eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 16:54
daha önceleri buraya kendimce şehrin eskişehirsporlu seçkin, bir kulübe bir camiaya yakışır onu temsil edebilecek nitelikte
nitelikli insan yetiştiremediği ile alakalı bir yazı yazmıştım. Şu divanın ve hazirunun yaptıklarını canlı yayında görünce
onların eskişehire, eskşehrispor kongresine, eskişehirspora bakış açısını yeniden anladım ve içim acıyarak seyrettim. Bu kulüpte bir
şekilde seçilmiş o kongreye katılma hakkı kazanan insanların 'dostlar alışverişte görsün' tavrını görünce bireylerin değil
zihniyetin eskişehirsporu bu hale düşürdüğünü anladım. Kulübün ahbaplarla çavuşlarla yönetildiği bir ortamda kimse birlikten

beraberlikten bahsetmesin. Bu divan derneklerde oturup sadece eleştiri yapan çözüm üretmeyen insanlardan kurulmuş. Kongre bitsin de bizde eve gidelim derdindeler. Aynı şekilde hazirun da böyle. Ne bu aceleniz. Koskoca hesaplaşmanın olacağı kongrede 3 kişi mi konuşur. Yapılması gereken şey sadece başkan seçimi mi? Kimse bir ortak akıl üretmeyecek mi? Başkanın adı mı sadece sıkıntı. yahu zaten belli 2 kişiden biri olacak ama bu kulüp hiç bir zaman bir çözüm üretecek tartışmalara giremeyecek mi? Oradaki insanların daha kendine saygısı yok demek ki.

Kimse kusura bakmasın ama bu kulübe ne küme düşmek ne maç kaybetmek ne de para kaybetmek bu kulüpten bir şey götürmez. Bu kulübü bitirecek şey işte bu zihniyettir. Bunlardan hiç bir şey olmaz. Bu kulübün başkanının adı önemli değil. Kimsenin eskişehirsporu kurtarmak gibi bir derdi veya bir yol haritası önerisi yok. Levent karaca çıkmış hiç bir çalışma yapmadan konuşma hazırlamadan birşeyler söylüyor. Bu kulüpte başkan olmak isteyen adam yıllardır bunu dile getiren adam Uğraş Erkayman gibi son dakika listesiyle çıkan birisi kadar bile konuşamaz mı. Hem de adamı geçiştirmek istediler ortamın gerilmesine sebep oldular yine çıktı sükunetini korudu ve aklıyla konuştu. İlk söz alan abimiz de aynı şekilde. Kimsenin taraftarlığını yapmak için yazmıyorum bunları sadece Eskişehirspor u gerçekten seven, sürekli bu kulübün iyiliğini düşünenlerle o kongrede şeklen bulunan insanlar arasındaki fark bugün çıkmıştır ortaya. Bizim bu saatten sonra bir şekilde o 1000 lirayı verip o kongreye katılmamız lazım. Eskişehirspor bugün değil demek ki gelecekte de iyi yönetilemeyecek. Halil ünalla da veya başka biriyle de bu işin değişmeyeceği belli. Artık sahadaki tribündeki savaştan öte kongre seviyesinde bir savaş vermemiz lazım. Artık bu zihniyet tıkanmıştır ve Eskişehirspor u hiç bir yere getiremeyeceği ortaya çıkmıştır.
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 16:55
Vay be Mesut güven tazeledi süper bi sonuç şak şak şak holey egosunu tatmin etmiştir sanırım şak şak şak demokratik bi seçim oldu diyo Hoşcan ))) 1 ay sonra seçime hazır olun renktaşlar
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 16:57
Bu Mesuttan başkan oluyosa Uğraştanda hayli hayli olir ama çıkma şu Mesutin yanina ya çikma
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 16:57
eski ikinci başkan ahmet yalçın:bu dönem başkandan izin istedim,bu bir bayrak yarışı,yönetimde değilim ama her zaman destekçi olacağım..

meali:ben salakmıyım anama avradıma dahada küfür ettireyim,zaten kulüp kasası tamtakır yiyecek parada yok,götü zor kurtardım, bütün mal varlığımı eşimin dostumun üstüne yapana kadar canım çıktı zaten,artık dahada sittin sene kulübün kapısının önünden bile geçmem..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
roptesambir Liste gör
Yazar

Batuhan
Yer: kuşaadsi
  Alıntı roptesambir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 16:58
Bu kadar haysiyetsiz birisi olamaz
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 16:58
Geçmiş olsun
ES-ES
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 16:58
YÖNETİM İSTİFA!!!
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 16:58
Kemal Sunal filmleri bile bu kadar komedi olamaz adamın konuşmasini bile divan söylüyor
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 16:59
Yönetim istifa
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 17:01

BİZ BUNLARI İSTİFA ETTİREMEZSEK YAZIKLAR OLSUN BİZE !! GEREK TESİSLER GEREK HOŞCANIN EVİ HER YERE GİDELİM GEREKİRSE.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır