eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:58
Ağır Şizofren Levent Karaca Sen git Dortmund a Münih e flan başkan ol
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 00:00
Başkan olsana başkan olsana borisya mönşıngladbah'a başkan olsana
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Yer: Eskişehir
  Alıntı £$£$ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 00:12
Alıntı yapılan Şafak

Ağır Şizofren Levent Karaca Sen git Dortmund a Münih e flan başkan ol

şşşşt o Fahri başkanımız

Böyle seçim böyle genel kurul olurmu rezillik adamlar oy atıyor başkan adayları konuşma yapacak ne guldum ya Bir kongreyı bıle beceremıyoruz sankı ellerınden bişeyı kaçıran var insaf yazık oluyor takıma hayırlısı olsun İnş.Zaten 1-2 kalmaz seçim yine olacak sanki.2 ay fazla 1 ay bence.

Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 00:26
bugün kaybeden Eskişehirspor olmuştur.

isim farketmez kim gelirse gelsin Hoşcan dan kötü yönetemez. istese de böyle bişeyi beceremez. bu kadar kötü yönetim ayrı bir meziyet.

320 tane delege ye soruyorum. 320 kişiden bu satırları okuyan eminim ki var.

bir önceki genel kurul da Hoşcan Sarıcakaya ya Eskişehirspor tesisleri için temel atıyoruz demedi mi?

hani proje nerede? geldiği gün başarı sözü vermedi mi? Diego, Lawal, Hürriyet, Sissoko gibi isimleri beceriksizce göndermedi mi?

Erkan, Veysel, Tarık ve Aytaç ın bonservislerinden külübe 30 trilyon kaynak gelmesine rağmen borcu artırmadı mı?

sene başında 13 tane transfer yapıp hepsini çöp oyunculardan seçip maddi yükü artırarak son sıraya gerilememize sebep olmadı mı?

Eskişehirspor Başkanlığını çocuk yuvasına çevirip bir aday değilim bir adayım demedi mi?

külübün durumu ortada ve 2. yarı oy verdiğiniz adamı da kurduğu takımı da göreceğiz. 320 kişi. Eskişehirspor tarihine geçtiniz. tebrikler.
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 00:28
bu kadar kötü durumdayız, birileri kulübü kendi şirketi gibi, kafasına göre oynatıyor, biz hala levent karaca ile dalga geçiyoruz. bizim taraftarı anlayamıyorum gerçekten
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 01:20
Ben olsam bundan sonra avratla küsüştükçe kongre yaparım. Moralim yerine gelir vallahi.

Maçlara da; sadece delegelerle, şu günlerde foruma yazma cesaretini gösteremeyen kankilerimi alırım sadece. Yensem de, bi kamyon gol de yesem bir güzel kendimi alkışlatırım.

Adını da Yeni Eskişehirspor koyarım. Yeni Türkiye oluyor da, Yeni Eskişehirspor neden olmuyor öyle değil mi ama ?
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 09:36
bu kongre baştan sona Mesut hoşcan tarafından hazırlanmış tiyatrodur. bence bu tiyatronun düzenlenmesinin bir çok nedeni vardır. ama en önemlisi ben bu takımı bu kadar kötü hale soksamda, amatöre de düşürsem ezici çoğunlukla yine başkan olurum demektir. yani bu klubün sahibiyim bu iş bitti demektir. bunun teyididir. bu saaten sonra hoşcan bir şekilde gidene kadar benim sevdama yasak koymuştur. onun sahibi olduğu ve bunu bizim gözümüze soktuğu bir ortamda ben de eskişehirspor sevdamla arama mesafe koyuyorum.

kendi yarattığı bu takımı amatöre kadar düşürsün o zaman belki gider. o zamnda biz başlarız. illa süper ligde oynuyor diye biz bu sevdaya başlamadık.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 10:59
Oradaki delegelerin hal ve hareketlerini, kulübün ne kadar sahipsiz durumda olduğunu ve bu saatten sonra kurtuluş umudunun kalmadığını tüm ESES camiası anlamıştır.Anlamayanlar ise belli zaten forumda M.H şöyle iyi niyetli,böyle çabalıyor diyip;takımın gerçek durumunu anlatanlara hakaret eden tiplerdi.Dikkat edin bu kişilerin yorumlarından genelde yalakalık akıyor.Zamanında H.Ü'ye de yalakalık yapanlar bunlardı kısacası her devrin adamları.

Sonra onlara laf söyleyince üstüne uyarı alıyorduk.Yaşları 30 veya 50 olsa ne olur ki,zeka seviyeleri ve cahilliklerini yazdıklarından herkes okumuştur.İşte bu tarz insanlar kulübün geleceğini belirliyor.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 11:09
Kongreye başkanlık eden iki kişi vardı herhalde biri yaşlı bir şey oturmuş sigara içiyor konuşmaktan aciz konuşamıyor yaşlı allahım ne günlere kaldık kim oturtuyor onu oraya rezalet vallahi
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
levent1001 Liste gör
Yazar

levent
Yer: Germany
  Alıntı levent1001 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 12:01
Bana Buradan sallayan kisiler
Esas hasta kisiler sizlersiniz
Sizler Ben bakiyorum eski yazilariniza Kim iktidarsa ona yalakalik yapmissiniz. O insan zayiflamis hemen sizlerde vurmaya baslamissiniz.
Boyle kisilere ne dendigini sizler cok iyi biliyorsunuz. O yüzden degmezsiniz. Zaten saldiranlar birkac kisisiniz
Onlarda Zaten birbirleriyle arkadas oldugunuz için sozde birbirinizi arkadaslar aliyorsunuz. Ama sadece sanada
Gercek hayatta. Su konusmalarinizdan anliyorumki. Sahsiyetsiz iki yuzlu insanlar Olduğunuzu tahmin etmek zor degil.
Isin psikolojik tarafina bakarsak tanimadigi insana atip tutan insanlarin kisilikleriyle ilgili bir problemleri olduğu acik ortadadir. Sozde dalga gecen insanlarin toplumdada adam yerine konulmak için boyle davranislar sergiledikleri sanki kenilerini duzgun bir insanmista karsisindaki insani elestiriyormus gibi gosterdikleri. Fesat, yalaka, Sahsiyetsiz insan olduklari apacik belli ediyorlar.
Zaten normal bir insan olsa böyle soylemlerde bulunamazsa
Aksine Eskisehirspordaki bu vahim durumu bile bile

Levent Karaca
TÜRKMEN TOKAT KÖYÜ ESKISEHIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,610 saniyede hazırlanmıştır