eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009 Yerel Seçimleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 395>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 17:31
Alıntı yapılan sümeres

bi partiye üyeysen o partiye oy vereceksin yok vermem diyosan görüşüm artık uymuyo dersen  gidecen o partiye üye olacan.demokrasi var ülkede kimse seni o partide tutma meraklısı değildir.zorlada tutamaz ..öyle ben şimdi  esesi tutuyom ama cimbomluyum ayağı olmaz...üyeyim dediğin partiyi karalama olmaz.gerçek mhp üyesi çıkıp burada böyle yazmaz....üye mhp liler dönek olmamalıdır olmazda...parti.aday çıkarmışsa adaynına oyunu verir.başka bi parti destelenecekse o zaman desteklenir...bunu üyeler için söylüyorum sempazitanlar için değil sempatizanlar her zaman için ortadadır onlar istedikleri zaman istedikleri partriye oy verir zaten... sempatizan mhp lileri belediye seçiminde hocayı desteklemeleri üye mhp lileri bağlamaz...üyeler her zaman kendi adayını destekler...Bu gayette normaldir..ben mhp üyesiyim ama büyükerşen hocayı destekleyceğim diyenlere hiç inanmıyorum..çünkü üye değil seçimlerde ara sıra  mhp ye oy verenlerdir onlar...yani sempatizanlar...Hemen hemen her gün il başkanlığına gidiyorum bi tane MHP üyesi insanın Büyükerşen e oy vereceğim diyenini duymadım...

madem hergün gidiyorsun git adım soyadım yazılı,üyemiyim değilmiyim gör.Ayrıca mhp den sandık görevlisiyim,büyükerşen e oy vereceğiim dedim o kadar,il genel meclisi ve diğer tüm oylarım mhp ye,dönekliğe gelince büyükerşen e oy vermeyipte akpnin adayını kazandırcak kadar da kör değilim.Gün gelecek bizim de partimizin adayı seçilecek çalışacak ve hakkıyla kazanacak o zaman o sadece bizim oylarımızla mı gelecek yoksa başka partilerden de mi oy alarak o zaman da onlara dönek demek zorunda kalacaksınız,yaşınız büyük size olan saygım da o kadar büyük.Ama lütfen bu şekilde suçlama yapmayın...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 17:34
Ben İşim gereği istanbulda yaşıyorum ve işim gereği Türkiye'nin hemen hemen tüm şehirlerini gezme fırsatı buluyorum....Eskişehir ile diğer illere baktığımda bir çok fark görüyorum...Mesala Akp nin başkanlığını yaptığı şehirlerde hep aynı ,fotokopi gibii ...( ankara-istanbul- antalya- denizli...konya v.s ) insanların gözünü boyamak için alt-üst geçitler....yollar ve her üst geçitte yapılan reklamlar ( 300 tane yol yaptık...500 tane kavşak yaptık..2000 tane tranvay yaptık...) gibi...başka ? ....Başkada bir şey yok...Hep reklam ve hep aynı işler.....
Eskişehir'e bakınca zaten olanları sizde görüyorsunuzdur....Yılmaz Büyükerşen Eskişehir için çok değerlidir....Ve bizleri mecburen de olsa Eskişehir'den başka şehire gitmiş olanlaları gittiği ve oralarda yaşadığı için pişman eden insandır.. Ve bizlere ilk fırsatta yeniden Eskişehir'e taşınma hissini uyandıran insandır....Kendisine saygılarımı yolluyorum...
Son olarak Eskişehir'de yaşayan sizlere nacizane tavsiyem kendisine sahip çıkmanızdır...Sizler inanın ki çok farklı bir şehirde yaşıyorsunuz....İnanın İstanbul-Ankara-Konya- vs bir Eskişehir etmez.....

Ha Eskişehirsporumuz ile Belediyeciliği karıştırmayalım...

Saygılar..
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 17:42

aslında butun problem PARADA bıtıyor.hanı bu dedıklerım belkı coguna askı kafa gıbı gelecek ama bence bır beledıyenın arkasında hukumet destegı yoksa ne yazıkkı yapacakları park ve bahceden oteye gıdemez.bazı arkadaşlar dıyorkı gıbın bı burdura bı afyona bakın.kusura bakmayın ama bız bır buyuk sehırız ve bu sehre dıger vatandaşlardan cok buyuk ıltıfatları alıyoruz.bana gore eskısehır ahlkının artık gozu hızmet bakımından acıldı.buraya hangı partıden hangı kısı gelırse gelsın hızmet etmek zorrunda. cunku artık duzen degıstı. kımse kendını afyonla kutahyayla kıyaslıyamaz.cunku bız bır buyuk sehırız ve turkıyenın parlayan yıldızıyız.

yılmaz buyukerşen gercekten elınden gelenın en ıyısını eskısehıre yapıyor.eskıshıre yaptıgı hızmetler sayesınde  eskıshırın gelecegı aydınlık.ama su varkı herkezın elınden gelen bır yere kadar.bazen sıyası cekısmeler yuzunden ınsanlar hızmet noktasında kaybedıyor.en basıtınden gecenlerde oturdugum mahelleye (emek mh.) gezgın tranvay geldı.buyuk ersen emek mah. de getırmek ıstemıs.fakat devlet planlama teskılatından bu proje onay alamamıs.dunya bankasından kredı alma noktasında ıse kefıl gosterılecek bı kurum ne yazıkkı yok.bu noktada cıkmaza gırılıyor.
soyle sehrın onemlı kavşaklarına alt ve ust gecıtlerıne,yollara bakıldıgında cogumuz ankaradakı kayserıdekı gıbı olmasını ıstıyoruz.ınanın aynı seyı buyukerşende ıstıyordur ama elınden gelen bısey yok.bugun yapılan butun park bahce vb. ımarların toplam parası ıle eskısehır cevre yolunun yarısı bıle yapılamaz cunku boylesı projler cok para kaldırıyor.bunu yapabılcek guç ancak ıktıdar sahıplerınde.
yanı anlıcagınız asagı tukursenız sakal yukarı tukursenız bıyık hesabı gıbı.
DK
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 17:52
Alıntı yapılan must-ang

akpnin kazanacağını düşünmüyorum.şimdiye kadar akpye oy verecem diyene rastlamadım.tanıdıklarımdan genel seçimde akpye oy verenler bile büyükerşene oy verecek

Seçimlerde de öyle diyordu herkez kimse akp ye oy vermeyeceğim dedi ama akp iktidardan 1 parti çıktı. Miilet hep öyle der ama sandık başına geçtimi o dediğini kendi bile unutur. LOL LOL LOL LOL LOL LOL
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 17:56
Alıntı yapılan must-ang

akpnin kazanacağını düşünmüyorum.şimdiye kadar akpye oy verecem diyene rastlamadım.tanıdıklarımdan genel seçimde akpye oy verenler bile büyükerşene oy verecek

Oylar Erşene de
Bunlar nasıl geldi kimse oy vermediyse WinkConfusedLOL
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 17:58
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan akçelik26

Yılmaz Büyükerşeni destekliyen arkadaşlara soruyorum eskişehirspor kongrelerine hiç geldinizmi.kongrelere gelseydiniz böyle konuşmazdınız tamam eskişehire hizmet yapmış olabilir ama eskişehirspor kapanırsa kapansın diyecek kadar eskişehir sporu sevmeyen,deplasmanlara gittiğimiz otobüsü dahi kulübün elinden alan  adama kusura bakmasın benden oy yok.çünkü ben ESKİŞEHİRSPORLUYUM.
Bende önce TÜRK'üm ülkemi satan akp'ye mi vereceksiniz ?Din istismarı yapıp din üstünden siyaset yapanlara mı oy vereceksiniz.Büyükerşen ESKİŞEHİRSPOR a ciddi destekler vermektedir ama bazıları gibi(unakıtan,tacettin sarıoğlu) reklama dönüştürmemiştir..Eskişehirsporu sevmeyebilir ama destek vermiyor demek büyük ayıptır..
kardeş lutfen dedıklerıne dıkkat et.herkez burda fıkrını beyan edıyo.nasılkı bu konunun esesle bence alakası olmadıgı gıbı ulkeyı satmaylada alakası yok. merak etme kımse bu ulkeyı satamaz.he sunu dogru soyluyorsun dın ıstısmarlıgı akp yapıyor. bu sıyasette en tehlıkelı sey.Angry am ne yazıkkı bunu yapmayan bı partı soyle eyvallah dıyım.
DK
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 18:00
Zaten ben anlamıyorum. Kimse oy vermedim AKP'ye diyor. Adamlar %47 alıyor...LOLEee 2 işiden biri vermiş. Ya ben ya karşımdaki vermiş yani... Ben vermediğime göre...LOL
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 18:01
büyükerşene oy verirsem elim kırılsın..korkmayın kaybedersede bu şehir yerle bir olmaz elbet çıkar birileri bu şehir için çalışan..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 18:21
Büyükerşen'e oy vermezsem elim kırılsın,korkmayın kazanırsa yine bu şehir kazanacaktır,buna emin olun.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 18:22
alıntı olarak yazı yazma
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 395>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör