eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıdvan Çakırgöz'den basın bülteni

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 10:56
Alıntı yapılan ZEFEX

Bırakalım kendi aralarında çözsünler.
Sorun müdahale edilecek duruma gelirse mutlaka bunu yapacaklar olacaktır.

Ben taraftarım, bana şampiyonluk üleştirsinler. Angry
# Direnmüdavim....

Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 11:10
Bu arada bir ilavede yapayım konulan icra Ayder26 nın dediği gibi gelebilecek diğer icraların önünü kesmek amacıyla sezon başında yönetim kurulu kararıyla konulmuş bir icradır.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
  Alıntı UFUKESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 11:33
Konunun boyutları çoook deerinliklere dayanıyor bu yüzden taraftarın taraf tutup bölünmelere gitmemesi lazım yoksa birbirimizi üzeriz.Taraftarın dışarıdan gözlemleyebildiği şeyler çok yüzeysel kalıyor ve herşeyi bilmeden yorum yapmak çok zor.Forumda defalarca kez seçimlerle ilgili olsun Sayın Büyükerşen ile ilgili olsun tartışmalar yaşanmıştır ve kalp kırmaktan öteye gidilememiştir.Bu konularında varacağı yer aynıdır,şehirde büyük destek turları var bakalım ilerleyen zamanda daha güzel göreceğiz kimler kimlerle yakınlaşacak kimler ayrılacak kimler kalacak.Bu geçen zamanda bizler birbirimizi üzüpte kalp kırmayalımda bu konular zaten Eskişehirspor'un menfaatine çözülür kimsenin endişesi olmasın.

Bakın mesela icra deniliyor ama konu ilk anlaşıldığı gibi bir icra olayı değilmiş yönetim kararıymış,bunun gibi ilk bakışta anlayamıyacağımız daha çok şey olabilir.Diğer bir örnek Ali Çelikoğlu'da bilet paralarına haciz koydu diye yerden yere vuruldu ama onunda arkasından da başka şeyler çıktı,meğer o konuda ilk anlaşıldığı gibi değilmiş.Bunun gibi birçok örnek var yakın tarihte yüzleştiğimiz.

İlk paragrafta  bahsedip ikinci paragrafta örneklerini verdiğim gibi bu konuları çözmek o kadar kolay değil,dışarıya yansıyan sadece bir görüntü oluyor ama bu görüntünün nerelerden çıkıp geldiğini bilemiyoruz.Burda kesin hükümlerle konuşup birilerini desteklemek yada yerden yere vurmak çok birşey kazandırmaz.Bekleyelim görelim iyice analiz edelim sonra yorumlarımızı yapalım lütfen.

Son olarak Eskişehirspor için en güzeli ne ise bu kaostan onun çıkacağına ben adım gibi eminim.Moralleri bozmayalım,izleyelim görelim.
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
emrh Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
  Alıntı emrh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 11:39
Hangi kulüp başkanı yönettiği kulübe görevdeyken gelirine haciz koydurur aklım almıyor.Eğer Rıdvan ÇAKIRGÖZ'ün dedikleri doğruysa başkan hemen istifa etmeli parası çok kıymetliyse kulüp üzerinde değil başka yerde değerlendirsin.Bence bu yapılan ağır suçlamanın ardından başkanın açıklama yapması lazım...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 11:44
Alıntı yapılan emrh

Hangi kulüp başkanı yönettiği kulübe görevdeyken gelirine haciz koydurur aklım almıyor.Eğer Rıdvan ÇAKIRGÖZ'ün dedikleri doğruysa başkan hemen istifa etmeli parası çok kıymetliyse kulüp üzerinde değil başka yerde değerlendirsin.Bence bu yapılan ağır suçlamanın ardından başkanın açıklama yapması lazım...

BeLkide bunu yapması Eskişehirspor' un lehinedir. Bir kaç gün içinde Başkan'dan açıklama geecektir zaten.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 11:45

Sadece konu başlığını veya haberi okuyarak yorum yapmayalım.. Sonraki yorumları ve gelişmeleride okuyalım.. Yorum en son iş, Lütfen Dikkat....

Yukarı
eses7 Liste gör
Yazar

Esalettin ÖZTÜRK
  Alıntı eses7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 12:40
UFUKESES in tesbitleri yerindedir.

İşin aslını bilmeden yorum yapmakta
2 kişinin didişlmesi de çok hoş değil.
Şehir dinamikleri ikisininde çok geçmeden kulaklarını çeker az zaman sonra dostluk ve birlik mesajları yayınlanır...Smile
Ben böyle düşünüyorum....

Yukarı
26özkan1982 Liste gör
Yazar

özkan türk
  Alıntı 26özkan1982 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 12:54
Eskişehirspor içim para harcayıp, daha sonra yönetimdeyken veya yönetim dışında kaldıktan sonra harcadıkları parayı geri isteyeceklerse harcamasınlar kardeşim.Evil%20Smile..
Biz bunları çok gördük. Sararları... Çelikoğlunu... Şampiyon yapamazsam bu şehirden giderim demişti. Bırakın gitmeyi maç hasılatına haciz koydurdu. Kime güveneceğimizi şaşırdık..
Ey Nebi Hatipoğlu... Sende illaki cebinden para katkısı yaptın bu kulübe. Eğer ki gün gelirde bu paraları isteyeceksen derhal ne kadar alacağın varsa al ve istifa et.. YETER BE..
ASLA İPTAL ETMEYECEĞİM RANDEVUMSUN !!!
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 13:04
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 13:11
Hakim katilin savunmasını dinleyince , dayanamamış iyi yapmışsın demiş.Savcı hemen itiraz etmiş.Hakimim birde rahmetliyi dinleyebilseydiniz , belki ona da hak verirdiniz , demiş.
Tarafların açıklamalarını beklemek lazım.Anlamsız ithamlar mide bulandırır.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,439 saniyede hazırlanmıştır