eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 15.Hafta Eskişehirspor - Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2016 saat 09:20
Alıntı yapılan eseslifark

Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan ouzhannov26

Denizli deyince aklıma 0-3 dan 4-3 geliyor o maçta staddaydım 4.golden sonra 5-6 basamak aşağı yuvarlandiydık 😁

Benim o akşam nisanim var di damat bekliyorlardi ben maçtan sonra gittiğimde baya fırça yedim herkesten ama degmisti 22 dakikada 3 0 di maç şaka gibi

Bende tribündeydim renkdaş açığın ortasına yakın sol tarafında 4. golü 90 dk.da süleyman youla atmıştı çıldırmıştık bende bir sıra aşağıda bulmuştum kendimi bi abinin üstüne düşmüştüm adam kalktı ve gol sevinciyle birbirimize sarılmıştık ama o anki duygu tarif edilemez bi duyguydu.

Bu yaz o dönem Denizli başkanı olan Ali İpek'le konuşma fırsatım oldu.(Bu arada Halil Ünal'ı tanıyıp seven biri) Başkanlığım boyunca en çok üzüldüğüm maçtı dedi. Ortamda 4_5 Denizli'li 4_5 Esesli vardı bütün ayrıntıları sadece ikimiz hatırladık adam gerçekten unutmamış.😀

O maçtan 3-4 gün önce safra kesesi ameliyatı olmuştum.Maça ilçeden gelicektim hazırlanırken bayılmışım.Acilde ki doktor bıraksaydı 2. yarıya yetişecektim yine de ama kısmet değilmiş radyodan takip etmiştik.Kaçırdığım nadir maçlardandır.
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2016 saat 10:23
Pazar gündüz -1 , gecesi -12 derece gözüküyor. Bu durum seyirci sayısını oldukça etkileyecektir .
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2016 saat 10:28
Alıntı yapılan EGELİ

Pazar gündüz -1 , gecesi -12 derece gözüküyor. Bu durum seyirci sayısını oldukça etkileyecektir .

bunlar haftalık tahminler yani oyanabiliyor ayrıca parcalı bulutlu yanı guneşli gözüküyor radyanları açarsa içerisi 7 derece olucak onuda unutmayalım zaten gelmesin abi öyle gelmicek adam varsa maça
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2016 saat 10:28
Alıntı yapılan EGELİ

yemişim soğuğu abi es es imin maçı var bence stat full olacak elinizi çabuk tutun maraton 2 güne kalmaz dolar alt üst
DSİ Es Es
Yukarı
çapkınkuş Liste gör
Yazar

Onur
  Alıntı çapkınkuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2016 saat 10:40
Kale arkası bilet isteyene ücretsiz gönderebilirim 1965 yazan taraf
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2016 saat 10:40
İsterse -20 olsun kat kat giyinir gene gelirim stada. Yalnız yaşı benden yukarı kimi taraftarımız evde sıcakta maç seyretmeyi tercih edebilir. Malatya maçı kadar seyirci olacak tahminim bu yönde. Umarım geçeriz bu sayıyı.
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2016 saat 11:06
Biletler satışa açılmış arkadaşlar.
ilk aşamada sadece altlar var.
Yukarı
NADİR Liste gör
Yazar

nadir
  Alıntı NADİR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2016 saat 11:13
ben bu yaşta pazar gününü iple çekiyor isem en az 20.000 olacaktır o stad..
1965'den beri.
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2016 saat 11:13
alt katlar dolmaya başlamış hemde baya baya ne ara acıldıda bilet aldınız daha şimdi acıldı 1 saat olmadı:)
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2016 saat 11:17
Alıntı yapılan marcus

alt katlar dolmaya başlamış hemde baya baya ne ara acıldıda bilet aldınız daha şimdi acıldı 1 saat olmadı:)

o dolu gördüklerin yeni satış değil, satılan kombine yerleri :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır