eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:17
ya bu arkadas gercekten bıkkınlık verdı.bırı bunu durdurmalı.
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:19
     Evet site yönetimi daha ne kadar tahammül edeceğiz?
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
26 ES ES 1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı 26 ES ES 1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:24
Emre Toraman'ı çok ararız.Emre gibi bir futbolcuyu gönderip onun gibisini bulmak için transfer mi yapacagız?(Aynı hataları önceki sezonlarda iki Ulaş larada yapmış onlarıda göndermiştik.)
Emre Toraman'ı istemeyen Rıza Hoca mı yoksa Kulüp yönetimi mi bilmiyorum ama gönderilmesi  büyük hata bence.
Tek Büyük ES ES
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:30
Alıntı yapılan 26 ES ES 1965

Emre Toraman'ı çok ararız.Emre gibi bir futbolcuyu gönderip onun gibisini bulmak için transfer mi yapacagız?(Aynı hataları önceki sezonlarda iki Ulaş larada yapmış onlarıda göndermiştik.)
Emre Toraman'ı istemeyen Rıza Hoca mı yoksa Kulüp yönetimi mi bilmiyorum ama gönderilmesi  büyük hata bence.
Dün Ragıp ı seyredenler Toraman ı ararız diyormuş.......oyun stilleri çok farklıymış.....amaa ..
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:32
Alıntı yapılan hakkımıverhakkı

Eskişehirspor  tarihinde eşine rastlanmayacak derecede klas bir futbolcuydu.Centilmendi.Ben daha sarı kart aldığını görmedim.Göreniniz varmı? 2 ayağını ve kafasını mükemmel kullanıyordu.Oyun zekası milanlı pirlo,tekniği ibrahimoviçle messnin karışımı gibiydi.Ceza alanının dışından attığı şutlar cristiano ronaldo yu anımsatıyordu.Kafa gölleri ile de meşhurdu.Kalenin 90 nına ampul gibi takardı.Oynadığı bazı! maçlar yüreğimizde derin! izler bırakmıştır.Bütün taraftarların hayranlık duyduğu  bir yıldızdı. Modern zamanların en klas futbolcusunu alan klüp yaşadı.Asla gol sorunu falan çektirmez.Yolu açık olsun.Gittiği klupte muhteşem oyunlarına devam edeceğinden hiç şüphem yok.Bol şanslar Emre sana.güle güle.

Dalga geçercesine yazılmış bu yazı sinirlerimi bozdu açıkcası.
Eleştirirsin tamam ama bu kadarıda fazla değil mi acaba?
Bu takıma hiçmi katkısı olmadı ? Hataları olur tabiki , her insan hata yapar.. Ama bazı şeyleri biraz abarttığınızı düşünüyorum.
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 23:03
Provakotör hakkı şutlanmış olup kaale almayın.
Özlüyeceğiz seni Toraman.....
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
ETORAMAN Liste gör
Yazar

ersin
Yer: ANKARA
  Alıntı ETORAMAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 00:53
arkadaşlar bu adamın yorumları yüzünden yaklaşık 1 sene beklediğim üyelik sürecini bitirdiğim gün site yöneticisinden uyarı aldım ama bende onları bu adamlara dur demeleri konusunda uyardım sonuçta abimin ayrılmasına rağmen bende en az abim kadar bu klübü sevdim taraftarının içtenliğine hayran kaldığım için abim ayrılmasına rağmen sizlerle birlikte olmak mümkün olduğuncada desteklemek derdindeyim BURSASPOR maçı emre toraman ailesi bütün camia için şok etkisi ve üzüntü  yarattı anlık tepkiler ve yakarışlarda normaldi fakat bunların içinde kin duygusu besleyen adamların hedef tahtası değildir emre toraman bunu yazan arkadaşın ne birikimi var çok merak ediyorum kendisi hangi baltaya ne kadarlık bi SAP olabilmiş bunuda o bahsettiği vasıfları görmek  istiyosa REAL MADRİD i tutar 100 milyon euro verilen topçuları hayran hayran alkışlar ispanyolcası varsa yorumda yapar ayrıca kültürü ben yazınca duygusal diyolar alakası yok böyle lakait ve kindar yazı yazan adamlara sesleniyorum sizlere en güzel cevabı yine bu forumlarda %90 oranındaki aklıselim taraftar grubu cevap verecektir TORAMAN %99 bu klüpte oynamicak bakalım hedefinizde kim olacak yeni sezon günah keçisi kimleri o büyük burnunuzLa beğenmeyeksiniz.lütfen söylediklerimi aklıselim olan aklıselim eleştiren insanlar üzerlerine alınmasınlar sadece üslup edep bilmeyen çok küçük hatta KÜÇÜCÜK bir kaç kişi  için yazdığım şeyler bunlar.
ES-ES
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 01:00
Ersin abi Emre abinin son durumu nedir net birşey varmı hangi kulübe gideceği bellimi?
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 01:03
Yıllık ücreti nedir bilemiyorum. Ama Emre Toroman kadro dışı kaldığı günlerde bile hırsıyla çalıştı. Tekrar affedildi. O bizi sevdi. Ben de Emre Toroman'ı. Bursaspor maçında 2 gol attı diye, günah keçisi olduysa yazık. En azından hırsıyla, yedekten bile girse takımı ateşlerdi. Güle güle Emre Toroman.
Yukarı
ETORAMAN Liste gör
Yazar

ersin
Yer: ANKARA
  Alıntı ETORAMAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 01:09
Alıntı yapılan toci26

Ersin abi Emre abinin son durumu nedir net birşey varmı hangi kulübe gideceği bellimi?

Belli değil kardeşim DİYARBAKIRSPOR 'la imzadan döndü hocalarıda istifa etti zaten...
manisa  veya antalya olabilir diye düşünüyorum hayırlısı...
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır