eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
janky Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir.
Online Durum: Offline
  Alıntı janky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2009 saat 21:54
daha kötü bekliordum genede iyi olmuş bu yönetime ragmen..
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2009 saat 23:53
http://www.sporx.com/sxtv/?frm_id=13466
burada takımla birlikte otobüsü görebilirsiniz. şimdi söyleyebilirim gönül rahatlığı ile. hiç yakışmamış o dizayn. birde yakından görmek lazım tabi.
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 00:06
Tamamen hayal kırıklığı yarattı bende.
Basit, özenilmemiş, üstüne düşülmemiş, baştan savma yapılmış.
Niye bu kadar aceleye getirildiki bu iş ? Burada günlerdir çalışma yapmıştı bazı arkadaşlarımız, çokta güzel işler çıkıyordu ortaya. Niye dikkate alınmadı ki ?
Eski otobüsümüzün dizaynı çok daha güzeldi. Hatta Türkiyenin en iyi dizaynlarındandı.

Yapılmış artık. Bizede hayırlı olsun, allah kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin demekten başka bir şey düşmez. Ne kadar öz eleştiri yapsakta boşuna, taraftar adam yerine koyulmadı.
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 00:13
Alt taraflar düzeltilirse güzel bence
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 00:22
Alıntı yapılan AzTecK

...taraftar adam yerine koyulmadı.

Ne zaman koyuldu, ne zaman değer verildi ki?
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 00:45
 Süper ligdeki en oturaklı en karizma otobüs olmuş,buna inanmayan diğer otobüsleri incelesin.Sadece arka kısım değişsin,o hızla otobüsü gören arkadan görecek.
S.nalbant
Yukarı
lua lua Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Turkey
  Alıntı lua lua Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 00:55
Otobusu genel hatlarıyla begendim fakat otobusun her yanındaki gri kısımlar neden değiştirilmemiş yada siyahla kaplanmamış anlayamadım. Bu otobusun goruntusunu kesinlikle bozuyor. O gri renkli yerler ve cantlar siyah olursa otobus çok daha gösterişli olacak...
Mezara kadar; ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES!!!
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 04:47
Gri yerler gerçekten berbat...lütfen bu kez taraftarı dinleyin oraları siyaha boyayın olmadı birer kutu ayakkabı boyası alır geliriz:)
000001
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 06:37
Cok kötü olmus, ben daha iyisini bekliyodum, buraya onlarca farkli tasarim koydu arkadaslarimiz abilerimiz ama yönetim bizi umursamiyo, yazik çok yazik Thumbs%20Down
Yukarı
erturk Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı erturk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 07:53

gayet güzel olmuş arkadaşlar zaten bizim tasarımlarımız kullanılmış abartılmadan güzel ve sade olmuş... neden bu kadar abartıyosunuz büyütüyosunuz bu konuyu anlamış değilim..

taraftar tasarımı kullanılmış işte.... otobüsle sivasa gitmeleri gerekyodu yapmışlar gitmişler...

bu kadar basit olay neden öküz altında buzağı arıyosunuz.. alt tarafı otobüs yahu...

ALLAH kazasız belasız yollar nasip etsin bu otobüsün gittiği deplasmanlar puan olsun inşallah ...

olumlu olun yıkıcı olmayın biz taraftarız destek bizim işimiz...

bu söylemlerimide lütfen yanlış algılamayın...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır