eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.E.T. Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 19:53
şimdi ne olacak bet bildirisini yazan 100 lerce kişi ne düşünüyor?
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 21:20
B.E.T zamanlama olarak süper bir giriş yapmışsa yine zamanı gelince süper bir giriş daha yapacaktır...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 22:12

ligin bitmesi belkide iyi olmadı çünkü Maçlardan Maçlara tepkimizi vermeye başladık ortak bir organizasyonda zayıfız ne yazık ki.O günlerde buraya imza atanlar herhalde küme düşme stresi ve takımın kötü gidişatı yüzünden imza atmışlar. BET ruhunu benimseyenler en azından bilenler çok geçmeden arayı fazla soğutmadan bişeyler yapmamız lazım.

Yoksa;

- Yine soru işaretleriyle dolu yabancı futbolcuları kulüpte görürüz

- Yine küme düşmemeye oynarız.

- Yine PAF takımın durumu içler acısı olur giyecek orjinal formaları bile olmaz.

- Yine taraftar kaz gibi yolunur her maç bilet fiyatları fahiş, kombineler el yakar.

- Yine stadın üstü kapanmaz, çimleri rezalet olur.

- ve Yine taraftar yönetim istifa der ve başkan pişkin pişkin bizlere beleşçi, rantçı deyip karalar.

Bi şey yapmalı....

KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2009 saat 14:16
Yeni bildiriler için geç kalınmasın.Bu yönetim Ümit Karan,Veysel,Haşan Şaş gibi kaşarları takıma doldurmak için elinden geleni yapıyor.Bir an önce harekete geçilsin.Bir Kocaelinin durumuna düşmemek için şu an giç bir sebep yok.Onlarda geçens ene kaşarları doldurdular takıma.Sonuç ortada.

Bir 10-15 gün sonra her şey için çok geç olabilir.

ermanka26
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2009 saat 15:05
Arkadaşlar görünen o ki yine bizi çok zor bi sezon bekliyor :(
Halil Ünal ve ekibi kene gibi EsEsimin üstüne yapıştılar resmen kanını emiyorlar.
Kaderimize boyun eğmeyelim, protestolar bir maçla sınırlı kalmamalı!

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2009 saat 15:20
Alıntı yapılan SRKN

Arkadaşlar görünen o ki yine bizi çok zor bi sezon bekliyor :(
Halil Ünal ve ekibi kene gibi EsEsimin üstüne yapıştılar resmen kanını emiyorlar.
Kaderimize boyun eğmeyelim, protestolar bir maçla sınırlı kalmamalı!

Kendilerinden başka herşeyin iyi gittiğine inanan varmı acaba şehirde. Güvenmiyorum, inanmıyorum. Bu sezonunda geçen yıldan daha zor geçeçeği inancındayım. Yine büyük taraftarın elinde herşey takım başarılı olursa bizim sayemizde olur. Başımızda ki şovmenlerde kendilerine pay çıkararak reklam yapmaya devam ederler. 
Yukarı
aakin Liste gör
Yazar

Alper AKIN
Yer: Turkey
  Alıntı aakin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2009 saat 15:28
gerçekten güzel bir gelecek adına çıkılan bu yolda ivme kaybı yaşanıyor. yaz geldi BET te tatile çıktı heralde, malesef yönetimimiz ve basınımız olanlardan hiç ders çıkarmadan vurdum duymaz bir şekilde aynı mentalite ile yollarına devam etmekteler . transfer sezonunun gelmeside kulübü yıpratmamak adına bu konuda önemli bir etken isede bazılarının gevşememesi açısından bu taraftar haklı olduğu konuların arkasında sonuna kadar durmalıdır. şirketleşmiş, şeffaf bir Eskişehirspor yaptığımız veya yapacağımız transferlerden daha önemlidir , taraftarımız transfer haberleri için harcadığı vakti ve emeği daha güzel günler için gerekli olan konulara harcamalıdır .
Yukarı
eseskolik Liste gör
Yazar

Ferdi
Yer: eskişehir
  Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2009 saat 05:23

Sinema oynamaya devam ediyor Smile 
biz eski-şehirliyiz oleyyy
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2009 saat 18:49
Şimdilik ara verdim BET yazılarına, bomba transferler sonrası tekrar kalemi alacağım elime...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2009 saat 19:27
Selim abi.. Sen ara verdiysen ben de ara veriyorum B.E.T yazılarıma abiiSmile
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır