eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Canlı Yayında Transfer Teklifi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78910>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
Online Durum: Offline
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 18:35
burası siyaset meydanı değil ..eskişehirspordan başka bir konu konuşulmaz deyip bizleri silenler ne yapıyor. silin bu topiği yada it haşimi kaleci olarak alalım.
şahin abi sen ne dersin haşim konusunda..abi ben yarın trabzona hareket ediyorum sen geliyormusun ...merinos, ünye,afyon,çarşambaspor buca marmaris darıca gibi yüzlerce deplasmana gittik ...bu deplasmana gitmezsek ayıp bize..hadi
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 20:25
CHP ve DSP Eskişehir için uzlaşmalıdır. Yoksa 2 parti de inat ederse, oylar bölünebilir, bu da AKP adayının ekmeğine yağ sürer.

Ben partcilik yapmıyorum, ama Yılmaz BÜYÜKERŞEN'in bir dönem daha başkan olarak kalması Eskişehir için gereklidir. Başlatılan işlerin yarım kalmaması lazım, isterse alt belediyeleri yine AKP alsın, isterse belediye meclislerinin çoğu yine AKP olsun, isterse 81 ilin 80'inin belediye başkanlığı AKP olsun, ama Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı en az bir dönem daha Yılmaz Hoca olmalıdır.

2001 krizinde kendi partisi iktidar olduğu halde Ankara'dan kriz nedeniyle para bulamayan Yılmaz hoca gitti, ne yaptı ne etti kendi girişimleri ile Avrupa'dan kaynak buldu, 2004 yerel seçimlerinden sonra alt belediyeler ve belediye meclislerinin üyelerinin çoğu AKP'dendi ve bu kişiler devamlı engel olmalarına rağmen, adamın tek başına başardığı iş ortada, gidin bir KENTPARK'ı gezin bana hak vereceksiniz.

O yüzden diyorum Türkiye'nin 80 ilinin belediye başkanlığı AKP olsa da, Eskişehir alt belediyeleri AKP'li olsa da, belediye meclis üyelerinin çoğu yine AKP'li olsa da, Eskişehir Büyükşehir BÜYÜKERŞEN olsun bence yeter. Hoca bu kadar işi başardı, yine ne yapar ne eder, kendi başına dahi olsa(ki muhakkak bir ekibi de yanında olacaktır) yapar. O yüzden arkadaşlar özellikle Büyükşehir Bel. Başkanlığı için kullanılan oylarda tüm Eskişehir'lilerin çok iyi düşünüp oy kullanmalıdır, Eskişehir için, Eskişehir'in geleceği için...
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 20:33
hala büyükerşene oy vermemeyi düşünen akp nin adayına oy vermeyi düşünen varsa eğer, star tv de ankaranın belediye başkanını seyrettilermi acaba böyle bir adam nasıl oluyorda belediye başkanı oluyor üstelik türkiyenin başkentinde. bu adam hırsızlığını ört bas etmek için yapmadığı şaklabanlık kalmadı boncuk boncuk terledi ayıp vallahi ayıp.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 20:54
az önce melih gökçeğin hali traji komik idi, içim sızladı; keşke "ankaraspor" da konuşulsaydı :) şükrettim, büyükerşen gibi bir yöneticinin şehrimin başında olduğu için şükrettim...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 20:56
Alıntı yapılan LeeSuger

Büyük düello bugün yapılacak 

CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu, Gökçek ile açık oturumda karşı karşıya gelecek.

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bugün kozlarını paylaşacak. İki siyasetçi saat 19.00’da gazeteci Uğur Dündar yönetimindeki Star Ana Haber Bülteni’nde karşı karşıya gelecek.

Kılıçdaroğlu, Ankara’da vatandaşın kullandığı doğalgaz sayaçlarının alımında büyük yolsuzluk olduğunu iddia ediyor. Aynı marka ve model doğalgaz sayaçları Ankara’da, İstanbul’da olduğundan beş kat daha pahalıya verildi diyor. Kılıçdaroğlu, Gökçek’e bu fiyat farkından kaynaklanan 12,5 Milyon Euro’yu soracak. 

Kaynak ; Milliyet..

Günlerdir her yerde karşımıza çıkan düello bugün yapılacakmış bakalım ne dümenler ortaya çıkacak..

Şu Melih Gökçek'i gördükten sonra Yılmaz Hocanın değeri kat be kat artıyor insanın gözünde.

Melih Gökçek'in canlı yayında yapmadığı çirkeflik kalmadı.Böyle adamların desteklediği takımların taraftarı olmak istemezdim.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 21:05
Alıntı yapılan Semih26

biktik artik siyasi yazilardan burasi siyaset meydanimi??? lütfen siyasi yazilarinizi siyaset konusulan forumlara yazin.

Bu konu en azından siyaset ile ilgili.Gidip Trabzonspor-Eskişehirspor başlığında konuşulmuyor ki bunlar.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 21:19
2-3 park yapmak belediyecilikse Yılmaz hocaya haksızlık olur..veya öteki belediye başkanlarına o yüzden yazarken mantıklı yazın. hem burada eskişehirsporu konuşuyoruz.boş boş yazıp bu forumu üste çıkarmayın.yada it haşimi kaleci alalım yazınca eleştirmeyin madem herkes özgür yazmakta.
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
dalga_ras Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Açık
  Alıntı dalga_ras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 21:35
Eskişehir'in son 10-15 senede ne kadar ilerlediğini aramızda göremeyen birinin olacağını sanmıyorum...Hani görmeyen varsa misal ben bi kısmına yetişemedim yaşım dolayısıyla onalrıda fotoğraflardan tamamlıyorum ve Yılmaz Büyükerşen'e bir kez daha saygı duyuyorum...

Bazı arkadaşlar Eskişehirspor falan demişler...Samsunspor olayını hatırlamıyoruz galiba ne kadar zor durumda kaldıklarını belediye'nin ne kadar zor durumda kaldığını falan...

Zaten yerel seçimlerde insanlar genellikle partiye değil kişiye oy atarlar...Yılmaz Büyükerşen değil CHP'den MHP'den aday olsa(siyasi görüşüm dolayısıyla MHP diyorum kimse yanlış anlamasın başkasıda AKP der CHP der)ve ben oy kullanabilsem =) oyum genede her şekilde Yılmaz Büyükerşen'edir...

Ayrıca gerçekten o Melih Gökçek'in durumu neydi öyle...Bi insan hep mi kaçar hiç mi konuşturmaz zaten yarısını terbiyesizlikle kalan yarısını demagoji ile geçildi...Yazık...Bir de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı...Çok Yazık...
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 21:35
Alıntı yapılan wolfalone38

yada it haşimi kaleci alalım yazınca eleştirmeyin madem herkes özgür yazmakta.

Sevgili wolfalone38 senin bu it haşim sevgin nedir anlamakta güçlük çekiyorum..Neredeyse her yazdığın mesajda bu isim geçiyor..Biraz güldürüp biraz sinirlendirsende sende bu takıma yürek vermişsin ne diyeyim..LOL
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 21:52
Alıntı yapılan umutes

az önce melih gökçeğin hali traji komik idi, içim sızladı; keşke "ankaraspor" da konuşulsaydı :) şükrettim, büyükerşen gibi bir yöneticinin şehrimin başında olduğu için şükrettim...

nevriye budak bir, İ.melih gökçek 2....aynısı valla..
http://www.youtube.com/watch?v=YYXPyfU1uaI
program boyu "168,karayalçın,ne alakası var" dedi durdu..ben hayatımda böyle komedi görmedim ya karnıma ağrılar girdi gülmekten.zaten bi süre sonra dündarla kılıçdaroğlu kendi aralarında konuşurken arkadan gökçek 23 nisanda şiir okuyan çocuklar gibi bağıra bağıra bişiler diyordu.. bi de dündarın da kılıçdaroğlunun da melih gökçeği he yavrum he canım şeklinde dinledikleri an dünya üzerinde yaşanmaz..LOL

bu gökçek'e canlı yayında ankaralı bir hayat kadını (kibarlaştırarak) "ankaranın bütün hayat kadınları bir araya gelse senin gibi bir hayat kadını çocuğu Wink doğuramaz" demişti.bu adamın katıldığı her program komedi..kadın da doğru söylemiş valla..

SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78910>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır