eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bilgi ve İstatistikler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 116>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2014 saat 05:16
Anılar paylaşılınca güzel, Amigo Orhanla sohbeti bu nedenle pek severim...
# Direnmüdavim....

Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
  Alıntı KTÜ_ÜNİESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2014 saat 09:37
Erkut Abi ağzına sağlık..

Çok keyifli oluyor bu yazıları okumak.. Benim gibi yaşı itibariyle bu bilgilerden yoksun yetişen EsEsliler bunları okudukça daha da iyi anlıyordur Eskişehirsporlu olmanın kıymetini..

M.M.Altıntaş Abi emeğine sağlık..

Çok güzel bilgiler paylaşıyorsun Abi.. Fotoğraflar, istatistikler ... hepsi çok güzel..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2014 saat 12:34
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Erkut Abi ağzına sağlık..

Çok keyifli oluyor bu yazıları okumak.. Benim gibi yaşı itibariyle bu bilgilerden yoksun yetişen EsEsliler bunları okudukça daha da iyi anlıyordur Eskişehirsporlu olmanın kıymetini..

M.M.Altıntaş Abi emeğine sağlık..

Çok güzel bilgiler paylaşıyorsun Abi.. Fotoğraflar, istatistikler ... hepsi çok güzel..

Sagol Emre,

Mete Bey'den Allah razı olsun

"Kuyunun dibinden" bulduğu belgeler olmasa bu anılar çok kuru kalırdı

Bu anıları renklendiren onun zaman harcayıp bu foruma taşıdığı fotoğraf ve gazete pasajları oldu

Beni fazla da şımartmayın epey döşenirim

İnsan yaşlanınca daha fazla maziden bahseder oluyor.

Heyecandan çala kalem yazıyorum

Yazılarımın Türkçesi pek güzel değil farkındayım ama idare ediverin
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2014 saat 15:31
Dikkatimi çeken bir istatistik vereyim. Bu sezon fikstürde Bursa'yı takip ettiğimizden hep Bursa'nın maçlarıyla bizim maçlarımız arasında bir bağlantı kurmaya çalışıyoruz. Biz ortak maç yaptığımız takımlar arasındaki tek galibiyetimizi Bursa'nın tek berabere kaldığı Erciyes karşısında aldık. Bu hafta Bursa fb karşısında 2. beraberliğini aldı. İnşallah biz de fb'yi yenerek bu istatistiği devam ettiririz...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
eskisehirspor32 Liste gör
Deneyimli Yazar

COŞKUN
Yer: ANKARA
  Alıntı eskisehirspor32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2014 saat 15:49
Böyle kıymetli bilgileri okudukça inanın daha bi gururlanıyor insan biz boşa Es-es li değiliz. Es-es taraftarı olmak çok ayrıcalıklı olmaktır. O günleri göremedik ama yazılarınızda yaşıyoruz . Biz boşa EFSANE olmamışız .
ANTİ__BİZANS
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2014 saat 16:06
Alıntı yapılan esesliyasin26

Dikkatimi çeken bir istatistik vereyim. Bu sezon fikstürde Bursa'yı takip ettiğimizden hep Bursa'nın maçlarıyla bizim maçlarımız arasında bir bağlantı kurmaya çalışıyoruz. Biz ortak maç yaptığımız takımlar arasındaki tek galibiyetimizi Bursa'nın tek berabere kaldığı Erciyes karşısında aldık. Bu hafta Bursa fb karşısında 2. beraberliğini aldı. İnşallah biz de fb'yi yenerek bu istatistiği devam ettiririz...

Icimizi isitan bir istatistigi paylastigin icin tesekkurler..

Ben de ,Matt kardesimizin Liderlerle yaptigimiz maclar istatistiginden, karamsarliga nasil kapilmam diye dusunuyordum.

Hatta, Antu sitesinde bile Besiktas'in lider gosterilmesini referans gosterecektim(Alfabetik gitmisler)"Hayir liderle oynamiyoruz;Lider Besiktas"diye itiraz bile edecektim.
(Halbuki BJK ,FB ye 2-0 yenildi.)
Ama yine de boyali basinin lideri BJK gibi gozukuyor,Liderle oynamiyoruz degil mi?
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2014 saat 16:09
Alıntı yapılan hüsnü

Anılar paylaşılınca güzel, Amigo Orhanla sohbeti bu nedenle pek severim...

Husnu Dayi, ben de ESES anisi cok.

Onumuzdeki yaz tekkeye gelip , tek goz degil , iki goz kapanip, kafa yana yikilincaya kadar anlatabilirim.

Ayran var mi Ayran?
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2014 saat 19:09
Alıntı yapılan eseschicago

..........Ayran var mi Ayran?

Zemzem bile var, Tekkede sizi ağırlamak bizi onurlandırır.... Heart
# Direnmüdavim....

Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
  Alıntı AShen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2014 saat 19:18

...
Ama yine de boyali basinin lideri BJK gibi gozukuyor,Liderle oynamiyoruz degil mi?

Attıkları, yedikleri ve dolayısıyla averajları da eşit; ikili averaja da sezon sonunda bakılıyor. Bu yüzden alfabetik olarak bjk üstte oluyor. Sezon başı diziliş gibi... Yani, 2. ile oynuyoruz.
E S E S
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2014 saat 02:56
Alıntı yapılan hüsnü

..........Ayran var mi Ayran?

Zemzem bile var, Tekkede sizi ağırlamak bizi onurlandırır.... Heart

O seref bize ait
Yalniz, Ali ile Serdar'in olmadigi bir zaman geleyim
Can guvenligimi saglayamayabilirsiniz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 116>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50