eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:33

gerçekten önceki sayfalardaki yazıları üzüntüyle okudum. ve mehmet abide güzel yazmış anadoluda böyle güzel bir hava varken neden bunu şiddetle iterler anlamam SEN İLK ÖNCE KARŞINDAKİNE ASAYGI DUYDA O SENİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ SÖYLESİN.

Şimdi sinirlenecem burada aplama saplama yazı yazıyorsunuz. geldiğiniz maçlar dün bir bugün iki gittiğiniz deplasman hadi diyelim 10. es esi en kötü kaçıncı ligde görüp en alt ligde hangi deplasmanlarına gittiniz. hemde böyle organizasyon olmadan 

ondan sonrada kalmışınız. ben ona karşıyım buna karşıyım. nasıl bir tribün olma amaçınız var yıkan yağmalayıp haram yiyen her gittiği yerde hiç bir kötü muamele görmediği halde sırf şekil oılsun diye olay cıkaranmı. BUNLAR ANCAK TRİBÜN KÜLTÜRÜNÜ SİNDİREMEMİŞ YENİ TOY İNSANLARIN DÜŞÜNCELERİDİR. 

NASIL DAHA İYİ OLURUZ ÖRNEK OLURUZ. ALKIŞLANIRIZ SAYGI DUYULURUZ. GÜZELLİKLERE ALKIŞ TUTUP YANLIŞLARA SIRT ÇEVİRECEĞİNİZE SIRF KENDİ EGONUZ YÜZÜNDEN TARTIŞMA ORTAMI YARATIYORSUNUZ.

HERŞEYE İNAT    06 16 26 VARSA Bİ DİYECEĞİ OLAN BANA GELSİN.

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:45
Alıntı yapılan ÇİFT BIÇAK

Alıntı yapılan esesserkan26

anadolu kardeslıgı dıyorsan  kocaelıyıde al sıvası da al genclerbırlıgınıde al gazıantep ı de al ne kardeslıgı oluyor bu 06-16-26 ekle o o zaman yanına 41-58-27- bunlarda anadolu takımı arkadasım ne gorduk onu soyle ankaragucu dıye bagırılınca kardesmı oldular sımdı acıkta yarıdan cogu mırıldanıyordu bune ya herkes kardes bıze dıye TEK BASINA 26 ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESI ESKİSEHİR 26

ya sen coşmuşsun be kardeşim , sana ne denir ki...sen 2.ligle 1.ligin havasını da karıştırıyorsun. Muhtemelen genç ve tribünlerde yeni bir kardeşimizsin. Seyirci sayısı olarak da seyirci havası olarak da Ankaragüçlüleri de Bursasporlularıda hafife alma bence. ayrıca adamlar sana yalvarmıyor , BURSANKARA ayrı bir olaydır ve dünyada bir benzeri yok ... adamlar BURSANKARA kardeşliği olarak sana DOST ellerini uzatmışlar , bunda ne fenalık var.Ha , sen illaha da BURSANKARA ya da saldıralım diyorsan , unutma ki  BURSANKARA bundan çekinmez. Bence dostluk elini geri çevirmemeniz daha akıllıca olur.

GÜLE GÜLE HAYRINI GÖRÜN BU DOSTLUGUN KUSURA BAKMAYIN AMA BENI 2 LIGDE IKEN ESTEKLEMEYE GELMEYEN BIR TAKIMI SUPER LIGE CIKINCA DOST DIYE GOSTERMENIZI DE ANLAMIYORUM O BESTELERINIDE  BU SENE BIZLE OYNAYINCAYA KADAR SOYLEMEYE DEVAM EDECEKLER BURSANKARA DOSTLUGU BENI BAGLAMAZ NAPRASA YAPSINLAR ANKARAD ANKARAGUCU 3 EZIKLERLE OYNADIGI ZAMAN KENDI TARAFTARINDAN FAZLA SEYIRCISI OLAN 3 EZIKLER BUMU POTANSIYELI VAR DEDIGINIZ TAKIM BANA GORE GAZIANTEP SIVAS DAHA IYIDIR BUNLARIN YANINDA HAYIRLI OLSUN SIZLERE DOSTLUGUNUZ KAC GUN SURECEK MERAK EDIYORUM
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:49
Vallahi allah yardımcısı olsun moderatörlerimizin diyeceğim ama biraz bizler yardımcı olsakta yaradan daha önemli işlerle ilgilense...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:52

alayına -inadına-ölmüne ES@ES

es es min es es liden baska dostu yoktur
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:56
esesserkan26 355 mesaj yazmissin hala buyuk harfin yasak oldugunu bilmiyormusun Thumbs%20DownAngry

kimse burda show yapmaya gelmiyor yazilarini kucult.  10 agustos da en guzel cevap verildi trubunde. yarin ankarada yasadigim icin isallah es es formamla ankaranin macina gidecegim
DSİ Es Es
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 03:58
Bazılarına tribünde kardeşçe maç izlemek batıyor heralde Thumbs%20Down
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 04:20
Neden bu kadar rahatsız olan kişiler çıkıyor anlamıyorum... her gittginiz deplasmanda Taş yerine çiçele karşılanmak kötümü sizce lafım kimemi_? kardeşlik dosluk  istemeyen arkadaşlara ...Wink
I LOVE YOU ESES
Yukarı
altes_nfr Liste gör
Yazar

memet
Yer: eses-burgaz
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 09:03
Alıntı yapılan Qwerty_eses

Neden bu kadar rahatsız olan kişiler çıkıyor anlamıyorum... her gittginiz deplasmanda Taş yerine çiçele karşılanmak kötümü sizce lafım kimemi_? kardeşlik dosluk  istemeyen arkadaşlara ...Wink
sukur bea abı elıne saglıkClap
biz eskişehirliyiz.taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 09:52
96-97 sezonu... ligden düştüğümüz sene... stadta asılı tek bir pankart yok... o sırada açığın önüne doğru üstünde siyah kırmızı formalı,yeşil beyaz kaşkollu 4 5 kişi yürümeye başladı... o sıra bi pankart açtılar 30 m. uzunluğunda... pankart yeşil beyaz... ORHANGAZİLİ GENÇ TİMSAHLAR!!! yazıyordu pankartın üstünde... o pankart 2 sezon boyu içerde dışarda her maçımızda asıldı... her maçımıza geldiler... ankaragüçlüler biz 2b den çıktığımız sene play off maçlarının tamamında varlardı... üstüne emek harcanan dostlukları internette sanalcılara harcatmayız... haberiniz ola... Wink
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 11:09
esesserkan26 adlı kullanıcı siteden uzaklaştırıldı zaten.Adminlilere Teşkkürler..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır