eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
Online Durum: Offline
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2016 saat 21:55
Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan oldcity__

Alıntı yapılan emrah

Yeni stadı Bandırma maçına yetiştirmek gereksiz olur. Bu maça son Başakşehir maçında açık tribünde bulunan 11.000 kişi giremeyecek. Yeni stadyumu Bandırma maçına gelecek 3-4 bin kişiyle açmak yerine Malatya maçını beklemek en mantıklısı olacaktır.
Bandırma maçını eski stadyumda sadece kapalı tribüne seyirci alarak atlatalım. Açık tribündeki koltukların büyük kısmı söküldüğü için zaten TFF seyirci alınmasına izin vermez.

Kesinlikle en doğrusu bu olacaktır...

inşallah söylediğinizi düşünen bir yönetici çıkar aksi halde başakşehir maçına gittiğimiz için tarih bir olay olan açılış maçına gitme şansımız olmayacak

aynen öyle 20.11.2016 da yeni stadımızı Malatya maçı ile açarız inşallah tüm taraftarımızla güzel bir başlangıç yaparız. yoksa bandırma maçı ile 10 bin taraftar eksik açmak aptalca olur 1 hafta daha beklenir sorun olmaz hem eski stadda son kez lig maçına çıkmış oluruz YÖNETİM SESİMİZİ DUY
Anadolu Yıldızı
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 00:29
Başakşehir maçında açık tribünde olan taraftarlara ayriyetten 1 maç dahamı ceza verilmişti.
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 13:57
Kombineler için taraftarımızın geneli oynayacağımız ilk maçı bekliyor.O hafta gerçek anlamda bir yığılma olacak gibi.Rakam isie 8 9 bin civarında kalacak gibi geliyor bana.Bunun için yönetimin harekete geçmesi lazım.İlk olarak valiyi arkamıza alarak eskişehirin büyük küçük demeden bütün fabrikalarına,belediyelerine diğer kamu kurumlarına ve dolayısıyla sendika,sandık, kooparetiflerine ulaşıp kombine için cazip seçenekler hazırlatılıp yeni stadın reklamını çok güzel şekilde yapmalıyız.Bunun için halil ünalın olduğu yerde ne kadar mantıklı bilmiyorum ama böyle organizasyon işi yapan firmalardanda yardım talep edilebilir.Bu sene takım ne kadar kaliteli ayaklardan kurulursa kurulsun yine yeniden ana unsurun,taşıyıcı gücün taraftar olduğu hocanın,futbolcuların açıklamaları ile tescillenmiş durumda.Yönetimin yapması gereken öncelik vermesi gereken en önemli konu budur.Ne kadar kombine o kadar fazla taraftar o kadar baskı ve 3 puan.
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 14:07
Alıntı yapılan serhat_8526

Kombineler için taraftarımızın geneli oynayacağımız ilk maçı bekliyor.O hafta gerçek anlamda bir yığılma olacak gibi.Rakam isie 8 9 bin civarında kalacak gibi geliyor bana.Bunun için yönetimin harekete geçmesi lazım.İlk olarak valiyi arkamıza alarak eskişehirin büyük küçük demeden bütün fabrikalarına,belediyelerine diğer kamu kurumlarına ve dolayısıyla sendika,sandık, kooparetiflerine ulaşıp kombine için cazip seçenekler hazırlatılıp yeni stadın reklamını çok güzel şekilde yapmalıyız.Bunun için halil ünalın olduğu yerde ne kadar mantıklı bilmiyorum ama böyle organizasyon işi yapan firmalardanda yardım talep edilebilir.Bu sene takım ne kadar kaliteli ayaklardan kurulursa kurulsun yine yeniden ana unsurun,taşıyıcı gücün taraftar olduğu hocanın,futbolcuların açıklamaları ile tescillenmiş durumda.Yönetimin yapması gereken öncelik vermesi gereken en önemli konu budur.Ne kadar kombine o kadar fazla taraftar o kadar baskı ve 3 puan.

bende aynı görüşteyim insanlar cezanın bitmesini bekliyor siz ne kadar şimdi alın desenizde bizim insanımız hep son zamanı bekler bence en az 10 bin kombine satılacak ama önemli olan bunun üzerine koymak her fabrika sahibi teşvik edilmeli bu sene zor sene umarım herkes taşın altına elini koyar
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 14:08

...kombine için cazip seçenekler hazırlatılıp yeni stadın reklamını çok güzel şekilde yapmalıyız.Bunun için halil ünalın olduğu yerde ne kadar mantıklı bilmiyorum ama böyle organizasyon işi yapan firmalardanda yardım talep edilebilir...

Aylardır bunu yapmayanların, açılışa 20 gün kala böyle bir işe kalkışacağını düşünüyor musunuz?

Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 15:09
bu kombineye teşvik açısından yönetim neden pek oralı olmuyor acaba onlarda ceza bitince satılır diye mi düşünüyor ki
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 15:25
Alıntı yapılan Çınar

...kombine için cazip seçenekler hazırlatılıp yeni stadın reklamını çok güzel şekilde yapmalıyız.Bunun için halil ünalın olduğu yerde ne kadar mantıklı bilmiyorum ama böyle organizasyon işi yapan firmalardanda yardım talep edilebilir...

Aylardır bunu yapmayanların, açılışa 20 gün kala böyle bir işe kalkışacağını düşünüyor musunuz?

Evet düşünüyorum.Localar için akıllarında ne var bilmiyorum ama kombineler için,maç günü yaklaşıp insanların içine o heyecanın düşmesini bekliyorlar diye tahmin ediyorum.Benim burda anlatmak istediğim fabrika belediye kamu kurumlarınında devreye girip şehirde bir hareketlilik yaratılmasıdır.Kombine sadece maddi bir gelir değil.Kombine baskı demek,ses demek,destek demek havaya girmek demek sonunda şampiyonluk demek.
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 15:49
Extra bişeye gerek yok. Yapacakları sadece üst katları açmak.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
NADİR Liste gör
Yazar

nadir
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı NADİR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 16:46
öncelikle ilk maça bilet yükletip gireyim,stadı,oturma durumunu,havayı bi göreyim sonra hangi tribünden kombine alacağıma karar verip alacağım.Benim düşüncem bu sanırım genelde taraftarda böyle düşünüyor.
1965'den beri.
Yukarı
berkcan Liste gör
Yeni Yazar

Berkcan
Yer: Kocaeli
  Alıntı berkcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 18:18
Gerekirse bandirma macina giremeyen 10 bin kisiden tek tek helallik alsamda o macla acilis yapsak olurmu. 1 hafta sonra asker oluyo kardesiniz guzel moral olurdu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır