuğ Altınokun yazdıkları faşizanlıksa ben faşizanım.
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 15:14
Anti Bizans düşüncesini siyasi terimlerle bir kalıba sokmak gibi düz mantık istanbul sevdalılarının büyük bir bölümünde ne yazıkki var.. Faşizm yaftası yapıştırarak anti bizans düşüncesini çağdışı mantıksız bir düşünceymiş gibi göstererek ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum.. Anti Bizans düşüncesi ideolojik olarak faşizmle değil sosyalizmle benzeşir ilk başta.. Mao Zedung'un kızıl siyasi iktidar düşüncesiylede tam tamına benzerlik gösterir.. Beyaz rejimle yönetilen Çinde  kırsal kesimlerde kızıl siyasi iktidarlar kurularak kentler kuşatılmış ve devrim başarıya ulaşmıştır.. Anti Bizansıda bu mantıkla yorumlarsak şehirlerde o şehrin takımı iktidarı alırsa ülkeyi saran futbol oligarşiside yıkılacaktır.. Faşizme göre bişey yok yani..
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 15:49
Alıntı yapılan turkaslan

şu istanbul yazarlarını anlamak mümkün değil doğrusu..
burada altı çizilmesi gereken bir konu var.. oda şudurki istanbulda yaşayan bir vatandaşın evinden çıkıp işine varıncaya kadar yada evinden gitmek istediği alışveriş merkezine gidene kadar ortalama 5-10 semt birden geçiyor olması ve bu semtlerin hemen hemen birçoğununda futbol takımları ve taraftarları olması.. onlar elbetteki faşizmden şiddetten uzak durmak zorundalar.. sonuçta hepsi  orada ya birey olarak yada aileleriyle yan yana yaşamak zorundalar.. aynı kafeye gidip aynı lokantada yemek yeme zorunlukları var.. ortak yaşam alanlarını kullanmak zorundalar.. oysa anadolu şehirlerinde durum farklı..
anadolu kulüplerine deplasmana gelen kaç taraftar hunharca öldürülmüştür sorarım size..?
ama onlar kendi tribünlerinde birbirlerini bıçaklayarak öldürdükleri bile oldu.. yaralı sayısı heryıl binleri bulur .. kaç fb,gs,bjk li buradan şiddet görerek dönmüştür..?
kendi tribününde kendi renktaşını bıçaklayıp öldüren adama bulunduğu şehrin tek takımı ünvanını verin anasını bile keser...
anadolunun, şehrinin takımına sahip çıkmış insanları yargılarken terörist muamelesi yapan bu yazar gerçek bir provakatördür benim nezdimde... hedef göstererek bir takım insanlardan alkış almak adına 200 kişilik dediği o bursa taraftar grubuna vurun gitsin abalıya yapmak gerçek provakatörlüğün  daniskasıdır..
türk milletinin özünde milliyetçilik duyguları vardır.. ama bunu bazıları sadece mhp ye oy vermekle olunur sanar ama işin özü illa o değildir.. Önce Allah sonra vatan.. gerekirse uğruna canlar verilir... herkes yaşadığı yeri sever ve benimser... ama istanbul kozmopolit bir kent olduğundan herkes sadece oturduğu daireyi sever.. yan dairedeki komşusunu bile tanımaz birçoğu... dolayısıyla kimseden bana zarar gelmesin korkusuyla yaşamaktan dünyaya bakış açıları işte bu kadar daralmış onların.. 
nasılki istanbulda yaşamanın bazı kuralları varsa eskişehirde yaşamanın bazı kuralları var...
gel bu güzel şehre istediğin gibi gez,eğlen,ye,iç ama formanı mümkünse sana ayrılan tribünde giy sevgili kardeşim.. yazarım..çizerim..

değerli kardeşim olayı çok güzel özetlemişsin..istanbul denilen yer aynen anlattığın gibi.kimse kendi çıkarına zarar gelmesini istemez.kimsede kimsenin umrunda değildir.her yerin kendine göre kuralları vardır katılıyorum.kendi şehrimde fb.gs,bjk  formalı insanlar görüyorum ve rahatsız oluyorum.bende eskişehirden başka bir yere gittiğimde davranışlarıma çok dikkat ederim.burada bazı değerler daha ölmedi.bunlara dikkat edeceksinki buradan keyif alasın...
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır