eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakkımıverhakkı Liste gör
Yazar

hilti
Online Durum: Offline
  Alıntı hakkımıverhakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 04:52
Eskişehirspor  tarihinde eşine rastlanmayacak derecede klas bir futbolcuydu.Centilmendi.Ben daha sarı kart aldığını görmedim.Göreniniz varmı? 2 ayağını ve kafasını mükemmel kullanıyordu.Oyun zekası milanlı pirlo,tekniği ibrahimoviçle messnin karışımı gibiydi.Ceza alanının dışından attığı şutlar cristiano ronaldo yu anımsatıyordu.Kafa gölleri ile de meşhurdu.Kalenin 90 nına ampul gibi takardı.Oynadığı bazı! maçlar yüreğimizde derin! izler bırakmıştır.Bütün taraftarların hayranlık duyduğu  bir yıldızdı. Modern zamanların en klas futbolcusunu alan klüp yaşadı.Asla gol sorunu falan çektirmez.Yolu açık olsun.Gittiği klupte muhteşem oyunlarına devam edeceğinden hiç şüphem yok.Bol şanslar Emre sana.güle güle.
eleştiririm kardeşim.ben gerçek es esliyim
Yukarı
hakkımıverhakkı Liste gör
Yazar

hilti
  Alıntı hakkımıverhakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 05:02
 diyelimki alt yapıdan emre adında böyle bir genç futbolcuyu real madrit e 95 milyon euro ya sattık.arkasından  böyle methiyeler düzmek es es adına ne kadar gurur verici olurdu değilmi.klüp te tek bir emre adındaki genç futbolcumuz sayesinde zenginleşip stadını yapıp.şampiyonluğa oynardı..düşünmesi bile ne hoş.....
eleştiririm kardeşim.ben gerçek es esliyim
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 19:00
@hakkımıverhakkı,
hocam boş konuşuyorsun.
KKŞ
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 19:22
Alıntı yapılan hakkımıverhakkı

Eskişehirspor  tarihinde eşine rastlanmayacak derecede klas bir futbolcuydu.Centilmendi.Ben daha sarı kart aldığını görmedim.Göreniniz varmı? 2 ayağını ve kafasını mükemmel kullanıyordu.Oyun zekası milanlı pirlo,tekniği ibrahimoviçle messnin karışımı gibiydi.Ceza alanının dışından attığı şutlar cristiano ronaldo yu anımsatıyordu.Kafa gölleri ile de meşhurdu.Kalenin 90 nına ampul gibi takardı.Oynadığı bazı! maçlar yüreğimizde derin! izler bırakmıştır.Bütün taraftarların hayranlık duyduğu  bir yıldızdı. Modern zamanların en klas futbolcusunu alan klüp yaşadı.Asla gol sorunu falan çektirmez.Yolu açık olsun.Gittiği klupte muhteşem oyunlarına devam edeceğinden hiç şüphem yok.Bol şanslar Emre sana.güle güle.

Gidenin ardından sallada sallan adam gitmiş başka takıma hayırlı olsun de sus saçma sapan giydirmeler yakışıyormu insan olana adam futbolunu oynadı yeteneği ölçüsünde kendi kalesine de gol attı pişir pişir aynı şeyi koy Hıncal Uluç sanmaya başladınız kendinizi susmakta erdemdir ben sizin gibiler yüzünden bu erdemden de oluyorum Futbol ukelaları
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 21:27

.............................Yazık geçen o yıllara.....Boşuboşuna geçen koskoca 60 yıla........Çok yazık................
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 21:30
Biri artık hakkını versinde kurtulalım yahu. Angry (hakıkımıverhakkının)
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 21:40
Biliyorum daha öncedende eklenmişti ama ben bir kez daha ekliyeyim,belki okumayanlar vardır.

Eskişehirspor taraftarı hakkında neler söylemek istersin?

Aslında ben onlardan daha çok şey bekliyordum. Play-off maçlarındaki ortamı asla unutamam. Sahaya ısınmaya çıktığımızda tüylerimiz diken diken olmuştu. Soyunma odasına indiğimizde toplandık ve bu maçı asla vermeyeceğimizi kendi aramızda konuştuk. O maçlarda gerçekten mükemmellerdi. Şimdi de bizi destekliyorlar ama ben onlardan çok daha fazlasını bekliyorum. 12 sene aradan sonra Süper Lig’e çıkan bir kulüp var. Daha enteresan şeyler yapılabilir. Stadı her zaman dolduruyorlar ama daha farklı tezahüratlar, daha farklı besteler yapılmalı. Eski futbolcuları da daha çok sahiplenmeliler.

FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 21:43
     Yeni üyeliklerin açılması sitenin kalitesini düşürdü, buna acilen çözüm bulmamız lazım.<yoksa daha çookkk hakkılar çıkar.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 21:44
Hakkı amcanın hakkını verdiler ama yine de hakkını isteyecektir...
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 21:53

çok güneşin altında kalmışsın.Beynin sulanmış senin.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır