eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 13:11
Alıntı yapılan açıktribün

POLİS KOMŞUMUZA SORDUM ES-ES İN SÜPER LİGDE OLMASI DOLAYISIYAL ÖNLEMLER GEÇEN SENEYE ORANLA DAHA FAZLA ARTTIRILACAKMIŞ.STADA GİRERKEN ARAMA APILACAK ÜSTÜNDE MEŞALE YANICI-PATLAYICI MADDE BIÇAK ÇIKANLAR KARAKOLA GÖTÜRÜLECEK VE İŞLEM YAPILACAK BENCE MEŞALE İŞİ ÇOK SAKAT ,KARTONLARLA ŞO V  YAPALIM.HERES MEŞALEYLE ŞOV YAPIYO BİZ KARTONLARLA ŞOV YAPALIM YILLARCA AKILDA KALIRIZ.   ESKİŞEHİR SÜPER LİGDEYKEN TARAFTARLAR KARTON ŞOV YAPIYODU BİZDE ÖYLE YAPALIM NOSTALJİ OLSUN.
1.Forumda Büyük harfle yazı yazmak yasak.
2.Karton Show öyle 1-2 günlük bir iş değil..

Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
murat_222 Liste gör
Yeni Yazar

murat
Yer: eskişehir
  Alıntı murat_222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 13:12
arkadaşlar bir spor gazetesi ilk sayfasında serhat akın eses ile anlaşmak üzere diye yazıyor bu konuda bilgisi olan var mı???doğruysa süper transfer olur....Clap
kırmızı şimşekler
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 13:13
Arkadaşlar biraz forumu inceleyelim ya....Sezon açılışı sayfasına Serhat Akın transferi yazılıyor...Transfer dosyasına yazın yada okuyun...

Ayrıca Serhat Akın gelse kim oynamıcak bu takımda...Serhat bu takımda yedek kalır....
Yukarı
açıktribün Liste gör
Yazar

MEHMET CAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı açıktribün Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 13:17
GÖRECEKSİN STADDA BİR KİŞİ MEŞALE YAKAMAYACAK.KENDİNİZE ÇOK GÜVENİYORSUNUZ  .      ALTERNATİF YÖ NTEMLER ÜRETİLMELİ.
Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 13:20
Alıntı yapılan açıktribün

GÖRECEKSİN STADDA BİR KİŞİ MEŞALE YAKAMAYACAK.KENDİNİZE ÇOK GÜVENİYORSUNUZ  .      ALTERNATİF YÖ NTEMLER ÜRETİLMELİ.
Mehmet abi Alternatif yöntem derken sen bişeyler söyle ona göre haraket edelim ama sadece 2 gün var...Meşale sokma işine gelince Emre kardesşimiz sanırım Meşaleleri stadada dağıtacakmış...Girişte saten sizin üstünüzde olmıyıcak...
Yukarı
açıktribün Liste gör
Yazar

MEHMET CAN
  Alıntı açıktribün Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 13:22
http://www.sivasspor.com/forum/archive/index.php/t-3469.html(ALINTI)

Sivasspor klübüne beklenmedik bir ceza verildi.Son oynanan Fenerbahçe maçında tribünler de yakılan bir meşale sonrası Sivasspor'a 2,5 milyar ceza verildi..
Son derece centilmence geçen Sivasspor-Fenerbahçe maçında bir taraftarın tek bir meşale yakması ve anında müdahale edilmesine rağmen ,maçın gözlemcisi tarafından rapor edilmesi ve sonunda 2,5 milyar lira para cezası gelmesi klüpte şok etkisi yaptı.
PFDK ayrıca,maç sonunda yayıncı kuruluşa ait televizyon muhabirinin sahaya girmesi nedeniyle de uyarı yaptı...
Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım
Yukarı
açıktribün Liste gör
Yazar

MEHMET CAN
  Alıntı açıktribün Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 13:26
kardeşim söylüyoruz karton show hem akılda kalıcı olur 2  gün var örgütlenmemiz lazım 12 yıldır ben  bu günü bekliyorum benim bu konuyla ilgili tecrübem var  siz  doğmadan önce biz stadda karton show yapıyoduk
Yukarı
açıktribün Liste gör
Yazar

MEHMET CAN
  Alıntı açıktribün Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 13:32
onun nasıl sokacağın düşündünmü

Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 13:34
İçeri sokmak tamamda bunun sonucunda biz ve kulüp zarar görecekse bu olay başlamadan bitsin.
Sadece tam destek olsun.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
oLdcitykinqcity Liste gör
Yazar

batuhan
  Alıntı oLdcitykinqcity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 13:37

ya sonuçta bi hazırlık maçı yakalansakda birşey olmaz gibime geliyorNuke

iLkokuLLu E S K İ Ş E H İ R S P O R lu lar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır