eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESPARTA Kayseri'ye de Gider..!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 94>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
Online Durum: Offline
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 13:01

ES ES-denizli bilet fiyatları acıklanmıs duyduguma gore bize ayrılan tribünde bilet fiyatları 25 tlymiş... biz ESPARTA olarak tam kadro denizliye gidecegiz ilk deplasman organizasyonumuz insallah ES ESe ve ESPARTAYA hayırlı olur

HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
doğan Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: ESparta
  Alıntı doğan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 22:51
25 milyon bilet valahi rezalet taraftar ne yapsın ....... dimi =))
isterse yanına bikaç tane daha 0 koysunlar fiyatların giriş kapılarına çok güveniyolar heralde bence yenilemeleri gerekecek kapıları =))
***ESparta***
Yukarı
uni_esparta Liste gör
Yeni Yazar

Tonguc
  Alıntı uni_esparta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 22:54
İster 25 ister 50 isterse 1milyar olsun içimizdeki ESES sevdası paha biçilemez....
Biz ESparta olarak tam kadro ordayız
Yastayız!uzaktayız!//Esparta//
Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Turkey
  Alıntı ÇerkEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 23:05
fiyat ne olursa olsun esparta kemik tayfası olarak orada olacağız...en kötü gider giremeyizSmile
NeFeR//ESparta
Yukarı
ÜniEsEsEsparta Liste gör
Yazar

Cantekin
  Alıntı ÜniEsEsEsparta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 23:08
aynen kardeşim,  fiyat ne olursa olsun. bekle denizli €Sparta geliyor !!!

€Sparta
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 23:23
biz ESparta ES ES olarak denizliyi siyah kırmızıya boyayacagız
bizim için her yer ESKİŞEHİR..
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 23:35
Grubumuz kurulalı 6-7 ay oldu olmadı.Bu grubu tek bir kişi yada birkaç kişide kurmadı herkesin aynı anda gönül vermesiyle oldu.Hiçbirimiz çok zengin falan değiliz ama kardeşlerim okadar sevdalı ve gönüllüler ki hani cebinde 3 lira olsun 1.5 lirasını değil 3 lirasını verir bunlarıda gözlerimle şahitim.Bizdeki bu ESKİŞEHİRSPOR sevgisi varoldukça daha neler yaparız.Denizlispor bizim ilk deplasmanımız.Ha iyi oluruz yada kötü oluruz bu mühim değil mühim olan bu kadar az bir zamanda bunları gerçekleştirebilmektir bence.Ektiğimiz tohumların hepsinin yeşereceğini biliyorum.Şunada inanıyorum ve biliyorum ki benım 4. yılımda burada 150-200 kişi olucaz.Burada da sadece ESKİŞEHİRSPOR tutulacak.WinkBizi kavuşturana çok şükür etmek lazım.Clap

Tüm kardeşlerime tüm emeklerinden dolayı gönülden teşşekür ediyorum.

Bana burda gurbeti yaşatmadınız.Clap

Allah bizi birbirimizden ayırmasın inşallah.

Isparta'nın Kırmızı Şimşekleriyiz.Yastayız uzaktayız. . .
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
doğan Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: ESparta
  Alıntı doğan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 23:46
Alıntı yapılan Adrenalinss

Grubumuz kurulalı 6-7 ay oldu olmadı.Bu grubu tek bir kişi yada birkaç kişide kurmadı herkesin aynı anda gönül vermesiyle oldu.Kardeşlerim okadar sevdalı ve gönüllüler ki hani cebinde 3 lira olsun 1.5 lirasını değil 3 lirasını verir bunlarıda gözlerimle şahitim.Bizdeki bu ESKİŞEHİRSPOR sevgisi varoldukça daha neler yaparız.Denizlispor bizim ilk deplasmanımız.Ha iyi oluruz yada kötü oluruz bu mühim değil mühim olan bu kadar az bir zamanda bunları gerçekleştirebilmektir bence.Ektiğimiz tohumların hepsinin yeşereceğini biliyorum.Şunada inanıyorum ve biliyorum ki benım 4. yılımda burada 150-200 kişi olucaz.Burada da sadece ESKİŞEHİRSPOR tutulacak.WinkBizi kavuşturana çok şükür etmek lazım.Clap

Tüm kardeşlerime tüm emeklerinden dolayı gönülden teşşekür ediyorum.

Bana burda gurbeti yaşatmadınız.Clap

Allah bizi birbirimizden ayırmasın inşallah.

Isparta'nın Kırmızı Şimşekleriyiz.Yastayız uzaktayız. . .
burak harbiden gözlerim doldu len Cry
ama gerçekten burdaki birbirimize bağlılık ve aramızdaki samimiyet tahmin edildiğininde üstünde
kendi adıma konuşursam ESparta kurulduğundan beri burdaki kardeşlik sayesinde kendime çok şey kattım hatta kardeşim seni buldum yani akrabaymışız biz bunu öğrendim kuziiiBig%20smile
iiki varsın ESES iiki varsınız kardeşlerimClapClapClapClapClapClapClapClapClap
***ESparta***
Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
  Alıntı ÇerkEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 23:49
Evet arkadaşalar kardeşilerim önümüzde denizli deplasmanımız var...Bu bizim ilk sınavımız olacak...Allah bizleri utandırmasın..Burak kardeşimin de dediği gibi allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın...ilk kurulduğumzda acaba 10 kişi olabilirmiyiz derken şimdi sayımız 40-50...Hepimiz de harbi ESES li türbünden gelen ve içimizde ESKİŞEHİRSPOR aşkı olan insanlarız..Allah bizleri utandırmasın...

YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...//ESPARTA!!
NeFeR//ESparta
Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
  Alıntı ÇerkEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 23:51
Burak sen arada bize duygusal şiir falan da yaz kardeşim walaClapşöyle ESPARTA ya güzel bir şiir yaz duygulu...sen de o potansiyeli gördüm duygulandırdın bizleri...
NeFeR//ESparta
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 94>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır