eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Vladyslav Kulach

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2016 saat 20:08
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Madem devre arası bu transferler yapılabiliyorsa sene başında neredeydiniz M.H? Ben Khalifa,Pinto,Muarrem vs zaman kaybedileceğine sezon başında Kulach gibi oyuncuları transfer edebilseydik hem hırslı ve savaşçı bir takım olurduk,hem de kolay puan kaybetmezdik.Bu saatten sonra M.H tartışması yapmak yersiz ama futboldan ve büyük kulüp yönetmekten habersiz, vizyonsuz insanların bir kulübe verebileceği zararın en büyük göstergesi bu tarz kişilerdir.Son 2 sezondur yaşanılan sıkıntının haddi hesabı yok.
skibbedir sorun. mesutu savunmuyorum ama transferlerde yapılan yanlış hamleler açıkça teknik direktörlerin eseridir.

Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2016 saat 20:21
Toko ve Ben Khalifa'yı kenara koyalım İsviçre'den tanıyor vs ama onların dışında yapılan transferlerin Skibbe tarafından istendiğini sanmıyorum.En basit örneği Muarrem için bizzat M.H. transferi diye haberler düşmüştü basına.

Defederico için de Youtube'daki videoları M.H.'nin izleyip beğendiği ve Skibbe'ye önerdiği söyleniyordu.Başka bir kulüp olsa dedikodu deriz ama önceki icraatlara bakılırsa doğru gibi gözüküyor.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2016 saat 20:46
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Toko ve Ben Khalifa'yı kenara koyalım İsviçre'den tanıyor vs ama onların dışında yapılan transferlerin Skibbe tarafından istendiğini sanmıyorum.En basit örneği Muarrem için bizzat M.H. transferi diye haberler düşmüştü basına.

Defederico için de Youtube'daki videoları M.H.'nin izleyip beğendiği ve Skibbe'ye önerdiği söyleniyordu.Başka bir kulüp olsa dedikodu deriz ama önceki icraatlara bakılırsa doğru gibi gözüküyor.

Muharemi Skibbe israrla istedi eski ögrencisiydi.. Çogu transferi Skibbe yaptirdi ama diyelimki hiç kimseyi Skibbe aldirmadi o zaman hoca olaydida çikip bunlarlami oynayacagiz bunlar yetersiz diyeydi adam olaydida tazminat ayağina yakmayaydi takimi. M.H hatasi yokmu Skibbe konusunda çok o yazmakla bitmez..
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2016 saat 21:01
İkili tartışmaya dönmesini istemem başlığın ama Muarem hiçbir zaman Skibbe'nin öğrencisi olmadı.Zaten M.H.'nin Skibbe'yi bu kadar tutmasının sebebi etkisiz eleman olmasıydı.Her dediğine evet dedi başkanın çünkü işin ucunda bütün ihale yönetime kalıp istediğim oyuncular alınmadı ayağına yatacaktı,işin ucunda tazminat vardı.Daha önce ESES'i yarı yolda bırakan adamı tekrar teknik direktör yapmak tam bir vizyonsuzluk örneğidir.

Her şey danışıklı dövüş, ucuz ve kelepir adam mı var başkan alır gelir;Skibbe de evet der işin içinden çıkardı olay bu.Kulach da böyle devam ederse ikinci yarıda takımın en etkili oyuncularından olacaktır yeter ki sürekliliği olsun.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2016 saat 21:23
Muarem skibbenin hiçbir takiminda oynamadı
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
efsane26es Liste gör
Deneyimli Yazar

MELİH
Yer: Eskişehir
  Alıntı efsane26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2016 saat 11:30
Sürekliliği devam edip de hırslı oynadıkça çok faydalı olacak ve kalbimizi kazanacak...
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2016 saat 11:43
Bu çocuğun enerjisi çok iyi.Böyle işine bağlı,profesyonel insanları yakalamak lazım.Tabi ilk maç için konusuyoruz.İstek,azim,hırs,yenilgiyi hiçbir zaman kabul etmemek çok önemli.Satın alma opsiyonu olsa çok iyi olurdu.
__oldcity__
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2016 saat 12:03
çok değil sadece Jordi, Kulach ve Meye ile başlasaydık sezona şu an 7-8 puan fazlamız vardı, neden yumurta kapıya dayanınca alınır bunlar bilmiyorum. yararlı olacakları kesin ve inşallah kümede kalmamızı sağlarlar. özellikle Kulacha ayrı bir parantez açmak lazım her daim oyunun içinde ve hep boşa kaçıyor topsuz alanda çok iyi saklanıp kendini unutturuyor eğer topçularımız onu beslerse hayli asist yapacak ve gol atacak gibi hissettim.
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2016 saat 15:09
Bu çocuk yarın gol atar yada asist yapar buraya yazıyorum.Maç bitince alıntı yaparım.
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2016 saat 18:42
Rakip defansı karıştıracak bi adamımız yoktu bu yüzden kimle oynarsak oynayalım rahat çıkıp bize baskı kuruyorlardı ama şimdi onu yapamazlar Kulach ve Meye çok hareketli oyuncular ileriyi karıştirip çok fayda sağliyacaklar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır