eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
Online Durum: Offline
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 17:13
Hiç bir durum mazeret olamaz fakat sezonun ilk maçı olması,maçın 17.30 da olması açık tribünün bu derece kötü olmasında en büyük faktördür. Maçtan önce 2 saat ve maçın 80.dksına kadar güneşin hep karşısındaydık, buna rağmen 8 arkadaş gırtlaklarımız patlayana kadar tezahürat etmeye çalıştık. Maçtan sonra da felaket bir başağrısı yaşadım. İnşallah önümüzdeki haftalarda taraftar olarak daha formda oluruz.
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 17:33
Alıntı yapılan eskisehirrrrr

Bir istanbul takımını tutan taraftarın görüş açışı ...
'' Eskişehir tribünleri bence alkışı hak eder bir GÖRÜNTÜDEYDİ tebrikler es es tribünlerinede burdan. ''
Biz neden tribunlerımızı begenemedık bu macta anlam veremedım
Çünkü biz her zaman çok daha iyi işlere,şovlara imza atıyorduk bu maç bizim açımızdan ( bize göre ) biraz sönük kaldı.Wink
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 17:43
ankara valiliği göndermişmi ankaragüçlüleri bize destek versinler diye :)
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 17:50
Maçın öğlen ve cumartesi olması, üstüne üstlük bir de açıköğretim sınıavının hemen sonrasında başlaması, he tabi bir de turnikelerin bozulmuş olması tribünleri etkilemiştir şüphesiz. Ben şehirdışındaydım ama tribünler gayet iyiydi, özellikle açık.

Belki evire çevire aldık bu maçı ama diğer takımlar Beşiktaş kadar açık, savruk ve savunma disiplininden uzak oynamıyorlar. Bu durum da dünkü maçın önümüzdekiler için değil rehavet sebebi, ölçü bile olmaması demek. Tamam Beşiktaşı küçümsemiyorum ama oynadıkları oyun da diğer rakiplere göre küçümsenecek kadar var.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 18:12
tribünler kötüydü gerçekten. kızılzıklı boştu. neferin yarısı doluydu. karşılıklı tezahurat yapacaktık 2. yarı ama nerferin ne dediğini duyamadığımızdan dolayı açık tribünden tezahurata giremedik. o derece kötüydü yani. sesleri duyulmuyordu
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 18:16
daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama dünkü maçta zemin ile alakalı bir problem mi vardı? birçok futbolcu kayıp durdu...
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 18:37
Son Dakika : Beşiktaş lige ES ES mağlubiyetiyle başladığını resmen BORSAYA bildirdi.:)))
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
  Alıntı eskisehirrrrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 18:44
Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan eskisehirrrrr

Bir istanbul takımını tutan taraftarın görüş açışı ... '' Eskişehir tribünleri bence alkışı hak eder bir GÖRÜNTÜDEYDİ tebrikler es es tribünlerinede burdan. '' Biz neden tribunlerımızı begenemedık bu macta anlam veremedım

<FONT style=": #000000">Çünkü biz her zaman çok daha iyi işlere,şovlara imza atıyorduk bu maç bizim açımızdan ( bize göre ) biraz sönük kaldı.Wink

Bende bize göre die belirterek söyledım zaten ..
kötü oldugumuz durumu bukadar begenenler iyi oldugumuz anlarda tıtreyerek oturup ızleyerek tırnaklarını yıyorlar !
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
  Alıntı ermnuniesesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 18:46
Nefer en son camiye gittiydi anlaşılan beşiktaş maçınada yetişemediler
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 18:48
kombine almıycaktım, takımı canavar görünce..alasım geliyor..Çok şenlikli geçecek maçlarımız anlaşılan..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,439 saniyede hazırlanmıştır