eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 11:56
Alıntı yapılan ccigarr

Bizim Ömer Çatkıçın yuvaya dönme zamanı gelmedimi nerelerde ismi duyulmuyo ne zamandır.
ömer çatkıç askerde diye biliyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 11:57
Alıntı yapılan cotuk

Bu sene Karşıyaka'da Olcan iyi işler yaptı. Sol ayağı çok kuvvetli. Antalyaya son dakikada attığı gol sevincimi hala unutmadım. TFF'den baktım, Fener'in oyuncusuymuş. Sözleşmesi mayısta bitiyor. İzlenebilir
katılıyorum, faydalı bir transfer olacaktır.
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 12:08
Alıntı yapılan Azrail_26

Alıntı yapılan enes1965

Alıntı yapılan yasinolcay26

arkadaşlar bursaspordan sözleşmesi biten ömer aysan barış,sinan kaloğlu;denizlispordan(eğer fazla para istemesse alternatif kaleci olarak)süleymanu düşünülebilecek oyuncular.(tabi eğer bi takımla anlaşmadılarsa)
Suleymanu Kayserisporla anlaştı...Hatırladığım kadarıyla (yanılıyoda olabilirim) sinan kaloğlu rıza hocanın Beşiktaşta futbolcusuydu...Rıza hoca sinanı getirmeye ikna ederse müthiş bir transfer olur...

Gercekten cok guzel bir transfer olur Sinan tam bir golcu..! cok begeniyorum Onu

ya yapmayın sinan kazmanın tekidir....o gelirse eğer çok saç baş yolarsınız şimdiden söyliyiym
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 12:12
Alıntı yapılan Azrail_26

Alıntı yapılan enes1965

arkadaşlar bursaspordan sözleşmesi biten ömer aysan barış,sinan kaloğlu;denizlispordan(eğer fazla para istemesse alternatif kaleci olarak)süleymanu düşünülebilecek oyuncular.(tabi eğer bi takımla anlaşmadılarsa)
Suleymanu Kayserisporla anlaştı...Hatırladığım kadarıyla (yanılıyoda olabilirim) sinan kaloğlu rıza hocanın Beşiktaşta futbolcusuydu...Rıza hoca sinanı getirmeye ikna ederse müthiş bir transfer olur...

Gercekten cok guzel bir transfer olur Sinan tam bir golcu..! cok begeniyorum Onu

Allah aşkına arkadaşlar bana kalp krizi geçirtmeyin sinan mı sinan bursada ne yaptıda bizde ne yapacak yapmayın lütfen ya  sinana kadar ist. büyükşehirde ibrahim akın var  sinanmı ibrahimmi ?
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Azrail_26 Liste gör
Yazar

Murat Bayırlı
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 12:18
Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan Azrail_26

Alıntı yapılan enes1965

Allah aşkına arkadaşlar bana kalp krizi geçirtmeyin sinan mı sinan bursada ne yaptıda bizde ne yapacak yapmayın lütfen ya  sinana kadar ist. büyükşehirde ibrahim akın var  sinanmı ibrahimmi ?

Kesinlikle sinan derim en azindan istekli ibrahim gibi disiplinsiz degil ve bence Son vuruslarida cok cok daha  iyi..
O Sene Bu Sene
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 12:39
Alıntı yapılan enes1965

güngörende final maçındaki golün asistini yapan turan dikkatimi çekti asıl...
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 12:59
Alıntı yapılan Azrail_26

Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan Azrail_26

Alıntı yapılan enes1965

Kesinlikle sinan derim en azindan istekli ibrahim gibi disiplinsiz degil ve bence Son vuruslarida cok cok daha  iyi..

ibrahim disiplinsiz olabilir ama düzelebilirde  ama sinan düzelemez kazma bir topçu ayrıca bursada ne yaptıki hiç bir katkısı yok..........
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
emredir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 13:18
arkadaşlar bence sinanmış , i.akın mış , fahri tatanmış ( doğa ondan çok çok iyidir) . sözleşmesi biten ankarasporlu MEHMET YIMAZ, kasımpaşalı ÖZGÜR ÖÇAL , istanbul bld.li EKREM EKŞİOĞLU  alınırsa iyi bir iş olur. ama rıza hocanın adamları KÜRŞAT  FALAN GELECEKSE İŞİMİZ ÇOK ZOR OLUUR.
ESES'in ESES den başka dostu yoktur.
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 13:23
yabancı transferinde ceylan çalışkan yapacakmış rıza çalımbayla tunusa gideceklermiş . ceylan çalışkan türkiyenin en iyi menajerlerindendir bence yararı olur 
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 13:28
Alıntı yapılan arslankaya_26

yabancı transferinde ceylan çalışkan yapacakmış rıza çalımbayla tunusa gideceklermiş . ceylan çalışkan türkiyenin en iyi menajerlerindendir bence yararı olur 

Yabancı transferleri Ceylan Çalışkan yapacak 
01 Haziran 2008 Pazar 

Eskişehirspor’da yabancı transferleri ünlü menajer Ceylan Çalışkan yapacak. Dün yeni teknik direktör adayı Rıza Çalımbay ile birlikte Eskişehir’e gelen ve aslen Emirdağ’lı olan menajer Ceylan Çalışkan’a Eskişehirspor kluüp başkanı adayı Halil Ünal’ın tam yetki verdiği öğrenildi. Ceylan Çalışkan ve Rıza Çalımbay bugün sabah Tunus’a giderek bazı oyuncuları yakın takibe alacağı belirtildi.  
http://www.istikbalgazetesi.com/index.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=21914

Ceylan Çalışkan sanırım bir ara EsEs'te futbol oynamış.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır