eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıProf. Dr.Yılmaz Büyükerşen Şuan Ntv'de(Tekrar)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 17:01
Alıntı yapılan nFr_mert

Ya yapmayın bari büyükerşene yapmayın adam eskişehire avrupa kenti gibi   tertemiz yaptı hala beğenmeyenler var..bnce bu çok ters ....bn izmirdeyim ama eskişehir buraya kıyaslan daha temiz ve daha güsel...izmir pislikten geçilmio ya bizim sehrimizde pis olsaydı...şu an büyükerşen sayesinde  herkes eskişehiri konusuo...hatta programda izledim istanbuldan eskişhire göç varmıs düşünün artık olayı....LÜTFEN..

VE AYRICA BÜYÜKERŞEN FUTBOL ÜZERİNDEN SİYASET YAPCAK BİRİ DEİL...ÖLE BİRİ VARSA ODA UNAKITAN GÖRÜYOZ İŞTE....
Thumbs%20Up
Clap
Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
yeşiltepeli11 Liste gör
Yazar

Numan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 17:12
Alıntı yapılan tepebaşılı26

hoca bide yaptığı ve yapmayı planladığı heykeller hakkında konuştu ama ne hikmetse çekirdek çitleyen eşşek heykelinde lafı evleyip geveledi....asıl amacının çevreyi korumak olduğunu anlatmaya çalışsada şunu çok açık anladım ki bu eşşek heykelinin tüm eskişehirlilere karşı yapılmış bir hakaret olacağını kendiside idrak etmiş gibiydi...

aslında eskişehirspordan bahsetmesi veya hiç konuşmamış olması pek bir şeyi değiştirmez çünkü yılmaz hocanın ES ES karşı olan tavrı çok net...

ES ES halk demek,ES ES bu şehrin simgesi,gururu ,onuru sevincimiz, üzüntümüz.. çoğumuz için yaşam şekli..

fakat maalesef yılmaz hoca bunu göremiyor ,görmek istemiyor..yıllardır aynı plağı çalıyor:yasal olarak yardım edemem!!..yasalara kanunlara hepimiz hoca kadar saygılıyız da niçin bizim kalbimiz,gönlümüz bu takım için atıyor???.. çünkü biz Eskişehirliyiz bu şehirde yaşıyoruz,bu şehirden kazanıyoruz,bu şehrin havasını soluyoruz ..

şimdi soruyorum hocaya siz bu şehirde doğup bu yaşa gelmedinizmi,bu şehir sizin için rektörlük döneminizde yürüyüş yapmadımı,yıllardır Eskişehirden maddi anlamda kazanmadınızmı,iki dönemdir bu şehrin insanı sizi başkan seçmedimi???,ES ES li olanda olmayanda size oy vermedimi???..

sayın hocam yasal olarak çok haklısınızda Allahınızı severseniz duygularınızdamı bu takım için bişeyler yapmaya engel??..tramvayımızı,tiyatromuzu,operamızı,senfoni orkestramızı nerdeyse Türkiyede duymayan kalmadı ama belkide milyonlarca türk insanı ve futbolseveri  bir an önce ES ES i süper ligde görmek istiyor..tamam yönetim kurulumuz profesyonel,kanunlarda sizin yardım etmenize engel..ama şu kulübe bir abilik yapmanızı ne bir yasa ,nede bir kanun engeller..

NECATİ KARDEŞİM YAZDIKLARINA AYNEN KATILIYORUM .
Her Zaman Her Yerde ŞAMPİYON ES-ES
Yukarı
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 17:43
Alıntı yapılan Neden

İzleyemeyenler İçin
kaçırmışım programı.buradan da seyretmek gerçekten keyifliydi.Bu arada yazılan yorumları okudum.Kimi yorumlar gerçekten çok acımasızca yapılmış...O yüzden herkesi birkez daha programı seyretmeye ve duygusallığı katmadan tekrar yorumlamaya davet ediyorum...
Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 17:43
Sayın BÜYÜKERŞEN Bu kanunlar diğer belediye başkanlarına başka size başkamı uyğulanıyor? İster inanın ister inanmayın Bir şehri Büyük şehir yapan en büyük değer o şehrin Futbol takımıdır.Belediyelerin Futbol takımları kurduğu bir Ülkede kimse size neden ESES e yardım yaptınız diye soramaz. Bakın ESKİŞEHİR SPORUMUZ Süper liğe koşuyor bu çorbada sizinde tuzunuz bulunsun. Şehrimizi şampiyonluk havasına sokmak caddelerimizi ESES Bayraklarıyla donatmak herhalde Belediyelerin en büyük görevidir.Saygılarımla...Broken%20Heart
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 18:47
sayın hocam tamam yasalara göre esese maddi yardım yapmanız olanaksız diyelim size hak verelim.ama sanırım yasalar bu kentin stadını yenileyip modernize etmenize engel değildir yada bu iş için ön ayak olmanıza engel değildir.artık sıra kentimiz için yaptığınız onca güzellikten sonra bu süper lige koşan koca kenti bir stada kavuşturmanıza geldi sanırım.sayın hocam sizde kabul edersinizki avrupai bir görünüm kazandırdığınız kentimizde inşallah yakında avrupa takımlarınıda ağırlayacağız ama ne yazıkki avrupai diye övündüğümüz kentimizde o takımları layıkıyla ağırlayabileceğimiz bir stadımız yok sizde farkındasınız.aman hocam sakın şimdi iktidardı muhalefetti beni engellerler diye bahanelere başlamayın hepimiz çok iyi biliyoruzki siz bir şeyi kafanıza koyduğunuzda hiçbir engel tanımadan en iyi şekilde yapıyorsunuz,bu kentinde kendine layık bir stada ihtiyacı var bunun içinde sizin becerinize,yaratıcılığınıza vizyonunuza.nasıl harap haldeki halleri modern bir merkeze dönüştürdünüz,nasıl türkiyenin en büyük kasabası diye tanımlanan kentimizi avrupa düzeyinde bir şehir haline getirdiniz aynısını atatürk stadımız içinde yapabileceğinizi biliyoruz.bunu bizden bu şehirden esirgemeyin böylece eses içinde en büyük desteği vermiş olur en büyük hizmeti yapmış olursunuz.
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 18:49

Yarın belediye seçiminde biri çıkar Eskişehirspor'a bi futbolcu alır sende ona oyunu verirsin hırlı mı hırsız mı belli olmayan adamlar senin gibiler yüzünden belediye başkanı olur.Sn Yılmaz Büyükerşenin  yaptığı hizmetler ortada bunu da eskişehirspora yardım ederek yapmadı.

Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 19:14
Sayın Büyükerşen,Eskişehir'i kent olarak süperlige,hatta şampiyonlar ligine taşımışdır,bunu inkar eden i allah çarpar heralde.Süper lige şayet çıkarsak Eskişehirspor da dolaylı olarak hem yerli hemde yabancı futbolcular tarafından sevilerek gelinecek bir şehir takımı olacaktır.Artık şehir değerlerimize sahip çıkalım..Saygılar
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 21:14
Alıntı yapılan Neden

Arkadaşlar Lütfen Politikayı Konuşmayalım Burada.Giderek Politikleşiyor Mesajlar.Konuyu Açmamın Sebebi Başkanın NTV'de Yayına Çıkmasıydı.O Kadar.

Bu Resim Fenerbahçenin bilim ve spor kongresine konuşmacı olarak katılan büyükerşenin resmi.İlk Gördüğümde bir Eskişehirsporlu Olarak Kızdım.Ama febe Onu Oraya başkan fenerli diye çağırmadı yerel yönetim konusunda uzman oldugu için çağırdı.Başkan Katldıgı Panel Konferans Semine Radyo Tv Yayınlarında Röpörtajlarda Eskişehir Dediği Zaman Bana Yeter Bir Eskişehirli Olarak.sporun sadece futbol olmadıgını savunan bir kişi.Bu yuzden seçim Yaklaştıgı için tvye çıkıyor demeyin.ve Siyaseti buraya Taşımayalım

ne kadar acı verici bir fotoğraf...eskişehirimizi avrupa kenti yapan bu adamın bu karesi uzun yıllar içimi acıtacak...ve ben 80'li yıllarda babamın mesai arkadaşı olan uzun yıllar birlikte çalışan bu adamı hiçbir zaman affetmeyeceğim...
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 21:22
Ya Sergen dememişmiydi'Eskişehirde yaşamaktan mutluluk duyuyorum,bana asla İstanbul'u aratmıyor'diye.
Takımımıza,şehrimize ve değerlerimize lütfen sahip çıkalım.
Bu takım ve bu şehir için kim bir çivi çakmışsa,ona minnettar olmalıyız.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 21:34
Senelerdir buradan Yılmaz Hoca'ya söylenmeyen kalmadı , "yok niye ESESimize maddi destek sağlamıyor , yok niye şunu yapıyor , niye bunu yapıyor?" diye herşey söylendi ama Büyükerşen olması gerektiği gibi herşeyi hukukuna uygun yapıyor ve bence az önce söylediğim yakınmaların hiçbiri Yılmaz Büyükerşen'in kulağına gitmiyor. Bence eğer birileri Yılmaz Büyükerşen'in tavırlarından ve Eskişehirspor adına hizmetlerinden memnun değilse bunu uygun bir şekilde Büyükerşen'e iletme yoluna başvurmalıdır. Bu nasıl olabilir derseniz. Bu konuda bir organizasyonu derneklerimizden biri veya birkaçı düzenleyebilir , mesela belirli bir konferans salonunda söyleşi şeklinde bir oturum düzenlenir Yılmaz Büyükerşen , Nebi Hatipoğlu , yöneticiler , valimiz ve gerekli kişiler konuşmacı , bizler yani Eskişehirspor taraftarı dinleyici olur ve soru cevap şeklinde faydalı bir oturum yapılabilir. Neden umduğunuz desteğin yapılmadığını veya nelerin yapılabileceğini sorabilir ve öğrenebilirsiniz. Bence bu gerçekleşmesi çok da zor bir durum değil. Nasıl bir derneğimiz Anadolu Yıldızı Gecesi düzenliyorsa , böyle bir konferansın üstesinden de hayli hayli gelebilir diye düşünüyorum.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır