eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
Online Durum: Offline
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 23:07

Şu ana kadar 70 ytl lik ve 25 ytl lik formalardan ne kadar satıldı? Diğer taraftar ürünlerininde satılan miktarları varsa açıklanabilir.Önümüzdeki ilk maçta maç biletlerini 20-40 ytl yapsanız satada girerken her taraftara kırmızı t-shirt , bayrak ,atkı v.s. gibi ürünler verseniz iyi olmazmı? Bir maçlık denemekten zarar gelmez gibi geliyor aksi takdirde tribündeki renk ahengini sağlayamayacağız.(Bu iş yönetimemi kaldı diye düşünürseniz bir işadamı ve yöneticinin sponsorluğundada yapılabilir.)Klübe forma ve diğer ürünlerin fiyatlarından ortalama ne kadar yüzde kalıyor.

Cevaplarınız için şimdiden Teşekkür ederim.
Yukarı
CemalOkan Yuksel Liste gör
Yazar

Cemal Okan Yüksel
Yer: Turkey
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 23:10
Alıntı yapılan turkaslan

sayın cemal bey

kulübüzün tanıtım ve medya sorumlusu kimdir bilmiyorum.. ancak büyük bir eksikliğin olduğuna inanıyorum.. eskişehirsporumuzun böyle bir dönemde dahi hiçbir belediyeden destek görmemesini ben yönetime bağlıyorum.. şöyleki mesala gerek büyükşehir gerekse alt belediyelerimize gidilip değişik projeler sunuldumu.. özellikle stadta kırmızı siyah bir ambiyans oluşturulması açısından eksikliklerimiz var gözüküyor..
mesela bu sezon başı her kombineye bir forma olabilirdi ama olmadı.. fakat bu saatten sonra belediyelerle ortak bir çalışma gerçekleştirilip kampanya dahilinde maça her girene bir bayrak, atkı, şapka veyahut olabilirse kalitesi düşükte olsa bir forma.. ben ençok atkı dan yanayım...
yani diyorumki illaki kurumların kendisinden beklememeliyiz bu tür etkinlikleri.. sizlerde böyle bir konu için önayak olamazmısınız..?

Sn.turkaslan .,
Bu konu Eskişehirsporun kanayan yarasıdır. Kulübümüzün en son kurulan komisyonlarından Pazarlama ve ARGE komisyonu başkanı Sn. Mesut Hoşcan .İletişim-medya komisyonu ise bendenizim. Fakat önerileriniz bizim tek taraflı çabalarımızla başarabileceğimiz türden değildir. Çaldığımız her kapının bize açılmadığını bilin yeter. Kurumlara proje sunmaktan kolay birşey yok. Projelerin gerçekleşmesi ise o kurumun başına bağlı. Ne yazık ki bu konularda gerekli desteği alamıyoruz. Aldığımızda ise( Unakıtan örneğinde olduğu gibi) haketmediğimiz eleştirilere muhatap oluyoruz.
Saygılarımla.
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 23:14
Sevgili Arkadaşlar ,
Hep siz soruyorsunuz. Bi tane de ben size sorayım.
Geçen senelerde yaptığınız tribün şovlara niye ara verdiniz ? Benim de stadda olduğum bir maçta yaptığınız karton şov inanılmaz etkileyici ve güzeldi. Bu sene neden bu tür girişimler yok. Yönetiminiz uyuyor mu ? SmileSmileSmile
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 23:18
Alıntı yapılan CemalOkan Yuksel

[Sn.Banner ,
Atatürk Stadyumunda şu an 13 giriş kapısı bulunmaktadır. Stadın kapasitesine göre taraftar başına en fazla kapı bizdedir. Bu sorunların önüne geçenin yolu maça alışık olduğumuzdan biraz daha erken gelmektedir. Güvenlik nedeni ile başka kapı açılması şu an için düşünülmemektedir.
Portatif tribün meselesi yönetimde görüşülmüş ve teknik nedenler ve maliyeti ve bölge müdürlüğünün olumsuz görüşü nedeni ile uygulamaya geçilmemiştir.
Saygılarımla

Sayın Cemal Okan Bey;

Konuyu uzatmak istemiyorum ama o zaman turnike dağılımı yanlış. Bildiğim kadarı ile kapalı tarafında 7 adet turnike, açık tribünde 6 adet turnike var. Hepimizin bildiği gibi açık tribünün kapasitesi kapalı tribün kapasitesinin en az iki katıdır. Bu mantıkla gidersek kapalıda 7 adet giriş turnikesi bulunuyorsa açıkta 14 adet olması gerekir. Oysa açıktaki giriş turnikesi sayısı kapalıdan azdır kapalı kapasitesinin iki katı olduğu halde. Zaten sıkıntı kapalı tarafında değil açık tarafında yaşanmaktadır. Kapalıya 5 dakika önce gelseniz bile çok rahat girersiniz. Oysa biz Elazığ maçında 45 dakika kuyruk bekledik, Mardin maçında 30 dakika kuyruk bekledik. Üstelik erken de gelmiştik. Elazığ maçında saat 19.15'de, Mardin maçında da saat 18.45'de ordaydık. Daha da erken gelsek zaten kapılar açık olmaz sanırım.  Verdiğiniz cevaptan bize göre giriş turnikeleri yeterli, sıkıntıları çekmek zorundasınız anlamı çıkarıyorum. Sağlık olsun ne yapalım biz de çekeriz sıkıntıyı.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 23:19
Alıntı yapılan ercan26

Şu ana kadar 70 ytl lik ve 25 ytl lik formalardan ne kadar satıldı? Diğer taraftar ürünlerininde satılan miktarları varsa açıklanabilir.Önümüzdeki ilk maçta maç biletlerini 20-40 ytl yapsanız satada girerken her taraftara kırmızı t-shirt , bayrak ,atkı v.s. gibi ürünler verseniz iyi olmazmı? Bir maçlık denemekten zarar gelmez gibi geliyor aksi takdirde tribündeki renk ahengini sağlayamayacağız.(Bu iş yönetimemi kaldı diye düşünürseniz bir işadamı ve yöneticinin sponsorluğundada yapılabilir.)Klübe forma ve diğer ürünlerin fiyatlarından ortalama ne kadar yüzde kalıyor.

Cevaplarınız için şimdiden Teşekkür ederim.
Sn. Ercan26 ,
Bu konuyla ilgili bilgiyi Yönetim kurulu Üyemiz SN.Mehmet Arı dan aldıktan sonra cevaplayabileceğim.
Saygılarımla
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 23:19

Sevgili Arkadaşlar ,
Hep siz soruyorsunuz. Bi tane de ben size sorayım.
Geçen senelerde yaptığınız tribün şovlara niye ara verdiniz ? Benim de stadda olduğum bir maçta yaptığınız karton şov inanılmaz etkileyici ve güzeldi. Bu sene neden bu tür girişimler yok. Yönetiminiz uyuyor mu ? :)

Cemal Bey bulunduğum tribün adına cevap vereyim,Nefer&Ayder tribünü olarak takım için elimizden geleni yapıyoruz,son hafta bazı sıkıntılar oldu ama bunlar giderilecektir,karton şov demişsiniz bu açıkta yapılması gerekir,bunu da ilgili arkadaşlar cevaplar,
acaba Malatya deplesmanı için yönetim ne düşüüyor?Herhangi bir otobüs ayarlama işi olacak mı?
Yukarı
akayaalp_eses Liste gör
Yazar

Gerçek ESESLİ
  Alıntı akayaalp_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 23:23

Cemal bey bende bırşey demek ıstıyorum bılet fıyatları hakkında neden ındırıme gıdılmıyor ben öğrencıyım ve o kadar verebılecek durumum yok ve onun içinde bız arkadaşlar olarak kocaelı- mardin maçı arasında yazı tura atmak zorunda kaldık fiyatların bu durumda olmasada bızde her maça gelelım öğrencılere bı ındırım yapılma söz konusu olamazmı?

ŞAMPİYON ESKİŞEHİR
EFSANE GERİ DÖNDÜ...
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 23:24
Alıntı yapılan banner

[Sn.Banner ,
Atatürk Stadyumunda şu an 13 giriş kapısı bulunmaktadır. Stadın kapasitesine göre taraftar başına en fazla kapı bizdedir. Bu sorunların önüne geçenin yolu maça alışık olduğumuzdan biraz daha erken gelmektedir. Güvenlik nedeni ile başka kapı açılması şu an için düşünülmemektedir.
Portatif tribün meselesi yönetimde görüşülmüş ve teknik nedenler ve maliyeti ve bölge müdürlüğünün olumsuz görüşü nedeni ile uygulamaya geçilmemiştir.
Saygılarımla

Sayın Cemal Okan Bey;

Konuyu uzatmak istemiyorum ama o zaman turnike dağılımı yanlış. Bildiğim kadarı ile kapalı tarafında 7 adet turnike, açık tribünde 6 adet turnike var. Hepimizin bildiği gibi açık tribünün kapasitesi kapalı tribün kapasitesinin en az iki katıdır. Bu mantıkla gidersek kapalıda 7 adet giriş turnikesi bulunuyorsa açıkta 14 adet olması gerekir. Oysa açıktaki giriş turnikesi sayısı kapalıdan azdır kapalı kapasitesinin iki katı olduğu halde. Zaten sıkıntı kapalı tarafında değil açık tarafında yaşanmaktadır. Kapalıya 5 dakika önce gelseniz bile çok rahat girersiniz. Oysa biz Elazığ maçında 45 dakika kuyruk bekledik, Mardin maçında 30 dakika kuyruk bekledik. Üstelik erken de gelmiştik. Elazığ maçında saat 19.15'de, Mardin maçında da saat 18.45'de ordaydık. Daha da erken gelsek zaten kapılar açık olmaz sanırım.  Verdiğiniz cevaptan bize göre giriş turnikeleri yeterli, sıkıntıları çekmek zorundasınız anlamı çıkarıyorum. Sağlık olsun ne yapalım biz de çekeriz sıkıntıyı.

Sn.Banner ,

Cevabımdan bu şekilde anlam çıkarmanızdan üzüntü duydum. Size stadın fiziki durumundan bahsetmiştim. İlk  maçlarda bu tür sıkıntıların sıkça yaşandığı malumunuzdur. Fakat bu konudaki hassasiyetiniz üzerine konuyu yönetime götürmeye karar verdim . İlk yönetim toplantısından sonra sonucu size bildireceğim.

Saygılarımla
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 23:26
Alıntı yapılan akayaalp_eses

Cemal bey bende bırşey demek ıstıyorum bılet fıyatları hakkında neden ındırıme gıdılmıyor ben öğrencıyım ve o kadar verebılecek durumum yok ve onun içinde bız arkadaşlar olarak kocaelı- mardin maçı arasında yazı tura atmak zorunda kaldık fiyatların bu durumda olmasada bızde her maça gelelım öğrencılere bı ındırım yapılma söz konusu olamazmı?

Sn.akayaalp_eses ,
Bu konu ile ilgili daha önce açıklama yapmıştım. Onları okumanızı öneririm.
Saygılarımla
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 23:38

Cemal Bey patlamaya hazır bir bomba eskişehirspor camiası hele biraz başarı gelsin.ingiltere kraliçesi mi yoksa Bush mu dersin stada gelip karton şov yaparsa şaşırma!!!

Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır