eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Özgür ÖCAL

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Online Durum: Offline
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 23:08

yanlış bişey yazmak istemiyorum ama 17 numarayı özgür giyoyor bildiğim kadarıyla bu hafta sahada bir futbolcu değil ruh vardı ruh. isteksiz topa koşmaya önünden geçen topa ayak uzatmayan bir ruhtu

bumu 1 futbolcu 3 oynucaktı

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 23:31
Alıntı yapılan estuna

yanlış bişey yazmak istemiyorum ama 17 numarayı özgür giyoyor bildiğim kadarıyla bu hafta sahada bir futbolcu değil ruh vardı ruh. isteksiz topa koşmaya önünden geçen topa ayak uzatmayan bir ruhtu

bumu 1 futbolcu 3 oynucaktı

ben aynı fikirde değilim 2. yarı özgür ve bülent girdikten sonra hücum gücümüz çok arttı ve baskıyı kurabildik. en iyi transferlerimizden. ancak sürekli oynaması kanatindeyim. rıza hocanın özgür ve bülentte biraz daha iyi düşünmesi lazım
ES-ES
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 23:34
Ben Özgürün 11 de çıktığında çok daha güzel oynadığını gördüm..ancak 90 dk çıkaramıyo..oyundan düşüyo...Güzel oyuncu ama sanki ilk 11 de çıkmayınca küsüyo gibi geldi...bunu aşması lazım...
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2008 saat 08:58
Dün daha erken düşünülmeliydi bence. Hücum hattına hareket ve çeşitlilik getiriyor. Allah nazardan saklasın.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
pasha Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı pasha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2008 saat 10:03
özgür belkide hayatında ilk defa bu kadar yedek kalıyordur, bizde yaklaşık 5 sene oynadı ve ilk 11'in vazgeçilmeziydi..Ve her oynadığı maçtan bir sonraki maçta dahada iyiydi,sanırım yedek olmaya pek alışkın olmadığı için dün maça girdiği andan itibarende bir tutukluk vardı üzerinde!İnşallah ilerleyen haftalarda atar bunu üzerinden!
Ne Süper Lig,Ne LigA, Amatöre düşsende peşindeyiz.
&KASIMPAŞA&
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 00:21
Alıntı yapılan pasha

özgür belkide hayatında ilk defa bu kadar yedek kalıyordur, bizde yaklaşık 5 sene oynadı ve ilk 11'in vazgeçilmeziydi..Ve her oynadığı maçtan bir sonraki maçta dahada iyiydi,sanırım yedek olmaya pek alışkın olmadığı için dün maça girdiği andan itibarende bir tutukluk vardı üzerinde!İnşallah ilerleyen haftalarda atar bunu üzerinden!

Solda oynadı Özgür dün. Tutukluk sebebi oydu bana göre. Bizimkiler de oyunu Hakan Balta'nın üzerine yıkmıştı, dolayısı ile sol kanada pek top gitmedi. Özgür bu takımda tekniği iyi olan nadir futbolculardan. Özellikle topla çok oynamamız gerektiği anlarda takımın vazgeçilmez 2-3 futbolcusundan biri. Özgür'ü Rıza Hoca biraz taktiksel olarak kullanıyor. Serdar'ın fizik gücü ile yıprattığı rakip defansa, Özgür teknik oyunu ile öldürücü darbeyi vuruyor. Önde olduğumuz maçlarda topun daha çok ayağımızda kalması için, oyun hakimiyetini elimize almamız için Özgür'ü kritik dakikalarda oyuna sokuyor Rıza Hoca.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2008 saat 21:43
   Özgür niçin oynamıyor ve haftalardır yedek bekliyor anlamıyoruz.
kalender
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2008 saat 01:37
Ozgur su takimda oyamaz mi ya?
IBB , Hacetepe hatta Gencler macinda bile cok iyi idi
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2008 saat 01:46
bir cok kişi özgür diyor! ben ilk maclari kacirdim ama herkes diyorsa bişi vardir bu adamda,Rıza Hocam görüşleri değerlendir lütfen,takımı en ii sen bilirsin ama bir cok kişide özgür diyor!
Yukarı
pasha Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı pasha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2008 saat 09:56
özgürün kalitesi tekniği ortada,serdarın fizik üstünlüğü tartışılamaz ama son haftalarda serdar çok kötü, özgürden daha fazla faydalanmalı rıza hoca!
Ne Süper Lig,Ne LigA, Amatöre düşsende peşindeyiz.
&KASIMPAŞA&
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,517 saniyede hazırlanmıştır