eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ Tanışma-Genel

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 242>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı SaDRaZzaM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 19:46
BKŞ O kadar büyük ve bir okadarda saygı duyulası insanlarla dolu ki İnsan kendi kendine uzak kalınca üzülüp ağlıyası geliyor.
İstanbula yeni gelenlere tavsiyem ; böyle bir grubu hiç bir yerde bulamassınız ve bence eskişehirspor yönetimi kş'lerden çıksa bilhassa bkş umarım ele geçiremeyeceği başarı kalmaz.
Hayatımın belki de unutulmayacak ağabeylerini kardeşlerini istanbulda tanıdım. Şimdi çok uzaklarda olsamda (1430 Km Kadar) bende ölene dek BKŞ kalacağım....
Sizleri şimdiden özlemeye başladım..
SERHAT'TAN (KARSTAN) HEPİNİZE SEVGİLER , SAYGILAR...
BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 08:51
Malatya maçını beraber izlemek için bir organizasyon yapalım diyorum ben. Uygun olursa başlık açalım.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
eses7 Liste gör
Yazar

Esalettin ÖZTÜRK
  Alıntı eses7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 11:07
Alıntı yapılan SaDRaZzaM

BKŞ O kadar büyük ve bir okadarda saygı duyulası insanlarla dolu ki İnsan kendi kendine uzak kalınca üzülüp ağlıyası geliyor.
İstanbula yeni gelenlere tavsiyem ; böyle bir grubu hiç bir yerde bulamassınız ve bence eskişehirspor yönetimi kş'lerden çıksa bilhassa bkş umarım ele geçiremeyeceği başarı kalmaz.
Hayatımın belki de unutulmayacak ağabeylerini kardeşlerini istanbulda tanıdım. Şimdi çok uzaklarda olsamda (1430 Km Kadar) bende ölene dek BKŞ kalacağım....
Sizleri şimdiden özlemeye başladım..
SERHAT'TAN (KARSTAN) HEPİNİZE SEVGİLER , SAYGILAR...

Mustafa;
Yeni diyarda görevinde başarılar dilerim.
Keşke gitmeden önce bir alo deseydinde seni uğurlayabilseydik.
Kendine iyi bak.
Yukarı
Fikoes Liste gör
Yazar

Fikret
Yer: Eskişehir
  Alıntı Fikoes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 14:35

arkadaslar ben nuri..

tayinim istanbula çıktı. grupla nasıl iletişiim kurabilirim organizasyonlar için falan..
es es maçlarına gelemezsem ölürüm ben yaa...
Yukarı
humby Liste gör
Yazar

erman
  Alıntı humby Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 15:59
bizde 2 senedir istanbuldayız ama es es atkısı takmaktan ötemeye geçemedik.. çok dellendiğimizde de eskişehire maça giderdik..
şükür kavuştuk..
yusuf..
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2007 saat 19:27
Sadrazam(Mustafam) Allah gönlüne göre versin...
Heyecanını, güleç ve sıcak duruşunu BKŞ'yi yaşayan hiç kimse unutmaz, unutamaz.
Bak benim ata memleketim Kars'tır ve BKŞ'liyim, sen de Kars'tasın bin 500 km uzakta ama B.K.Ş'ilesin... Gözden uzak olan değil gönülden uzak olan gönülden ırak olur Mustafa...
En güzel kahvaltıları yap orada, en temiz havayı çek ciğerlerine Allah büyük kardeşim yine omuz omuza yapıp, yine ES ES çekeriz sakın üzülme...Wink
Bir şeye ihtiyacın olursa elimizden geldiğince diyorum... Hoş kal ve hoş dön...

Ve sevgili Fikret ile sevgili Yusuf siz de aramıza, yuvanıza hoşgeldiniz...
Başkanımız Selahattin Ağabey... "esesim" mahlasıyla/nickiyle size pek yakında seslenecektir... 
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
AU 
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
  Alıntı SaDRaZzaM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2007 saat 22:08
Sevgili BKŞ
sizden geçici bi süre ayrılmak zorunda kaldım. Ama en yakın zamanda İstanbula geri gelecem kısmetse hepinizi ziyaret edecem görüşmek üzere. sağlıcakla kalın
BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
kırmızışimşekler Liste gör
Yazar

Ercan Gümüş
  Alıntı kırmızışimşekler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2007 saat 09:47
valla ömer süper olur.:)
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2007 saat 10:16
Alıntı yapılan kırmızışimşekler

valla ömer süper olur.:)

Ercan biz maçı izledik de sana haber vermeyi unutmuşum. Neyse artık ne de olsa iş arkadaşıyız aynı zamanda. Bundan sonra beraber gidebiliriz.Wink
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2007 saat 14:49
Tüm KŞ'ler Antalya maçı için organizasyon hazırlığındayken BKŞ'den ses çıkmamasının nedeni nedir acaba?
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 242>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır