eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 21:57
Lig TV.com adresinde videosu var ...Altında da 225 tane yorum...Aşağı yukarı 25 yorumdan 215 tanesi hayran kalmış ve emeğe karşı gereken takdiri göstermişler sağolsunlar....

Bu ür organizasyonlardan sonra tevazu sahibi olmak ve susmak en iyisidir...Sizler güzel şeyler yaptıkça zaten takdiri görürsünüz...Bu tür sitelere giren özellikle genç kardeşlerim hiç kimseye tek laf etmeden "elimizden geleni yaptık" demesi en büyük tevazudur...

Fakat yapılan 225 yorumdan anldığım kadarı ile kareoESES'in de gözden kaçırdığı bir şey var... " SEVDAN BİR ATEŞ " şarkısı neden taraftar tarafından söylenmedi...Genelde tek eleştiri bu yönde olmuş...Şarkıyı taraftar söylese idi çok daha güzel olurdu diye...Yerden göğe kadar da haklılar gibi...( Ben ve yanımdakiler eşlik ettik...Bir ara nakarat kısmını Kızılcıklı söyledi...)

KareoESES bu organizasyonu gizli tuttu...Zaten gizlilik içerisinde yürütülmesini özellikle ben önemsiyorum....Fakat bu topiğe " youtube " sayfası olarak tüm taraftara bu şarkının iyice öğrenilmesi ve bu şarkıya yönelik süpriz olacağı söylense idi bu şarkıya tüm stad eşlik ederdik...Hem daha anlamlı olur,hem de daha duygu yüklenilirdi...

Kareoğrafide emeği geçen tüm kardeşlerimi yürekten kutlarım...Daha iyilerinde buluşmak üzere...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 22:02
Suat abi ;

Elbette her zaman için biz en iyisiyiz vs. demek yerine başkalarının bizi takdir etmesi en doğrusudur.

Şarkıyı BEN DAHİL Tongue çoğu kişi bilmemekle birlikte,birçok kişinin takdir ettiğin Galatasarayı'ın gutfadır koreografisinde de stad hoparlöründen çalınması etkili yapmıştı koreoyu.

Son olarak da şarkı bizim için de sürpriz oldu,koreo anında çalınması.Son gün öğrendik.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 22:14
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Bu fotoğrafa 14 Şubatta yaptığımızıda ekleyebilirmisiniz ve daha büyük boyutta olursa arkaplan olarak daha iyi durur.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 22:14

Sitede uzun zamandır yazışmalarını takip ettiğim,maçlarda belki de yanyana geldiğim ama tanımadığım insanlarla tanışma fırsatı bulduğum yakın zaman içinde hazırlanan koreografilerde

Koreobaba (Fikir babası ve ateşleme mekanizması olduğu için bu adı verdim sana Müjdat abi affına sığınarak)
Koreoabi (İstanbuldan tüm malzemelerin temininde enerjisini,imkanlarını kullanarak yapım aşamasında her an destek sağlayan Güçlü)
Emre Angı (Kardeşim sendeki Es Es sevgisinden geliyor sanırım bu enerji.Yemek yemeden,uyumadan,herşeyi unutarak çabalayan kardeşimizi anlatmaya gerek yok sanırım.)
Must-ang (Bu işin en yapılamaz kısmını gerçeğe çeviren kardeşimiz Mustafa yine söylüyorum o kadar parça kumaşa çizim yapmaya başlasam ancak 2015 sezonunda çıkardı bizim koreografi LOL)
Olcay,Uğur ve Kadir (Yorgunluktan enerjimizin tükendiği anlarda kahkahalar atmamızı sağladılar ve çırpındılar yetiştirebilmemiz için)
Hasan,Erman,Ercan,Kerem ve adını sayamadığım pek çok kardeşimiz son ana kadar çabaladılar.
Hepinize teşekkür ederim.Sanırım alnımızın akıyla çıktık bu işin içinden.
Bu güzelliğin ortaya çıkmasında emeği olan grup adı bilmeyen,sadece sevdasının ateşine koşan ve kartonunu güzel kaldırmayı,afişin ucundan tutmayı bile özenle yapan tüm açık tribün sakinleri ÇEKİRDEK ortaklarım Wink size de sonsuz teşekkürler.
Son olarak sitede atom bile icat eden ama şu saatte şurada olalım yardıma ihtiyaç var dediğimizde ortalıkta olmayan site dostlarımız sizi de seviyor ve aramızda görmek istiyoruzShocked
Son söz:Adı konmamış olsa da KoreoEsEs oluşumunun bu sezon ve daha önce yaptıkları ortadadır.Bu vesileyle adını zikrettiğim abi ve kardeşlerimi tanıdığım için çok mutluyum.Hepiniz sağolun,varolun.Neler yaşadık şu 5günde anlatsak 5 gün geçer ama özelimiz olsunClap
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 22:16
Alıntı yapılan es_emre26

Suat abi ;

Elbette her zaman için biz en iyisiyiz vs. demek yerine başkalarının bizi takdir etmesi en doğrusudur.

Şarkıyı BEN DAHİL Tongue çoğu kişi bilmemekle birlikte,birçok kişinin takdir ettiğin Galatasarayı'ın gutfadır koreografisinde de stad hoparlöründen çalınması etkili yapmıştı koreoyu.

Son olarak da şarkı bizim için de sürpriz oldu,koreo anında çalınması.Son gün öğrendik.
Sevgili Emre'ciğim...
Ben stad haporlerinden çalınmasın demedim dikkat edersen eşlik etseydik diyorum...Smile Ama son gün öğrenilirse elbette eşlik etme ancak spontane gelişirdi...Kızılcıklı nakaratlara katıldı zaten katılınca video da izlersen çok güzel olmuş...

Neyse olan oldu artık...Ama kulağımıza da küpe olsun bir daha ki sefer böyle şeyleri atlamayız...WinkWink
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 22:52
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Lig TV görüntülerini Dailymotion'a yükledim.

Buradan izleyip, paylaşabilirisiniz...

http://www.dailymotion.com/user/Eskisehirli26/video/x93wck_sevdan-bir-atey-mukemmel-bir-goster_sport
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 22:59

Unutmuşum, pardon
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 23:20
Antalya maçı için bunların hepsini pankart şeklinde açıkta açalım tabi ki de senesini hatırlamıyorum ali samiyendeki ve istanbulspor maçındaki ayder tribünün yaptığınıda eklemek lazım 
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 23:23
Böyle güzel organizasyonun içinde bulunmaktan ve yıllar boyunca hatılanacak bir işin için de bulunmaktan gurur duyuyorum.
Gururum diğer sebebi saygı değer abilerimle tanışma fırsatı bulunmamdan da kaynaklanıyor.
Müjdat abi, Güçlü abi, Cem abi sizleri detanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum.(not:Cem abiyle aynı köylü olduğumuzu da yeni öğrendim.)

Yaklaşaık 6 günümüzü harcadığımız koreografi sırasın da saygıda kusur ettiğsem özür dilerim.

Mustafa abimle çok şakalaştığımız dönemler oldu, kızdırdıysak abi küçüklüğümüze ver.

Emre kardeşimin içindeki ESES sevgisini gördükçe, bendeki sevgi daha da ateşlendi.

İsmini saymadığım arkadaşlarımdan da özür dilerim. Kimlerin organizasyon da yer aldığı bir çok kez yazıldı....

Ne Mutlu ESKİŞEHİRLİYİM diyene, EStanbuldan sevgilerle

Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 23:28
ya şu dünkü gösterinin bi tane kapalıdan taraftarlarca çekilmiş fotoğrafı yok mu, fanatik gazetesi'nin çektiğini kullanıyoruz..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır