eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseskorel Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: Gümüşhane
Online Durum: Offline
  Alıntı eseskorel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 02:41
fikri ortaya atanından, kartonları kaldıranlarına kadar emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerClap
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 02:46
tüylerimizi diken diken görüntülerin ortaya çıkmasını ve bütün dünyanın gerçek taraftarı görmesini sağlayan bu organizsayonda, fikri ortaya çıkarana, maddi manevi destek olana, şovumuzu eksiksiz gerçekleşmesini sağlayan herkese ve büyük taraftarımıza sonsuz teşekkürü borç biliyorum....
Eskişehirspor Taraftarı Olmaktan Gurur Duyuyorum.
Teşekkürler Eskişehir.
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 02:47
Herkese sonsuz teşekkürler... en çok da sayin Yasin Bey e... elinize emeğinize sağlık emektar açık tribünü :)
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 09:28
Burdan teşekkür etmek çok kolay,
Bu şovu gerçekleştiren ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Geçen seferkinden bir adım daha ileriye gitti.
Neydi? '' BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA DEK, EN İYİSİ BU-2 ''  Wink

Tekrar hepinize teşekkür ediyorum.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
eskisehir 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hızır HACIOĞLU
Yer: United States
  Alıntı eskisehir 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 10:05
Bu şovun gerçekleşmesinde emeği geçen başta Yasin kardeşim olmak üzere tüm ö.t.o. üyelerine teşekkür ediyorum.Ellerinize sağlık.
Kimsenin yalakası değil, şehrimizin sevdalısıyız.
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
Yer: Eskişehir
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 10:29

Emegi geçen herkese sonsuz tesekkürler...

www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 10:48
Yürekten kutluyorum, bir kez daha bravo, helal olsun Ö.T.OClapClapClap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 12:00
Gerçekten harika oldu emeği geçen herkesin eline sağlık.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 13:11
Alıntı yapılan eskan

img377/5373/27rq1.jpg setImgWidth();

eskişehirspor taraftarları yine güzel bir kareografiye imza atarak,tribünlerde renkli görüntüler oluşturdu.yerel ve ulusal basında,bir çok köşe yazarı bu şovumuzu sütunlarına taşıyarak övgüyle söz etti.tabiki bu gurur hepimizin..bu şovun gerçekleşmesinde maddi ve manevi anlamda desteği bulunan abi ve kardeşlerimizi ayrıca tebrik etmek istiyorum;

kartonlarımızın büyük ölçüde maliyetini karşılayan Hamza UYUMAZ abime
kartonların siparişini-teminini-kesimini baştan sona takip eden kardeşim,Emre ANGI'ya(es_emre26)
büyük logonun yapılmasında çok büyük emekleri olan ve başından sonuna kadar bu işin takipçisi olan koray'a (akkoray)
"ANADOLU YILDIZI" pankartının yapımını üstlenen pazarcılar odası başkan vekili mehmet ÇİÇEK'e ve başından sonuna kadar bunun takibini yapan,kadir kardeşime
son anda acil destek talebimizi karşılıksız bırakmayan ve adeta hızır gibi yetişen,
Remzi abime (rbiçer)
doğan abime (afgan doğan)
selim abime (otomatikkapı)
serkan şeker'e (cumhuriyet)
işyerimden arkadaşım serkan'a (esesserkan26)
şovun organizasyon bölümünde son 1 haftadır sadece bu konuya kilitlenen,malzemlerin getir götür işlerinden tutunda,ses sistemine kadar herşeyi ile kusursuz olması için çaba sarefeden başta maviş erkan olmak üzere,işin büyük yükünü sırtlayan  altes gurubuna,
sıkıntıları ortadan gidermek için uğraş vererek,bir oraya bir buraya koşan dernek başkanımız Yavuz ORHAN'a
Ünieses'e
toplantılarımıza katılarak desteklerini esirgemeyen tüm tribün gurubu liderlerine ve guruplardaki arkadaşlara,
tek bir kartonu kaldırarak dahi olsa bu tablonun yaratılmasında emeği olan bütün taraftarlarımıza,
örnek tarftar oluşumu adına teşkkür ederim
sayenizde mahçup olmadık..

yasin konak

Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 13:57
Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Yaptığımız bu görsel şölenle değil 12 yıl 12.000 yıl da geçse, biz buradayız mesajı verdik. EFSANELER ÖLMEZ!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır