eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 85868788>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2012 saat 18:34
nike benim gözümde geçen seneki o turquaz formasıyla birlikte bitmiştir.Bence Eskişehirspor'un şimdiye kadar giydiği en iyi forma adidas'ın kırmızı siyah çizgili formasıdır.Sarı formayı ne kadar deplasmanlarda kullansakta oda hoş olmuştu.Tek dezavantajı tribünde renk bütünlüğünü bozmasıdır.Adidas ile devam edilmeli...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2012 saat 18:56
Alıntı yapılan Bidon26

Mert kardesim klavyene sağlık güzel olmuş. Birde kırmızının üstüne siyah çizgi denermisin ?
Bu yakalı forma gercekten çok şık ve sade.
Etinin rengine biraz ayar çekmek lazımSmile Yakanın içindeki ayrıntı on numara olmuş.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
es_sargin Liste gör
Yazar

Erkan S.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı es_sargin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2012 saat 21:06
Parçalı.

yedek (özel)

Siyah

Kırmızı

Çubuklu

AşK-ı ŞeHiR
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2012 saat 21:43
Erkan , renkdasim ellerine saglik bunlar ne guzel calismalar.Bizimkilerin bu tur forma yaptirmalari imkansiz ama yaptirsalar hepsinden alirdim.Bayilirdik artik 300-500 :)
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
es_sargin Liste gör
Yazar

Erkan S.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı es_sargin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2012 saat 21:56
Alıntı yapılan eFsAnE UyAnDı

Erkan , renkdasim ellerine saglik bunlar ne guzel calismalar.Bizimkilerin bu tur forma yaptirmalari imkansiz ama yaptirsalar hepsinden alirdim.Bayilirdik artik 300-500 :)

yapılsın diye tasarlıyorum taraftar guzel formalar istiyor yönetim baksa bi buraya patlama olur satışlarda işte....Smile
AşK-ı ŞeHiR
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2012 saat 23:04
Keşke bu yıl yakalı formamız olsa.Madrid'in yakalı forması bize uyarlansa tek renk kırmızı omuzları siyah çizgili güzel olur.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2012 saat 23:08
en güzeli 1. frma
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2012 saat 23:17
Yönetim Kurulu'ndaki kodamanlar kendi firmalarının reklamlarını beş kuruş ödemeden stadın dört bir yanına koyacaklarına , bir tekstil firmasıyla anlaşsınlar , zevk sahibi bir tasarımcıya çizdirsinler formaları , tekstil firmasına da yaptırsınlar. Stadda da Şahbaz'ın Gelişim Koleji'ni , Hoşcan'ın ismini , Halil Ünal'ın bilmemnesini göreceğimize ürünleri yaptırdığımız tekstil firmasının adını görelim. Ya hadi kaldırmadınız o reklam tabelalarını , hiç para vermiyor olmanıza rağmen çökmüş olduğunuz o tabelaları muhafaza etmek istiyorsunuz , üstüne çekin birer sıra tabela. Ne bileyim , maç esnasında ışıklı panolarda falan yansıtın firmanın reklamını.

Koskoca Eskişehirspor bu kadar amatör , bu kadar iğrenç yönetilemez ya. Adidas sağolsun nispeten güzel formalar yaptı , ama yine de yok abi yok. Böyle katalogdan forma seçerek olmaz bu iş. Millet çığır açıyor , biz hala yerimizde sayıyoruz.

Allah belamı versin , bakın çok samimi söylüyorum , gidip ceketimi assam şu zengin cahili kodamanların koltuklarına , daha iyi yönetir kulübü. Bu kadar beceriksiz adamların bizim başımızda ne işi var , düşündükçe insan ifrit oluyor...
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2012 saat 23:23
yakalı forma kesinlikle olmamalı. Sinir bozucu ve itici duruyor.
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2012 saat 18:37

umarım yeniden nike ile anlaşılmamıştır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 85868788>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır