eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efsane Taraftara Ne Oldu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
Online Durum: Offline
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 14:23

Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Efsane taraftar açıkta toplanmaya başladı gruplar yavaş yavaş eriyo.

aynen öyle kardeşim

Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 14:48
Efsane taraftar tanımı zaten bütün şehrin Es-Es için kenetlendiği hali
değilmidir... O halde şimdi gurupları uzaydan gelmiş gibi göstermenin
manası yok... Onlarda bu şehrin çocukları, bu takımın sevdalıları ve hatta
çoğumuzdan da daha cefakar sadık taraftarlar onlar... Tamam kabul 
bazılarının kişisel olarak toplama ters gelen hareketleri alışkanlıkları
olabilir ama bu durumu mensup oldukları guruba maletmek son derece
yanlış ve haksızca olur... Bilakis bir dönem 3.ligler de mahalle takımlarının
çamurlu sahalarında -ki stad bile demiyorum- kırmızı şimşek için mücadele
edenleri desteğe giden o guruplardı... Onlar yıllarca boş tirbünlerin,
bazende üzücü hezimetlerin kahrını çektiler... Buldan neresidir onlar bilir...
3.lig acısı nedir onlar bilir... Ve unutmayalım ki onlar bunu yaparken içlerinde
bu uğurda hayatlarında çok şeyi erteleyenler olduğunu unutmayalım...
O yüzden lütfen guruplar diye behsedilirken dikkatli olalım...
Ayrımcılık yapılıyormuş gibi bir yanlış düşünce oluşturupta kendimizden olanları
kırmaya üzmeye hiç hakkımız yok... Lütfen dikkatli olalım...
Başka takım taraftarları gibi birbirimizi yemeye başlamayalım...
Aman dikkat...
Aman dikkat...
Aman dikkat...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
akf Liste gör
Yazar

akif
Yer: dorlion
  Alıntı akf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 15:30
Efsane taraftar açık tribündür, evet. Grupları yönlendirenler Eskişehirspor'un menfaatini kendilerinin demire çıkmasından önemli görüyorlarsa, toplanıp en azından grup sayısını ikiye düşürebilirler.
Halil Ünal, Messi'yi de getirsen istemiyorum seni
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 16:22
Yağmurda çamurda her türlü takımı destekleyen yeri geldimi kızan bağıran yeri geldimi şovun en güzelini yapan karşılıksız seven menfaatsiz seven efsane taraftar açık tribün taraftarıdır.
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yer: Turkey
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 16:25
Bütün gruplar açıkta toplanmadıkça bir yere varamayız!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 16:25
eskişehir taraftarı açığı,kapalısı,vip,çekirdekçisi...  herşeyi ile bir bütündür ve efsanedir. Bu taraftarı şöyle-böyle diye ayırmayalım.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 16:27
ben senelerdir kapalı trübün taraftarıyım fakat şu kapalıdaki her hafta meydana gelen rezillikler ve insanların kendi egolarını tatmin etme istekleri her hafta biraz daha kötüye gidiyor daha sezon başı olmasına rağmen guplar arasında yine taTSIZLIKLAR YAŞANIYOR.BENCE AÇIK TRÜBÜN SENELER SONRA ÇOK GÜZEL BİR İVME KAZANDI ŞU KAPALIYA SADECE ONLRI İZLEMEK İÇİN GİDİYORUM .HELAL OLSUN DİYORUM ORDAKİ AKADAŞLARIMA.BENCE EN İYİ TRÜBÜN sizsiniz.başarılar
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ademm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 09:48
Ben sürekli açığa giriyorum altesin yakınlarında duruyorum ve elimden geldiğince takımı desteklerim. Son zamanlarda açıkta çok kavga olmaya başladı. Başlatanlarda altesin yanında duranlar bıktım artık kombinem war ama maçlara gelmemeyi düşünüyorum. Beşiktaş maçına kızımla geldim getirdiğime pişman oldum kavgadan zor kaçırdım kızımı böle destek olmaz ya insan maçtan da zevk almıyo o zaman ya buna çare bulmak lazım bence hiç grup olmasa daha ii destekleriz takımı böyle olcağına hiç olmasın...
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 13:22
Tribünlerin şu anki durumu takımın çıtasının yükselmesi ile doğru orantılıdır. Lig B ve Lig A'da stada gelmeyen insanlar, artık stada gelip maç izliyor. Şu an tribünlerde Geçmiş sezonlardaki çoşku yok. Umarım bu durum zaman içinde azalır.Fakat;
Takıma ve tribünlere basın ve medyanın ilgisi arttıkça, oluşan ranttan payını alma girişimindekiler sözde takımı desteklemek adına sürekli taraftarımızla atışma halinde. Futbol cahili bu insanlar anca bu tarz davranışlarla '' takıma destek verebileceğini'' zannediyor.  işi gücü kabadayılık olan, kavga çıkarmaktan, sağına soluna küfür etmekten, tehdit etmekten başka, bir potansiyeli olmayanlar oldukça biz maç içinde daha çok koparız maçtan, çok moral bozukluğu yaşarız.
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2009 saat 13:25
Efsane taraftara ne oldu biliyormusunuz.Zamana ayak uydurdu(Azınlık kısım hariç)bu devirde herşey rant olmuş para olmuş para için adam satma olmuş.İşin özü bu ne zaman ki yönetime 65 ruhu geri döner o zaman efsane taraftarda geri döner
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır