eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 18:26
Dede ile anlasilmis. Kaynak erkan midilli.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 18:33
Belki başkanın 3-4 nokta transfer dedikleri bunlardır.
1-skıbbe
2-Dede
3-Kaleci antrenörü
4.Top toplayıcı... Başkanın günahını boşuna aldım kusura bakmasın.
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 19:03
yardımcı teknik direktörlük çok farklı

teknik direktör musabakayı takib ederken kendi futbolcusuna bakacak takım oyununa bakacak aynı zamanda rakip futbolcuya ve onların oyun anlayışını çözmeye çalışacak rakipte kim iyi oynuyor önlem alırken kendi takımında aksayana mudahale etmeli tüm bunlar olurkende rakibin hamlelerini bozup kendi hamleleriyle oyuna mudahalae edecek bu arada hakem taraftar saha koşulları gibi bir sürüde faktör sözkonusu

şimdi dede yardımcı teknik direktör oldu olmasına diyelim bunlara yapabilecek kapasitesi varmı kendini ispat etmiş birisi olsa daha iyi olmazmıydı

kariyeri iyi diye futbolculuğu iyi diye böyle bir görev verilmesi doğrumu

Ertuğrul Sağlam ın yardımcı teknik direktörü Mutlu Topçuyu göz önüne getirin

Ertuğrul sağlam saha kenarında dikilirken mutlu topçu kulubeden çıkıp sürekli hocanın kulağına bir şeyler söylüyordu 5 dkda bir 10 dkda bir fısıl fıssıl sürekli uyarı ve destek oluyordu (sonrasında o gitti biz çakılmaya başladık)
sonrasında yerine daha bir yıl oncesine kadar futbolcu ömer geldi ama kulubeden bir kere çıkıpta hocayı uyardığını görmedim

bilmem anlatabiliyormuyum biz her transferi bilinçsiz yapıyoruz maalesef
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
AlargA Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 20:28
Alıntı yapılan hahuki

teknik direktör musabakayı takib ederken kendi futbolcusuna bakacak takım oyununa bakacak aynı zamanda rakip futbolcuya ve onların oyun anlayışını çözmeye çalışacak rakipte kim iyi oynuyor önlem alırken kendi takımında aksayana mudahale etmeli tüm bunlar olurkende rakibin hamlelerini bozup kendi hamleleriyle oyuna mudahalae edecek bu arada hakem taraftar saha koşulları gibi bir sürüde faktör sözkonusu

şimdi dede yardımcı teknik direktör oldu olmasına diyelim bunlara yapabilecek kapasitesi varmı kendini ispat etmiş birisi olsa daha iyi olmazmıydı

Ertuğrul sağlam saha kenarında dikilirken mutlu topçu kulubeden çıkıp sürekli hocanın kulağına bir şeyler söylüyordu 5 dkda bir 10 dkda bir fısıl fıssıl sürekli uyarı ve destek oluyordu (sonrasında o gitti biz çakılmaya başladık)
sonrasında yerine daha bir yıl oncesine kadar futbolcu ömer geldi ama kulubeden bir kere çıkıpta hocayı uyardığını görmedim

Abi aynı şeyleri ben de düşünüyorum. En başta teknik direktör arayışında iken Dede konusu geçtiğinde aynı düşünceyi dile getirmiştim. Lakin burada sıraladığınız görevlerin hepsi yardımcı teknik direktör'ün görevi ise teknik direktör ne yapıyor maçta?
Yukarı
amoreimmortale Liste gör
Yazar

Can Eker
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 20:33
Akhisar Vaz Te'yi, Custodio'yu, Rize Obraniak'ı, Erciyes Drenthe ve Diakhate'yi almış. Biz de Muarem Muarem'e 150 bin euroluk teklif verelim. Bu kadar vizyonsuz, taraftarla alay eden başka bir yönetim var mıdır acaba?
Tapmadık asla paraya pula!
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 20:41
Küme düşme hattında rakibimiz drenthe yi alıyor biz bir kaç yıldır oynamayan fenerin yedeği serdar kesimal ı kovalıyoruz bilmem anlatabildim mi
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 20:53
Arkadaslar size Mali tablo ile biraz bilgi vereyim. Eskisehirin gecen sezon borcu 136 Milton to iken yeni yonetimle bu borcun 17 Milton to azaldigini Suan borcun 119 milyon to oldugu 've gercekten klubun 300 bin euroluk bir transfer yapacak transfer to yapamadigi belcikada Hatri sayilir bir managerin bilgilendirmesi sonucu ogrendim
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 20:56
Alıntı yapılan ü.evlerispor_ömer5

Arkadaslar size Mali tablo ile biraz bilgi vereyim. Eskisehirin gecen sezon borcu 136 Milton to iken yeni yonetimle bu borcun 17 Milton to azaldigini Suan borcun 119 milyon to oldugu 've gercekten klubun 300 bin euroluk bir transfer yapacak transfer to yapamadigi belcikada Hatri sayilir bir managerin bilgilendirmesi sonucu ogrendim

Milton to ne demek?
Eskişehir
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 21:00
Alıntı yapılan ü.evlerispor_ömer5

Göreve geldiklerinde 103 milyon borç çıkaran bunlar değilmiydi?
1 senede 33 milyon borç nasıl oldu? üstüne üstlük Tarık Veysel satışları var ve Türk Dünyası ajansından gelen hatırı sayılı para var, ben 6 milyon diye biliyorum.
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 21:27
Alıntı yapılan AlargA

Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan AlargA

Abi aynı şeyleri ben de düşünüyorum. En başta teknik direktör arayışında iken Dede konusu geçtiğinde aynı düşünceyi dile getirmiştim. Lakin burada sıraladığınız görevlerin hepsi yardımcı teknik direktör'ün görevi ise teknik direktör ne yapıyor maçta?

teknik direktör musabakayı takib ederken

Yazdıklarımdan Gözden kaçırdıklarını o bulup hocayı uyaracak

Ayrıca takım içi dengeleride kurmak abilik babalık yapmak vs. Bir çok konuda yardımcı olmalı

Tlf yazmak zor oluyor iyi akş

Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır