eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 17:08
arkadaşlar emin olun bu düz formalar antrenman formaları gese de dün tanıttı formalarını antremanda giydikleri hazırlık maçlarında giydikleri formalar yoktu tanıtımda . eminim bizimde öyle olacaktır. çünkü bir forma bu kadar dandik olamaz ETİ  reklamları bile maç sonunda sökülmüştü formadan...
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:16
Alıntı yapılan Berkay26

bayrak bir ulusun varlığının simgesidir kluplerin varlığının simgesi ise armadır... sanırım yeterli bir cevaptır...

kluplerin simgesi armadir da o da malesef 1-2 forma da orjinal, digerlerinde nike in gecen sene kullandigi orjinal olmayan arma kullanilmis
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: eskişehir
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:37
ıgrenc gıttım baktım one oyle turuncu yok boyle rezalet nerde bızım cubuklu formalarımızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzThumbs%20Down
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 20:50
  Bugun  füme renginde, forma gibi ama yakası fermuarlı  bir takım gelmiş benim çok hoşuma gitti.Altıda  hem eşofman hem de kısa kapri tarzında 2 çeşit.3 lü takım olarak mı  satılıyor yoksa hepsi ayrı ayrımı bilmiyorum çünkü kapalıydı.Şu ana kadar gördüğüm en güzel en havalı ürün.
S.nalbant
Yukarı
26 ES ES 1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26 ES ES 1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:23
Alıntı yapılan KIZILCIKLI SERKAN

ıgrenc gıttım baktım one oyle turuncu yok boyle rezalet nerde bızım cubuklu formalarımızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzThumbs%20Down

'ıgrenc' Diye bahsetdiginiz üzerinde armamız bulunan formalarımız mı?
Yazık , nasıl bir ifade tarzı bu!

Tek Büyük ES ES
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:21
bu son günlerde forma işine acayip takmış durumdayım, takımların 3-5 milyon için klasik renklerinden taviz vermeleri beni hayretlere düşürmekte, özellikle son gese nin forması diğer takımların formalarına baktıkça biraz daha forma konusunda diretmeli yönetimler, bugün gese ye mor formayı giydiren yarın bize pembe forma verir!!!
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
fffocus Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı fffocus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 00:08
Arkadaşlar ağır eleştiride bulunanlara rahmetli Vedat OKYAR'ın şu sözünü hatırlatırım.''Üzerinde Beşiktaş amblemi olan herşey benim için kutsaldır'' Bu sözü kesinlikle hiç bir zaman unutmayın!
Bizde bilirdik sözde 3 büyükleri tutmayı
2-3 senede bir şampiyonluk kutlamayı,
Ama yakıştıramadık kendimize;
Doğduğumuz ŞEHRİ satmayı !
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 00:11
yav eskiden forma çeşitimi vardı esesimiz kırmızı bir t-shirt'ün üstüne amblemi basıp çıkarmış yedeği bile yokmuş şimdi bolluk içinde genede o kadar kötü değil...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 00:22
Alıntı yapılan Onur26

yav eskiden forma çeşitimi vardı esesimiz kırmızı bir t-shirt'ün üstüne amblemi basıp çıkarmış yedeği bile yokmuş şimdi bolluk içinde genede o kadar kötü değil...

Eskiden giysi mi varmış deyip çıplak mı oynasalar acaba ? Tongue

Eskiden öyleymiş seçenek yokmuş,şimdi seçenek çok.En güzelini istemek,en doğal hakkıdır taraftarın.Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 00:26
 Renk olayına takmayın arkadaşlar bu bir pazarlama takdiği.Geçen sene turuncu yaptılar,turuncu satıldı,bu sene yine turuncu yapsa satılmayacak.Renkde oynama yaparak satışı artırmaya çalışıyorlar.Bu sene formalarımız nike olsa bende var mesela ben gidip tekrardan almazdım,puma oldu forma olmasa bile bugun gördüğüm füme renkli takımı veya üstünü kesin alacağım,açık yakalayabilirsem esstoreyi tabi.7 de kapanıyor iş çıkışı denk getiremiyorum.
S.nalbant
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,461 saniyede hazırlanmıştır