eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Atilla Koca

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 13:51
şimdi bazı ANLAMAYAN yahut ANLAMAK İSTEMEYEN arkadaşlara tekrar şekilli şemalli anlatayım.

Şimdi siz hocasınız ve yönetiler diyorKi

''hocacığım canım hocam kimi transfer edelim''
Hocada,
''Bana ronaldoyu,ronaldinhoyu,kakayı ıvırı zıvırı alabilirmisiniz alabilirseniz şampiyonlar liginde şampiyon olabiliriz''
''Aman hocam bizde o kadar para ne gezer kakanın sağ ayağınıki kramponları alabiliriz ama oda işinize yararmı bilmeyiz''
hocada.
''E tamam o zaman arda,guiza,alex,onur bu ıvır zıvırları alabilirmisiniz o zaman liğde şampiyonlupa oynayabiliriz''
''Hocam yapmayın bizim etimiz budumuz ne bunlarında hem kramponlarını hemde belki sağ ayaklarını getirebiliriz hem biz şampiyonluğa oynamayacağız zaten istesekte oynayamayız,PARAMIZ YOK''
''Ozaman fahri tatan,yusuf şimşek,taner gibi gibi azıcık üst düzey futbol oynayanları getirelim ilk 6 ya oynayalım uefayada kalırız''
''Hocam vallahi bunların bonservisine bizim paramız yetmez tamam belki alabilriz ama çooook borca batarız.Biraz daha ucuzunu bulsak bonservis falan vermesek kiralasak sen bu takımı liğde tutamazmısın.''
''E başkanım öyle söylesene hem para vermeyeceğiz hem liğde kalacağız hemde kimseyi üzmeyeceğiz alın size liste''
Hoca ne yapacak şimdi hem bonservis parası vermeyecek hem başka birileri arafından fazla istenip piyasası yüksek olmayacak,hem yedek kalınca arıza çıkarmayacak,hem KAŞAR olup ortalık karıştırmayacak,söz dinleyecek,hemde ligi bilecek adam olacak.Hemde konyanın fahriye verdiği 2 trilyona gibi bir paraya 4-5 tane adam alacak.
HOCANIN VERDİĞİ LİSTEYİ ŞEKİLLE ÇİZELİM;
1-X
2-Y
3-Z
4-PAPUCUMUN RAKCISI
5-BİZİM MAHALLEDEKİ TOPCUNUN EVLADI
6-POLJACK
7-?
Şimdi listenin ilk 3 ünde yeralmayan poljack alındığında hocamı başarısız yoksa parası olmadığından kulüpmü.Söyleyeyim ikiside SUÇSUZ.Yapacak birşey yok para bu kadar.
Şimdi aynı listeyi diğerler topçu arkadaşlar içinde çizebiliriz.Kısa zaman zarfında yapılacak en iyisi bunlardı.
Şimdi futbolcu arkadaşlarımıza gelelim.Bu aslanlar,aslan gibi çıkıp fahrinin aldığı 2 trilyondan daha fazla parayı hakederek daha azına oynadılar.Muhim olan bu.Takımı oynatmak.Hoca hepsini  şevk içinde oynattı severek oynattı,taraftar için oynattı,bu kulübün tarihini bilerek oynattı.BU PARAYLA BU TAKIMI HER MAÇ ÇİFT FORVATLE OYNATTI.Futbolcularda aslanlar gibi oynadılar.Verilen paraların hepsi HEPSİNE HELALİ HOŞ OLSUN.Keşke daha çok olsaydıda daha fazlasını verseydik.Hakkımız yenmese idi çok daha yukarılardaydık.Bunu öyle işkembeden söylemiyorum ha tüm kalbimle söylüyorum.
O kadar dönen dolap varki hocanın üstüne çünkü YİYİCİ değil ondan.Yılmaz gibi doldursa milletin ve kendisinin cebini,kulüp tarafından sevilir taraftar tarafından sevilmezdi.Ama şimdi taraftar tarafından sevilip kulüp ve menejerler tarafından sevilmiyor.Demek ki hoca doğru yolda.
Anlayanlar anlamayanlara söylesin.

YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 14:04
Alıntı yapılan hamdiozen

şimdi bazı ANLAMAYAN yahut ANLAMAK İSTEMEYEN arkadaşlara tekrar şekilli şemalli anlatayım.

Hocada,
''Bana ronaldoyu,ronaldinhoyu,kakayı ıvırı zıvırı alabilirmisiniz alabilirseniz şampiyonlar liginde şampiyon olabiliriz''
''Aman hocam bizde o kadar para ne gezer kakanın sağ ayağınıki kramponları alabiliriz ama oda işinize yararmı bilmeyiz''
hocada.
''E tamam o zaman arda,guiza,alex,onur bu ıvır zıvırları alabilirmisiniz o zaman liğde şampiyonlupa oynayabiliriz''
''Hocam yapmayın bizim etimiz budumuz ne bunlarında hem kramponlarını hemde belki sağ ayaklarını getirebiliriz hem biz şampiyonluğa oynamayacağız zaten istesekte oynayamayız,PARAMIZ YOK''
''Ozaman fahri tatan,yusuf şimşek,taner gibi gibi azıcık üst düzey futbol oynayanları getirelim ilk 6 ya oynayalım uefayada kalırız''
''Hocam vallahi bunların bonservisine bizim paramız yetmez tamam belki alabilriz ama çooook borca batarız.Biraz daha ucuzunu bulsak bonservis falan vermesek kiralasak sen bu takımı liğde tutamazmısın.''
''E başkanım öyle söylesene hem para vermeyeceğiz hem liğde kalacağız hemde kimseyi üzmeyeceğiz alın size liste''
Hoca ne yapacak şimdi hem bonservis parası vermeyecek hem başka birileri arafından fazla istenip piyasası yüksek olmayacak,hem yedek kalınca arıza çıkarmayacak,hem KAŞAR olup ortalık karıştırmayacak,söz dinleyecek,hemde ligi bilecek adam olacak.Hemde konyanın fahriye verdiği 2 trilyona gibi bir paraya 4-5 tane adam alacak.
1-X
2-Y
3-Z
4-PAPUCUMUN RAKCISI
6-POLJACK
7-?
Şimdi listenin ilk 3 ünde yeralmayan poljack alındığında hocamı başarısız yoksa parası olmadığından kulüpmü.Söyleyeyim ikiside SUÇSUZ.Yapacak birşey yok para bu kadar.
Şimdi aynı listeyi diğerler topçu arkadaşlar içinde çizebiliriz.Kısa zaman zarfında yapılacak en iyisi bunlardı.
Şimdi futbolcu arkadaşlarımıza gelelim.Bu aslanlar,aslan gibi çıkıp fahrinin aldığı 2 trilyondan daha fazla parayı hakederek daha azına oynadılar.Muhim olan bu.Takımı oynatmak.Hoca hepsini  şevk içinde oynattı severek oynattı,taraftar için oynattı,bu kulübün tarihini bilerek oynattı.BU PARAYLA BU TAKIMI HER MAÇ ÇİFT FORVATLE OYNATTI.Futbolcularda aslanlar gibi oynadılar.Verilen paraların hepsi HEPSİNE HELALİ HOŞ OLSUN.Keşke daha çok olsaydıda daha fazlasını verseydik.Hakkımız yenmese idi çok daha yukarılardaydık.Bunu öyle işkembeden söylemiyorum ha tüm kalbimle söylüyorum.
O kadar dönen dolap varki hocanın üstüne çünkü YİYİCİ değil ondan.Yılmaz gibi doldursa milletin ve kendisinin cebini,kulüp tarafından sevilir taraftar tarafından sevilmezdi.Ama şimdi taraftar tarafından sevilip kulüp ve menejerler tarafından sevilmiyor.Demek ki hoca doğru yolda.

Abi tebrik ediyorum.Gerçekten olayı 10 numara özetlemişsin.ClapClapClapClap
Yukarı
26simsek Liste gör
Deneyimli Yazar

YASİN ÖZKAN
  Alıntı 26simsek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 15:03
Alıntı yapılan hamdiozen

Hocada,
hocada.
1-X
2-Y
3-Z
4-PAPUCUMUN RAKCISI
6-POLJACK
7-?

gercekten süper bi şekilde izah etmişssin abı elıne saglık,durum aynen bu ..
ANTİBİZANS BU KALEYİ ASLA YIKAMAYACAKSINIZ....
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 15:33
Rıza hoca eşki yemediği için danışıklı dönüşüklü olmadığı için,ortada tezgah kurmadığı için sevilmez.Açık açık lovrek'i izlemeden aldık der.geçen sene taraftarında etkisiyle yönetim tavsiyelerin sonucunda çıkmazda kalmış para-imkan-terübesizlik üçgeninde sıkışmış mecburen lovreği almış olabilir hocamızda kendisi gerekli tedbirleri almıştır.devre arası satılması kiralanması gündeme gelmiş ne yazık ki kendisi sakatlanmıştır.lovrek parası verilir futbol hayatı bitirilir.ya oynar yada terk eder gider yada sabır gösterir sene sonunu bekler futbolu unutmaya başlar,piyasada kadro dışı kaldı diye değeri düşer.Sonuçta inatlaşması kendinede zarar verir.
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 15:46
Hamdi abi hepimizin demek istediklerini anlamak istemeyenlere çok güzel özetlemiş,hala bir sorusu olan varsa söylesin
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 16:45
Alıntı yapılan hamdiozen

Hocada,
hocada.
1-X
2-Y
3-Z
4-PAPUCUMUN RAKCISI
6-POLJACK
7-?

Alıntı yapmak istemezdim ama bazı bariz hataları söylemeden edemedim.
1. Geçen yılın transfer  harcamasını yönetim en az 22 trilyon olarak açıkladı. Bu  rakam hiçde azımsanacak miktar değil. Örneğin lovreğin 2 trilyona yakın malolduğu söyleniyor. Yusuf şimşek bursa 1,5 trilyona malolmuştu. Lovrek= yusuf şimşek  karşılaştırın.
2.1 trilyondan fazla para ödediğiniz poljak 1 gol bile atamadı . O bölgede oynayacaksın ama hiç gol yok artı es kaza 2 asist . Heralde bu paraya daha kötüsü bulunamaz. Yada ucuzda birileri fiyatını arttırıyor.
3. Defansımızda ulaş var gidiyorsunuz defansa defans olmayan tayfunu alıyorsunuz.
4. Mustafa sevgi, özgürden,cumhurdan dahamı kötüydü.
5. Murat ersinden çok mu iyi futbolcu.
6.Oğuzu,emre özkanı ,cumhuru ,vs bedavamı aldılar bu takıma .
7. Kiralıklarla oynayacaklarına birkaçtane adam gibi transfer yapıp 2-3 yıllık bir hesapla bu takım iyi yerlere gelebilirdi. Ama böyle pyangocu yönetimle ancak pyango vurursa yıllık başarı gelir. Sen ilk üçe girsen kiraladığın batuhan,kiraladığın,burak,veysel nebileyim bilmemkim sende dururmu sen yine düşmemeye oynarsın. Ama birileri tabiki halinden memnundur . atı alan üsküdarı geçer çünki.
SONUÇ: Mesele para değildir. geçen yıl 22 trilyon buyıl en az 25 trilyon gösterilecektir ,şöyle böyle iki yılda 50 trilyon transfere harcayan bir kulüp bu takımdan cok daha iyisini Türkiye şartlarında yapması gerekir. Yoksa birileri nerde bu paralar der. Birileri Yoksa bu paraları tayfuna,cumhura vermediniz heralde demezmi.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 17:10
Alıntı yapılan eses260

Yoksa birileri nerde bu paralar der.
Önemli olan da bu. Artık taraftar nerede bu paralar desin. Rıza Çalımbay yanlış tansfer yaptıysa, Rıza Çalımbay eleştirilsin. Yönetim listenin sonlarındaki futbolcuları almaya mecbur bıraktıysa, yönetim eleştirilsin, hesap sorulsun. Ancak bu sene, içinde bulunduğumuz şu zamanlarda yaşananlar daha önemli. Söylenildiği gibi yönetici-menajer-gazeteci üçgeni var mıdır? Bu kulübün paraları birilerinin cebine mi gitmektedir? Şayet böyle bir üçgen varsa, bu Rıza Çalımbay'ın ya da yönetimin hatalarından çok daha önemlidir. Rıza Çalımbay'ın veya yöneticilerin hataları olmuştur elbette, sonuçta o pazarın içine girilince işler göründüğü kadar kolay olmayabilir. Ancak diğer durum çok daha vahim bir durumdur. Şayet varsa öyle bir tezgah, tez zamanda bozulmalıdır!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 18:36
Ahmet Abi olayı özetlemiş.
Elde para olsa Rıza Hoca kuracağı takım ile kafaya oynar.
Ancak sorun YÖ-NE-TİM'de ..
İleriye dönük gelir kaynakları yerine günü kurtarma çabasında oldukları sürece Allah Yardımcımız olsun ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 18:50
Lovrek'in bonservisin 350 bin euro, Poljak'ın bonservisine 340 bin euro verildi. Öyle Lovrek için 2 trilyon verildi, Poljak'ın maliyeti 1 trilyonun üstünde haberleri aşırı derecede abartı haberler.

Ayrıca başlık Atilla Koca başlığı. Bunların tartışılacağı yer burası değil.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 15:41
CÜMLETEN SELAMÜN ALEYKÜM;

Şimdi Bircok Sey Yazılıp Çiziliyor Bu Kaleci Hakkında Ben Tribünden Yetişen Biri Olarak Bu Konuları Arastırıyorum Gerçekten Ve İsmi Lazım Değil Eski Bi Yöneticimizle Görüştük Geçen Denk Geldi Ve Anlattık Birbirimize Oturup Neler Döndüğü Neler Yapıldığı Geçen Sene Çok Cüzi Bir Miktara Kurulacak Takımın Maliyetinin Neden Böyle Olduğunu Falan...

Eğer Sahte Değilse Atillanın Sol Omuzundan Sakat Olduğuna Dair Bi Rapor Gördüm Rıza Hocanın Gecen Sezonki Transfer Listesini Gördüm Hepsi Sırp Ve Hırvat Bana Düşündürücü Geldi Neden Hiç Afrikalı Amerikalı Avrupalı Falan Filan Yok Diye Neden Belli Menejerlere Baglı Kalınmıs Diye Anderson Transferide Bence Buna İnce Bi Örnek Şuan Adam Bizi MAhkemeye Vermiş Durumda Tum'u Alabilirdik Ama Gene Sakat Andersonu Aldık. Birde C.Çalışkan
Youladan Hiç Para Almadan Ve Kulübe Yarar Sağlayarak Takıma Kazandırdı Diye Biliyorum.

Ben Kimsenin Avukatı Değilim Ne Yönetimin Ne Rıza Hocanın Ne Onun Ne Bunun Ama Bizler Birazda Duygusal Düşnüyoruz Gibime Geliyo Ben Etik Transferler Yapıldığını Düşünmüyorum İnşallah Yanılıyorumdur.

Geçen Sezon Yönetimi Pretesto Ettik Yapmamız Lazımdı Ama Serkan Ve Tayfunun Yaptıklarını Göremedik Rıza Hocanın Disiplinsizliğini Göremedik Adamlar Gideceklerini Bildiklerinden Dolayı Sürekli Takımda Karısıklık Yasattılar Maasını En Düzenli Alan Kluplerden Birisi Eskişehirspordur Mesela Burak Yılmaz 7 aydır maasını alamıyo Ve Türkiyenin En Zengin Takımında Zapo 9 Aydır Maaş Alamıyo Adam Türkiye Süperlig Şampiyonu Takımının Bi Oyuncusu Yani Herşey Parada Değil Biz Yönetimi Eleştirdik ÇOKTA GÜZEL OLDU ama O İdmana Çıkmayan Topcularıda Topa Koymak Lazımdı Çıkın Oynayın Lan Diye Bu Klüp Neleri Gördü Neleri Yasadı Sürekli Böyle Polyannacılıkla Olmuyo İnsanların Dolu Olduğu Bariz Ortada Basarıdan baska Bi İsteğimiz Yok Belli

Yerel Basın Belki Çok Objektif Olmayabilir. Rıza Hoca Belki Art Niyetli Olabilir Yönetim Yolunda Olabilir Ama Eğer Şüphelerimiz Varsa Arastıralım Kulaktan Duyma Veya Birileri Yazıyo Diye Doğruluğuna İnanmayalım Çünkü Baki Olan Bizleri Sevdalı Olan Bizleriz İdealist Olan Bizleriz Ve İdealist İnsanlarda Herzaman Daha Çabuk Kanarlar Duygusal Düşündüklerinden Dolayı Ve Bizlerde Arastırıyoruz Bakıyoruz Yazıyoruz Çiziyoruz Kimse Demesin Benim Yazdığım Yalan mı Diye Belki Benim Duyduklarım Yalan Yanlıs Ama İşte Burada Paylasarak Dogruya Varacağız Diye Düşünüyorum Ondan Dolayıdır Ki Eleştiri Yapıyorsakta Seviyeli Olalım Saygıyı yerlere Düşürmeyelim Hepimiz Bu Şehirdeyiz Sonucta Şüphelerimiz Varsa Arastıralım Derim..

Hee Benim Bildiklerim Çok Mu Doğru Çok Mu Gerçek Bilemem Ama Ben Atilla İle İlgili Bu Tür Söylentiler Çıkınca Arastırma Gereği Duydum Sordum Sorusturdum Analiz Ettim Ve Kendimce Çıkardığım Sonuclardır Belki Basın Yanlı Olabilir Ama Hocada Masum Değil Bence Yada Hala  Şüphelerim Var ARastırmaya Devam Edeceğim...

Kimse Kusura Bakmasın Ama Benim Düşüncelerim Yada Kendimce Analizim Bu Tekrar Söylüyorum Yanlış Analiz Etmiş Olabilirim Ama Burada da Birbirimize Karsı Daha SAYGILI Olursak Daha Faydalı Olabileceğini Düşünüyorum HErkese Saygılar SEvgiler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır