eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'na Teşekkür...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
Online Durum: Offline
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 14:44
TEK BAŞKAN!!!
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 14:54
Gelen gideni aratırmış..Teşekürler..
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 14:56
Unakıtan sayesinde dünya markası olursam ben ES ES i şampiyonlar ligi şampiyonu yaparım. giderkende 4 trilyon borç çıkarmam , bu şartlarda başkanlığa adayım.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 15:07
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

"Parasını Ödeyemeyeceğim Futbolcu Transfer Etmem.."

NEBİ HATİPOĞLU

"Paraların gününde verildiğini duyan futbolcular beni arayıp gelmek istediğini bildiriyor. Seçim yapacağız"

Nebi HATİPOĞLU

"Eskişehirspor'un itibarı her şeyden Önce Gelir"

Nebi Hatipoğlu

Teşekkürler..

Nokta.
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ömereses Liste gör
Yazar

ömer TAYKESEN
  Alıntı ömereses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 15:36
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

"Parasını Ödeyemeyeceğim Futbolcu Transfer Etmem.."

NEBİ HATİPOĞLU

"Paraların gününde verildiğini duyan futbolcular beni arayıp gelmek istediğini bildiriyor. Seçim yapacağız"

Nebi HATİPOĞLU

"Eskişehirspor'un itibarı her şeyden Önce Gelir"

Nebi Hatipoğlu

Teşekkürler..

valla yakışır...onca sıkıntı ardından süper lig takımının başında başkan olmak varken , bırakıp gitti. şimdi rüzgar yine ondan yana esiyor... umarım bunu değerlendirirsin nebi başkan...
SİYAH KIRMIZI
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 15:36

Kesinlikle Nebi H. ile Halil Ü.'ı karşılaştırdığımızda  kimin vizyon sahibi olarak kulübü yönettiği ortadadır. Ancak Eskişehirspor'un isminin Unakıtanspor gibi anılmasına müsade eden, egoları ile yaşayan Nebi Hatipoğlu benim gözümde Eskişehirspor'un başkanı olamaz. Bu camiaya bu iki başkanlık yapmış kişide bana göre yeterli değildir. Kesinlikle şehirin ileri gelenlerinin artık marka olmuş Eskişehirspor'a sahip çıkması ve vizyonunu daha ileri taşıması gerekiyor. Öncelikle Eskişehirspor'un süper ligde olmasının şehirin de gelişimine katkı yaptığı bilinmesine rağmen destek vermeyen Büyükerşen'in de artık inadı bırakarak bu işi çözmesi gerekmektedir. İlerleyen günlerde neler olacak göreceğiz inşallah istediğimiz şekilde olaylar gelişir.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum Lig A'ya çıkmamızda ne kadar katkısı varsa ve büyük başkan sıfatları ile nitelendirildiyse de o kredisini artık bu sene fazlasıyla harcamış ve tüm Eskişehir tarafından güveni sarsımış olan Halil Ünal artık kendine başka uğraşlar aramalı.
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 15:56
Helal olsun Nebi Başkana gerçekten geçen sene Sergenli takımı bile çok iyi idare etmişti. Verdiği sözleri tuttu. Takımı 2 senede süper lige çıkardı. Yeniden başa gelmesini isterdim.
Belki Bir Gün!
Yukarı
eskobar Liste gör
Deneyimli Yazar

umut çil
  Alıntı eskobar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 16:12
yeri geldi  bende cok  kızdım  nebi  başkana  ama allah var  bukadar  aç yönetim  ömrü  hayatımda  görmedim  görgüsüzlük  diz boyu  utanç  yok herşey  için  teşekkürler  nebi  başkan
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 16:14
Teşekkürler nebi başkan. Sıraya bindirdiniz ya Es Es'i becermeyi. Valla ikinizede helal olsun. Al seni vur Halil'e. Al Halil'i vur Nebi'ye. Birbirinizden zerre kadar farkınız varsa biz birşeyden anlamıyoruz.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 17:05
Misyonlarını Vizyonlarını ve Egolarını bizde tatmin etti evet,
Şimdi yaptırdığı tesis binaları çöküyor, alel acele yalap şap yapıldığı da belli oldu, zaten hükümetten destekle takımı çıkarttı baktı destek kesilecek geldiği gibi, yaptırdığı tesisler gibi hızla gitti bitti. İşte Size Gazete Haberi

Tesisler yıkılıyor

Çevre yolunda 2008 yılında hizmete giren Eskişehirspor tesislerinde eksikler bir türlü bitmiyor. Yeni binanın bu defada birinci katta bulunan Basın ve yönetim kurulu üyelerinin toplantı yaptığı odanın tavanı çöktü. Eşyalar büyük zarar gördü.
Mülkiyeti Özel İdareye ait olan Eskişehir spor'un yeni idari tesislerinde göçüklerin arkası kesilmiyor. Yükleyici firmanın binayı teslim etmesinin ardından ilk göçük 2008 Mayıs ayı içerisinde olmuştu. Yaklaşık 40 kişilik sinema salonunun asma tavan bölümü çökmüştü. Açılışa günler kala göçen sinema salonu tekrar onarılmış ve hizmete girmişti.
Tesislerde ikinci göçük ise önceki gün akşam saatlerinde oldu. İki katlı binanın ilk katında bulunan ve yönetim kurulu üyelerinin toplantı odası olarak kullandıkları bölüm büyük bir gürültü ile çöktü. Zaman zaman basın toplantılarının yapıldığı bölümde asma tavan yerle bir olurken bölüm içerisinde bulunan eşyalar büyük zarar gördü. İçeride çökme sırasında hiç kimsenin olmaması sevinçle karşılanırken büyük zarar gören eşyalar dışarı güçlükle çıkartırdı. Bu arada ikinci katta bulunan ve sekreter odası olarak kullanılan odanın tavanında iki ayrı çatlak ve delik oluştu. Özel idare yetkilileri hemen tesislere gelerek binayı yapan yükleyici firmanın sahibi Müteahhit Raşit Cambaz ile bir görüşme yaptı. Özel idare yetkilileri çöken bölümü onarmak için harekete geçti.
Tesislerdeki bu durumu görünler ise, " Allah korusun bir deprem olsa burası yerle bir olacak gibi duruyor. Yetkililer burayı ivedi şekilde gözden geçirmeli ve sağlamlık raporu verilmeli. Tesislerde Trilyonları bulan futbolcular kalıyor ve kamp yapıyor. Bir olumsuzlukta hem Eskişehir, hem de Eskişehirspor zarar görür" diyerek tepkilerini dile getirdiler. Bu arada eski tesislerin kazan dairesinde ise sıkça görülen arızaların giderilmesi istendi.
21.05.2009
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır