eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Basketbol Takımı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 11:34
Alıntı yapılan dentist

dün ntvsporda bir açıklama geçti banvit başkanının genç banvitleri sata gibi bir düşüncesinin olmadığı her iki takımı da beko basketbol liginde izleyeceğimizi söyleyen bir yazıydı.Ben şahsen bölgesel ligden bir takımın başlanıp çıkartılması taraftarıyım eskişehirin bu gücü var çünkü

Bir yukarıda paylaştığım yazı sadece linkini verdiğim yazıdan bir kesit.Verdiğim linke girerseniz yazının tamamını okuyabilirsiniz.

Sizin söylediğiniz açıklamayı banvit yönetim kurrulu yanlış anlaşılmış bir açıklamadaır diye düzeltti.Ve benim yukarıda paylaştığım açıklamayı yaptılar.

Banvit klübü ilk olarak genç banvitlileri elden çıkarmayı düşünüyorlar.Taliplileri bekliyorlar.Kimse almak istemezse biz2 takımla yola devam ederiz diyorlar.

Bölgesel ligden bir takımın alınıp çıkartılmasını bende isterim tabiki fakat mevcut yönetim zihniyeti ile bu şuanda mümkün değil.Ancak Eti böyle bir girişim yaparak arkasına taraftar desteğini almak için adını ETİ ESKİŞEHİRSPOR olarak değiştirebilir diye düşünüyorum.

Gs Cafe crown ve fb ülker final serisini izledikçe oturduğum yerde sürekli ah diyorum.Bizimde bir basket takımımız olsa onların yerinde biz olsak.Taraftarımızla şampiyonluk mücadelesi versek.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 12:58

eskişehir de basketbolun 6 senesini yediler harcadılar bir çıkar uğruna.Yeni yönetim eskişehir basketbolunu toparlamaya çalışıyor doğru düzgün alt yapı yok hakem yetişmemiş hiçbirşey yapılmamış bu şartlarda ben eti nin de bu işe gireceğinin hiç sanmıyorum eğer bu olay (banvitin satılması) bir iki sene sonrası için olsaydı daha ümitli olabilirdim.Eskişehirspor yönetimininde zaten bu olayla ilgilendiğini hiç ama hiç sanmıyorum onlkar zaten ayrı muamma

eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 15:24
Genç Banvitliler'e Beş Talip Var

TBL'ye yükselen Genç Banvitliler'i satın almak için beş kulüp, Banvit Spor Kulübü'ne başvurdu.

Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç, BEKO Basketbol Ligi'ne yükselen Genç Banvitliler'i satın almak için beş kulübün kendilerine başvurduğunu söyledi.

Kılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada, Darüşşafaka, İTÜ, Konya
Selçuk Üniversitesi, Gaziantep ve Bornova belediyelerinin, Genç Banvitliler'i satın alarak, BEKO Basketbol Ligi'nde mücadele vermek istediklerini belirtti.

Bu kulüplerle temaslarının sürdüğüne değinen Kılıç, şöyle konuştu:

''Eğer, anlaşmaya varabilir ve
Genç Banvitliler takımının forması altında mücadele veren oyuncularımızın geleceklerini güvence altına alabilirsek, bu takımımızı talipli kulüplerden birine verebiliriz. Aslında, Banvit A.Ş'nin gücü, bu iki takımı da başarılı bir şekilde yaşatmaya yeter. Ancak, aynı camiaya ait iki takımın, BEKO Basketbol Ligi'nde mücadele etmesinin sıkıntı ve sorunlarını yaşamak istemiyoruz.''

Banvit'in, 2011-2012 sezonunda, BEKO Basketbol Ligi'nde başarılı olması için transfer çalışmalarını sürdürdüklerini de dile getiren Kılıç, şunları kaydetti:

''Önümüzdeki sezon, yabancı oyuncularımızdan
Charles Davis ve Keith Simmons, yine takımımızın kadrosunda yer alacak. Takımımıza ayrıca, üç kaliteli yabancı oyuncu daha alacağız. Bu arada, yerli oyuncularla da görüşmelerimiz sürüyor. Önümüzdeki sezon için çok güçlü bir kadro oluşturacağız.''

A.A. (22.06.2011)

Birara konusu fazlasıyla olduydu.İlk çıkan haberlerde ETİ adı geçiyordu.Ama artık oda yok.Cry 
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 15:54
Hadi alın şu takımı işte oyuncular seve seve gelirler Eskişehir'e!!
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2012 saat 15:19

Sayın H.Ü. ve Saygıdeğer Eskişehirspor Yöneticileri amatör takımlara destek çıkana kadar kendi takımlarınız adına da amatör branşlar kursanız çooook daha iyi olur gibime geliyor.

Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2012 saat 15:23
Daha futbolu yönetemiyolar ne basketi...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2012 saat 15:35
H.Ünal : Blake Griffin ile balık yedik, anlaştık, 2 yıllığına tapusuylan aldık..

Yerel Basın : Black Gripin'in son saniyede attığı 3 sayılık gol ile kazandık.

Bu diyaloglara hazırlamalıyız kendimizi..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2012 saat 17:57
Ülkerin bir çok markayla bangır bangır oynadığı bu ligde ETİ'miz neden olmasın.Bence ETİ bu işe el atmalı oda bu ligde olmalı .Ve gerçekten çok istiyorum.Biz alsak bile Takım ETİ'mizin sponsorluğunda pekala ETİ ESKİŞEHİRSPOR olarak mücadele edebilir.Yada Eti direk kendi alarak Kırmızı Sİyah renklerler Eskişehir Eti olarka mücadele ede bilir
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2012 saat 18:20
eti (keşke girse ama) böyle bir işe girmez bence.Ama renktaşlarım size bir müjde vereyim gelecek yıl bir ikinci lig takımımız olma ihtimali yüksek.Bir firma(ismini şu an kesinleşmeden açıklayamayacağım) taraftar desteği sağlanırsa takımı eskişehire taşımayı düşünüyor bununla ilgili görüşmeler devam ediyor ama henüz kesinleşmedi.Umarım kesinleşir de o güzel haberide burada paylaşırız.
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2012 saat 18:38
Alıntı yapılan dentist

eti (keşke girse ama) böyle bir işe girmez bence.Ama renktaşlarım size bir müjde vereyim gelecek yıl bir ikinci lig takımımız olma ihtimali yüksek.Bir firma(ismini şu an kesinleşmeden açıklayamayacağım) taraftar desteği sağlanırsa takımı eskişehire taşımayı düşünüyor bununla ilgili görüşmeler devam ediyor ama henüz kesinleşmedi.Umarım kesinleşir de o güzel haberide burada paylaşırız.

Sanırım bahsettiğiniz takım Final gençlik , vestel , genç telekom takımlarından birisi.Eğer isminin önüne Eskişehirspor ismini koyarsa tabikide taraftar desteği olur.

Gelişmeleri ve hangi takım olduğunu paylaşırsanız sevinirim.Klüp üstünden tartışırsak daha sağlıklı olur.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır