eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 08:01
Es-Es TIR’ı Polatkan’da

Eskişehirspor Kulübü orjinal ürünlerinin satıldığı Eskişehirspor TIR’ı geçici bir süre için Hasanpolatkan Migros önünde hizmet verecek. Daha önce Atatürk Stadı önündeki açık spor tesislerinde satış yapan Eskişehirspor TIR’ı bu alanda Basketbol Turnuvası yapılacağı için yaklaşaık 10 gün yeni yerinde hizmet verecek. Diğer taraftan yapımı devam eden yeni Eskişehirspor shop mağazasını ise ligler başlayana kadar bitirileceği bildirildi. Eskişehirspor Kulübü’nden yapılan açıklamada ise taraftarların orjinal ürünlere ilgi göstermesi istenerek, yeni sezonda kaçak satışlara izin vermeyecekleri belirtildi.
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 08:55
Alıntı yapılan EsEsMania

Es-Es TIR’ı Polatkan’da

.... yeni sezonda kaçak satışlara izin vermeyecekleri belirtildi.

Önce stadın orta yerinde yapılan satışlara izin vermemeye gayret etsinler bence...
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 10:03
Alıntı yapılan EsEsMania

Es-Es TIR’ı Polatkan’da

Eskişehirspor Kulübü orjinal ürünlerinin satıldığı Eskişehirspor TIR’ı geçici bir süre için Hasanpolatkan Migros önünde hizmet verecek. Daha önce Atatürk Stadı önündeki açık spor tesislerinde satış yapan Eskişehirspor TIR’ı bu alanda Basketbol Turnuvası yapılacağı için yaklaşaık 10 gün yeni yerinde hizmet verecek. Diğer taraftan yapımı devam eden yeni Eskişehirspor shop mağazasını ise ligler başlayana kadar bitirileceği bildirildi. Eskişehirspor Kulübü’nden yapılan açıklamada ise taraftarların orjinal ürünlere ilgi göstermesi istenerek, yeni sezonda kaçak satışlara izin vermeyecekleri belirtildi.

Bende yeni sezon ürünlerine bakayım diye dün akşam üzeri stadın orda tırı aradım durdum Smile.Bulamayıncada heralde sezon başlayınca satışlara başlayacaklar diye yönetime sitem etmiştim.Konu başkaymış meğer.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 01:09
Alıntı yapılan Özgür

Önce stadın orta yerinde yapılan satışlara izin vermemeye gayret etsinler bence...

Evet o inanılmazdı ya..Tribünlerde adam dolaşıyor forma satıyordu...O adam içeri nasıl girdi, yani girdi de o elindeki onlarca formayla nasıl girdi..Tamam polis aramadı ama dimdik bize bakıyordu içeri girerken..15 bin kişinin olduğu tribünde bir tane bile görevli olmaz mı..Çarşamba pazarında bağrır gibi bağırıyordu adam forma var, forma var diye..Belkide 1 kişi de değildi, ben bir kişiyi gördüm...Sezonun ilk maçı, açılış maçı, 20-25 bin taraftar var, insnalar orjinal forma bulamıyor, ama tribünde insanlar  forma satıyor kaçak olarak..Sonra yönetim diyorki orjinal dışı satışlara izin vermeyeceğiz...TongueTongue
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
  Alıntı esesli_-sarı-_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 01:13
yarın yani bugün yeni ürünler gelecekmiş(nikeler) ordaki görevli öyle dedi bakalım.  
güvensoy istifa
Yukarı
Giscan Liste gör
Yazar

Gökalp
  Alıntı Giscan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 01:16
[QUOTE=EsEsMania]
Es-Es TIR’ı Polatkan’da

ESES STORE nereye yapılıyor?
ESESES KİKİKİ ESKİESKİ ES!
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES!
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 01:17
Alıntı yapılan Giscan

[QUOTE=EsEsMania]
Es-Es TIR’ı Polatkan’da

ESES STORE nereye yapılıyor?
Eski yerine yani açık tribün girişine
Yukarı
crkoglu Liste gör
Yazar

İbrahim
  Alıntı crkoglu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 01:23
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan Özgür

Evet o inanılmazdı ya..Tribünlerde adam dolaşıyor forma satıyordu...O adam içeri nasıl girdi, yani girdi de o elindeki onlarca formayla nasıl girdi..Tamam polis aramadı ama dimdik bize bakıyordu içeri girerken..15 bin kişinin olduğu tribünde bir tane bile görevli olmaz mı..Çarşamba pazarında bağrır gibi bağırıyordu adam forma var, forma var diye..Belkide 1 kişi de değildi, ben bir kişiyi gördüm...Sezonun ilk maçı, açılış maçı, 20-25 bin taraftar var, insnalar orjinal forma bulamıyor, ama tribünde insanlar  forma satıyor kaçak olarak..Sonra yönetim diyorki orjinal dışı satışlara izin vermeyeceğiz...TongueTongue

arkadaşlar bildiğim kadarıyla stadın içerisinde satılan ürünler orjinal ürünlerdi. Çünkü yönetim bir ekip kurmuş bundan böyle her maçta stad çevresinde ve stad içinde bayrak forma gibi ürünleri bu kişiler satacaklarmış. Yani yönetimin bilgisi dahilinde yapılan şeyler bence..
Yukarı
runonadif Liste gör
Yazar

onur
  Alıntı runonadif Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 01:30
Alıntı yapılan crkoglu

Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan Özgür

arkadaşlar bildiğim kadarıyla stadın içerisinde satılan ürünler orjinal ürünlerdi. Çünkü yönetim bir ekip kurmuş bundan böyle her maçta stad çevresinde ve stad içinde bayrak forma gibi ürünleri bu kişiler satacaklarmış. Yani yönetimin bilgisi dahilinde yapılan şeyler bence..

O ürünler hiç Eskişehirspor'a yakışmayacak ürünlerdi.Zaten adam 10 ytl ye satıyordu ve ürünlerin orjinal mi diye sorulunca kaçıyordu.Yani orjinal olması imkansız

Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 01:48
İşte rezalet diye buna derim ben xD Biz olanları görmedik fakat sizin anlattıklarınızdan yola çıkarak birkaç şey yazma gereği duydum.

Eyy Yönetim.. Şimdi sen sezon açılışına her çeşit orjinal forma şort yazlık atkı vs. yetiştiremiyosun pardon 1 çeşitmi ne forma varmış sanırsam oda 79ytl xD hadi yetiştirip satamadın birde 25bin kişinin olduğu stada güvenlik görevlisi yetkili bilmemne koymayıp içerde lisanssız ürünlerin satışına izin veriyorsun sonra gelip taraftara şunu deme taraftar hiç ürün almıyo.Çünkü bunu demeye hakkın yok bence.Adam gibi bi satış sitesi bile kurduramadın.Biz gurbettekiler rahatlıkla alamıyoruz istediğimizi...
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,047 saniyede hazırlanmıştır