eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2011 saat 21:27
Alıntı yapılan brhn26

puma formam L beden adidasta hangi beden almalıyım ?

L
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2011 saat 22:55
Uzun kollular gelsede alsak. Kısa kollu sevmiyorum. Smile
Tarihi bellimi acaba?
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2011 saat 20:38
Bu sezon forma almis olanlara soruyorum:
kumas ve dikis bakimindan hangi formamiz daha kaliteli? Cubuklu mu sari mi? Hangisini alayim?
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2011 saat 22:36
Alıntı yapılan Starsky

Bu sezon forma almis olanlara soruyorum:kumas ve dikis bakimindan hangi formamiz daha kaliteli? Cubuklu mu sari mi? Hangisini alayim?

kumaş dikiş açısından bilmemde bence sarı forma en iyisi.
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2011 saat 15:14
Alıntı yapılan es_emre26

Sen formaları takip etme, millet çatır çatır gidip alsın 2 parti gelsin 2si de bitsin sonra 3. parti beklenirken forma almak aklına gelsin sonra vay efendim pazarlama tekniği yokmuş falan filan..Siz formalar kapış kapış tüketilmiş bir durumda aklınıza gelip almak isteyip bulamadığınızda bize sallarken birçok renkdaşım o formayı sırtına geçirip maçlarda boy gösteriyor..Geldiği gibi bitiyor, atkı satar gibi Adidas formalar satılıyor deniliyor, sırf bu yüzden internetten takip eden ve mağazaya uğrayamayanlar için twitter, facebook ve forumlar üzerinden duyuruluyor ürünlerin geldiği ilk olarak ama hala yaranılamıyor.Pes..

Tamam işte, madem bu kadar çok satılıyor neden azar azar geliyo kardeşim??? Ben ta geçen sene nike formalar için kaç kere sipariş verdim yok yok yok.. Gelecek dediler 2 ayı buldu.. Sezon bitti sonra eski formayımı alalım. Ben eskişehirde değilim. Sipariş üzerinden nette vermek istemiyorum üzerime giymeden.. Bedeni tam bilmiyorum çünkü.. Maça geliyoruz eskişehire bakmak istiyoruz, ufacık dükkan yüzlerce insan yinede almak istiyoruz kalmadı, böyle maçlar öncesi bitiyo diyolar. Madem biteceğini biliyosun neden fazla vermiyosun siparişi? Bunu anlamış değilim.. Yarın ts maçına eskişehire gelicem yine.. İnşallah bu sefer alabilirim formayı. Ama yine maalesef kalmadı lafını duyarsam hiç şaşırmıcam..
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 02:26

Telefonumla söyle bisey yaptim. Bu simseklerin kirmizisi olsa formalarimizin sag tarafinda fena olmaz aslinda.
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2011 saat 11:07
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
tiyago_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Metehan
Yer: turkey
  Alıntı tiyago_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 23:04
Adidaslan sorun yaşıyoruz sadece formalar satılıcakmış antrenman ürünleri kamp ürünleri satılmıyıcakmış bence satılmalıydı adidas eşofmanlar felan bütün takımların satılıyor bizde sorun oldu busene .
İstanbul Yalakası Değil Memleket Sevdalısıyız..
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 12:07
A2 Takımın Bursaspor maçından görüntülerinde dikkatimi çekti.. A2 takım Lotto mu giyiyor ?

Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2012 saat 12:26
Sülün osman 4 yılda 3 farklı markayla anlaşarak ,üç farklı firmayıda dolandırdığından bu firma yani adidas biraz uyanık çıktı bize malını vermiyor bütün olay bu.Bakalım sülün osman seneye hangi markayla anlaşıp dolandıracak.
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır