eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
Online Durum: Offline
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2019 saat 19:57
Fıratcan Üzüm,Trabzonspor ile 340 bin lira garanti ve maç başı 6 bin liraya, 3+1 yıllık anlaştı.

O SENE BU SENE
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2019 saat 21:16
Sırada Bedirhan var oda gidiyo 1-2 gün gazetelerde haberi çıkar.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2019 saat 21:40
iki maç oynadılar adam oldular.hep beraber görücez.kötü olmalarını istemem ama başarılı olacaklarına inanmıyorum.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2019 saat 21:45
Alıntı yapılan Burak2626

bence Bedirhan bizle anlasacak şahsen ben begenmiyorum ama bizde kalacak
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2019 saat 21:45
Alıntı yapılan furemen

iki maç oynadılar adam oldular.hep beraber görücez.kötü olmalarını istemem ama başarılı olacaklarına inanmıyorum.

kesinlikle katılıyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2019 saat 22:00
Alıntı yapılan Burak2626

Bedirhan sadece kadro derinliği açısından bize lazım. Yoksa geçen seneki oyunuyla ilk 11'de hayatta oynayamaz. Transfer edecek takımlar 2. ve 3. ligden olur. Benim tahminim bizde kalacaktır. Umarım bu yıl kendisini geliştirir bana göre geçen yılın en büyük hayal kırıklığı Bedirhan'dı.

Bu arada ''Bizim çocuklar'' lafına da karşıyım. Kendimi bildim bileli bu kulüpte birazcık parlayan futbolcu, hoca kulübümüzden koşa koşa kaçmıştır. Bu durum hiç değişmedi Eskişehir çocuğu dediğimiz futbolcular 30 yıl önce de bu takımdan kaçıyordu. Takımda kim iyiyse o oynamalı sırf alt yapıdan çıktı diye ayrıcalık göstermeye gerek yok.
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2019 saat 22:35
bize ne kadar yetiştirme bedeli ödenecek?
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
ESYILMAZES Liste gör
Yazar

Ayhan
  Alıntı ESYILMAZES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2019 saat 22:47
Özellikle genç futbolcular antrenmanlarda kendilerini gösteremiyor. Hocalarda genç futbolcu oynatmanın riskine girmedikleri için keşfedilmeleri zor oluyor. Mehmet Özcan'ı transfer edildiği günden beri antrenmanlarda görüyordum ama kimse oynatmıyordu. Transfer yasağımız olmasa bu yıl da oynatılmayacaktı ve kimse böyle birinin varlığından haberdar olmayacaktı. Transfer yasağımız olduğu için mecburen gençler oynatıldı ve bir kaç genç kendini gösterdi.

Fıratcan Trabzonda direk oynayamazsa kısa vadede kendini gösteremeyecektir. Halbuki bizde 1 yıl daha kalsa oynayarak kendini daha iyi gösterebilirdi ve bizde bonservisiyle satıp iyi bir para kazanabilirdik.

Dorukhandan sonra Fıratcanında yetiştirme bedeliyle gitmesi zoruma gidiyor. Enayi gibi başka takımlara futbolcu yetiştiriyoruz.Yetiştirme bedeli bildiğim kadarıyla 900.000 küsür Türk lirası.Yani Euro olarak 140.000 küsür bir para.

140.000 Euro futbol endüstrisinde küçük bir para. Yani gençlerin hepsinden 140'ar bin Euroya da alsan bize bir şey kazandırmaz. Üstelik sadece iyi olanlar   ancak gidebiliyor.

Sonuç olarak yönetimin genç futbolcuların sözleşmelerini zamanlama olarak daha iyi ayarlayarak elimizden bedavaya yakın paralara kaptırmamayı öğrenmemiz gerekiyor.

Dorukhanı gördükçe gıcık oluyorum.Şimdi de Fıratcanda aynı durum olacak belki de. Futbolcular kendilerini haklı göstermeye çalışsalar da bence vefalı iyi bir futbolcunun kendisini yetiştiren kulübe bir miktar bonservis parası kazandırarak "delikanlı" gibi gitmesinin en doğrusu olduğunu düşünüyorum.
ESESLİYİZ
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2019 saat 23:55
trabzon bize para vermez erkandan dolayı alacakları yokmuydu zaten unutun parayı
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2019 saat 00:09
Alıntı yapılan ESYILMAZES

Özellikle genç futbolcular antrenmanlarda kendilerini gösteremiyor. Hocalarda genç futbolcu oynatmanın riskine girmedikleri için keşfedilmeleri zor oluyor. Mehmet Özcan'ı transfer edildiği günden beri antrenmanlarda görüyordum ama kimse oynatmıyordu. Transfer yasağımız olmasa bu yıl da oynatılmayacaktı ve kimse böyle birinin varlığından haberdar olmayacaktı. Transfer yasağımız olduğu için mecburen gençler oynatıldı ve bir kaç genç kendini gösterdi.

Fıratcan Trabzonda direk oynayamazsa kısa vadede kendini gösteremeyecektir. Halbuki bizde 1 yıl daha kalsa oynayarak kendini daha iyi gösterebilirdi ve bizde bonservisiyle satıp iyi bir para kazanabilirdik.

Dorukhandan sonra Fıratcanında yetiştirme bedeliyle gitmesi zoruma gidiyor. Enayi gibi başka takımlara futbolcu yetiştiriyoruz.Yetiştirme bedeli bildiğim kadarıyla 900.000 küsür Türk lirası.Yani Euro olarak 140.000 küsür bir para.

140.000 Euro futbol endüstrisinde küçük bir para. Yani gençlerin hepsinden 140'ar bin Euroya da alsan bize bir şey kazandırmaz. Üstelik sadece iyi olanlar   ancak gidebiliyor.

Sonuç olarak yönetimin genç futbolcuların sözleşmelerini zamanlama olarak daha iyi ayarlayarak elimizden bedavaya yakın paralara kaptırmamayı öğrenmemiz gerekiyor.

Dorukhanı gördükçe gıcık oluyorum.Şimdi de Fıratcanda aynı durum olacak belki de. Futbolcular kendilerini haklı göstermeye çalışsalar da bence vefalı iyi bir futbolcunun kendisini yetiştiren kulübe bir miktar bonservis parası kazandırarak "delikanlı" gibi gitmesinin en doğrusu olduğunu düşünüyorum.

olayı çok güzel özetlemişsiniz. Kelimesi kelimesine katılıyorum. Dorukhan da fıratcan da bu klübe para kazandırarak gidebilirlerdi. Ama yapmadılar. Vefa sadece semt adı. Hele ki futbolda. Halil başkanın değişiyle " tapu almak lazım." Ve alınan tapuyu da ucuza kaptırmamak gerekiyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,439 saniyede hazırlanmıştır