eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ben

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78910>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Online Durum: Offline
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2013 saat 10:33
İsmim fatih 26/07/1984 Eskişehir doğumluyum. Babam astsubay olduğu için ilk okulu konyada okudum 1 sınafa kadar ondan sonra 10 sene bandırmada kaldım lise sona kadar. Lise son sınıfı Batıkent süper lisesinde okudum ondan sonra Aksaray Ünv. İnşaat mühendisliğinde okudum 2011 yılında Devlet Su İşlerinde göreve başladım 3 yıldır DSİ de Çorum Şubesinde görev yapıyorum nasipse eskişehire gelmek istiyorum 5 sene sonunda. Eskişehirspor ile ilk karşılaşmam Aksarayspor-Eskişehirspora maçı vardı   üniversite zamanı o gün kafama dank etti şimdi es es benim hayatım oldu. Antist kardeşim olur forumda tüm tanıdıklara selam Çorumadan yolu geçen arkadaşları mutlaka bekliyorum sıcak bir çay içmeye sohbet etmeye
DSİ Es Es
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 20:36
Son irgat alimindan sonra  ,kendini  samimi olarak tanitmak isteyenlerin dikkatine ............
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 21:08
Hüsnü abim bir zamanlar bazıları senin bu eski başlıkları güncellemene taksada bence sen çok güzel yapıyorsun forumumuzun güzel başlıklarından birini daha tekrar günyüzüne çıkardığın için teşekkürler
Yukarı
kafakar Liste gör
Deneyimli Yazar

kadir
Yer: United Kingdom
  Alıntı kafakar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 21:15
KADİR KAHYA 14-03-1971 eskisşehir dogumluyum erenkoy mahallesınde dogdum buyudum sırasıyla ılkokul maresal fevzı cakmak ılkokulu,19 mayıs ortaokulu,ve atatürk lisesinde öğrenimimi tamamladım daha sonra acıkogretım fakultesı işletme bölümü okudum ....

1995 senesınden beri ilaç sektöründe calısmaktayım su anda 2 yıldır istanbulda ikamet etmekteyim ...

eskişehirsporla ılk tanısmam 1981 senesı 2-0 lık ıptal olan dustugumuz bjk macıyla tanıstım rahmetlı enıstem hungur hungur aglamıstı o macta cok etkılenmıstım o gun bugundur ESKİŞEHİRSPOR benim için anlatılamaz tarif edilemez bir tutku sevda oldu içimde ...

burdan forumdaki tüm dostlara selam olsun .....

Yukarı
krmeses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem Can Çoban
Yer: Samsun
  Alıntı krmeses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 21:24
Doğduğum Gün Tuttuğum, Öldüğüm Gün Bırakmayacağımsın.. #KRM
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 21:30
Alıntı yapılan mecek_baba

Hüsnü abim bir zamanlar bazıları senin bu eski başlıkları güncellemene taksada bence sen çok güzel yapıyorsun forumumuzun güzel başlıklarından birini daha tekrar günyüzüne çıkardığın için teşekkürler
Rica ederim Alicim ,sizin güzelliklerinize bir nebze katki...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 22:31
Eski başlıklar canlansın
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
  Alıntı KTÜ_ÜNİESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2014 saat 23:01
Şaban Emre
Eskisehir Sazova'da doğdum büyüdüm ve hala orada ailem ile oturmaktayım.. İlk okul Sazova i.o., orta okul Osmangazi i.ö.o., lise Süleyman Çakır Lisesi, Isparta Uluborlu MYO daha sonra da halen okumakta olduğum KTU Elektrik-Elektronik Müh. 4. Sınıf ve Anadolu Üni. AÖF İşletme bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.. Amatör liglerde futbol oynadım ve menüsküs yırtığı oluştuğunda bıraktım fakat en büyük tutkum halı sahada maçç yapmak..

Eskişehirspor taraftarı olmama gelirsem, babamın omuzlarında mabedimize ilk adımımı atmamla başladı ve sonsuza kadar da sürecek inşallah.. Eskişehirsporlu olduğum için Allahıma her aklıma geldiğinde şükür ederim.. Trabzon'daki öğrenci evimdeki odamda siyah ve kırmızı dışında bir renk barındırmayacak kadar kafayı takmış durumdayım EsEsimize..

Herkese selamlar, saygılar..

Yaşasın Eskişehirspor..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
krmeses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem Can Çoban
Yer: Samsun
  Alıntı krmeses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2014 saat 00:04
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Şaban Emre
Eskisehir Sazova'da doğdum büyüdüm ve hala orada ailem ile oturmaktayım.. İlk okul Sazova i.o., orta okul Osmangazi i.ö.o., lise Süleyman Çakır Lisesi, Isparta Uluborlu MYO daha sonra da halen okumakta olduğum KTU Elektrik-Elektronik Müh. 4. Sınıf ve Anadolu Üni. AÖF İşletme bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.. Amatör liglerde futbol oynadım ve menüsküs yırtığı oluştuğunda bıraktım fakat en büyük tutkum halı sahada maçç yapmak..

Eskişehirspor taraftarı olmama gelirsem, babamın omuzlarında mabedimize ilk adımımı atmamla başladı ve sonsuza kadar da sürecek inşallah.. Eskişehirsporlu olduğum için Allahıma her aklıma geldiğinde şükür ederim.. Trabzon'daki öğrenci evimdeki odamda siyah ve kırmızı dışında bir renk barındırmayacak kadar kafayı takmış durumdayım EsEsimize..

Herkese selamlar, saygılar..

Yaşasın Eskişehirspor..

"Trabzon'daki öğrenci evimdeki odamda siyah ve kırmızı dışında bir renk barındırmayacak kadar kafayı takmış durumdayım EsEsimize.."

İŞTE BUNA BAYILIYORUM ABİ...
Doğduğum Gün Tuttuğum, Öldüğüm Gün Bırakmayacağımsın.. #KRM
Yukarı
forza_26 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı forza_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 21:14
Merhabalar sizlerden bir ricam olacak.Bu grupta yaklaşık 150 kişiyiz.TEB 'de çalışıyorum ve bir hedefimiz var ceptetebi indiirtip kampanyaya katılmanız.
Kampanya çok basit şu şekide Kampanya 15 Ağustos – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya süresince CEPTETEB Mobil Bankacılık uygulamasını telefonuna indirip kampanya formunu doldurmanız ve REFARANS NO: olarak 20389 yazmanız.Ve çekilişle Fiat 500 C kazanma şansı yakalayacaksınız şimdiden hepinize teşekkürler ...
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78910>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır