eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 Sezonu Forma Tedarikçisi Nike

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 01:09
Alıntı yapılan EsEsliEkin

Eskişehir Spor ve Eğitim Vakfı Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Işık : 50. yılda giyeceğimiz formalardan damalı olanını Süper Lig ve diğer liglerde, başka renkleri de dahil hiçbir takım giyemeyecek , demiş. Doğru mu?

Hayır yanlış, macabi haifa örneğini göstermiştim daha önce

Şimdi de Bradfort City buldum, onların forması da damalı
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Keçedayı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Keçedayı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 01:18
Alıntı yapılan poseidon

Böyle rezil görüntülerin oluşması, ilkokul müsameresi gibi tanıtım yapılmasının tek nedeni kulübün profesyonelleşememesi... Bu işleri yapacak, lansmanları organize edecek, Eskişehirspor'un pr çalışmalarını sağlayacak kadroları yok... Kulüp dingonun ahırı ve neresinden tutsanız elinizde kalıyor...

50. yılını kutladığın bir sezonda bütün organizasyonlar rezil ötesi... Şu işlerin bir reklam ya da tanıtım ajansına ihale edilmesi bu kadar zor olmamalıydı...

Şöyle görüntüler arasında formaların nasıl olduğu açıkçası benim pek de umursadığım bir durum değil...

Bu kulübün her manada profesyonel ellere teslim edilmesi gerekiyor, yönetim kim olursa olsun sadece işin idari ve mali boyutunda kalmalı... Taraftara sunulacak her şey medyası, ürün satışı ve hatta futbol işleri bu konulara aşina profesyonel adamlar tarafından yapılmalı...

Gerçekten çok üzülüyorum, şehrin ve kulübün potansiyelinin heba edilmesinden, Eskişehirspor'un yıllarının heba edilmesinden, çalınmasından...
Bu başlık altında bu konular işlenmeli. Dün bir yazı yazdım (3. sayfada), bir kişi de pozitif-negatif bir karşılık vermedi.
Taraftarımızın sanırım dünyanın gelişiminden haberi yok ki bir fikri de yok. "Forma değil mi ya, tanıtım yapıldı ya ne olacak..."

Bu kafayla nice şampiyonluklar yaşadık ya, daha da çok yaşarız inşallah...
Yukarı
Keçedayı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Keçedayı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 01:20
Alıntı yapılan tango26tr

M. Ünited'in antrenman formasını gördüm geçen gün Nike shop ta. Keşke onu yapsalardı. Iki parçalı forma ama parçalar çizgilerle oluşturulmuş.
Sen Eskişehirspor'sun! Bize ne Mencıstır Ünited'in antrenma formasından.

Ben Eskişehirspor'a özel forma istiyorum, bitti!
Yukarı
Keçedayı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Keçedayı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 01:25
Alıntı yapılan amour26

Formalar her sene gittikçe daha da kötüye gidiyor. benim anlamadığım neden forma üretim hakkını böyle nike, adidas gibi firmalara veriyorlar. benim şahsi fikrim verin yerel bir işletmeye yada veren birkaç taraftara yetki size en kaliteli kumaştan formayı en ucuza yaparlar. tasarım konusunda da burada pek çok yetenekli arkadaş var. açın bir yarışma taraftar katılsın. bir de şu tanıtım meselesine değinelim. bursasporda forma tanıtımı gerçekleştirdi ama adamlar voleybol, basketbol ve futbol branşlarının forma tanıtımını 2 bine yakın genel kurul üyesinin katıldığı iftar yemeğinden sonra gerçekleştirmişler. bizim başkan anca atıp tutsun icraata geldimi hiçbir şey yok
50. yıl logosunu da yapan yerel şirketti; gördük sonucunu.
Biraz mantıklı konuşalım. Profesyonellerle çalışacaksın, istediğini alacaksın.
Formanın yapımını, maliyetini konuşan başka bir taraftar topluluğu var mı bizden başka?
Bizim takıma olan sevgimiz bu şekilde yansımamalı. Taraftar tepeye baskı uygulayacak. Seçim sonrası Türkiye geneline göre fark yaratan şehiriz diye övünmekle olmuyor malesef. Bu şehrin takımı bu şehrin taraftarını önemsemiyor. Bu taraftar bu yönetime kendini saydıramıyor. Bunu tartışalım.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 02:08
taraftar mı kalmış? seçimden önce sürekli konuşuyorlardı seçimden sonra kankardeşleri olmuşlar.

H.Ü denen adam hala başkan adayı olabiliyor,
Bu taraftar hiç baskı falan kuramaz
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
  Alıntı selfesteem87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 02:38
Alıntı yapılan Keçedayı

Alıntı yapılan tango26tr

M. Ünited'in antrenman formasını gördüm geçen gün Nike shop ta. Keşke onu yapsalardı. Iki parçalı forma ama parçalar çizgilerle oluşturulmuş.
Sen Eskişehirspor'sun! Bize ne Mencıstır Ünited'in antrenma formasından.

Ben Eskişehirspor'a özel forma istiyorum, bitti!
OOO Keçedayı foruma hızlı girmiş. Sakin ol hele. Renkdaş örnek olarak alınsın diyor al aynı rengi amblemi kullan demiyor.
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 08:23
Alıntı yapılan Bidon26

Eskişehir Spor ve Eğitim Vakfı Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Işık : 50. yılda giyeceğimiz formalardan damalı olanını Süper Lig ve diğer liglerde, başka renkleri de dahil hiçbir takım giyemeyecek , demiş. Doğru mu?

Mertcim Faruk bey süper lig ve alt ligleri kastetmiş yani tüm TÜRKİYE ligleri diyebiliriz düzeltme yapmamı rica etti
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
1965es Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
  Alıntı 1965es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 09:10
Alıntı yapılan EsBoraEs

Alıntı yapılan MKemal

http://www.eskisehiryenigungazetesi.com.tr/spor/yenis-sezon-formalari-gorucuye-cikiyor-h11796.html

Eğer yeni sezon formalar bunlar ise ;

4 ve 8. resimler ilk sezonumuzdaki, 8.resimdeki ise efsane "KIRMIZI ŞİMŞEKLER" olarak adlandırılmamızı sağlayan, Türkiye'ye bizi tanıtan formadır. (50.yıl forması olmalıdır)

7.resimdeki forma da oldukça güzel, İnşallah bunlar seçilmiştir.

Yok Kemal abi o formalar bizim içimizden çıkma ya Starsky ya da bidon26 yapmıştı, öyle hatırlıyorum. Bizden alıp haber diye yapmışlar işte, nike vermez o kalıpları bize..

İlk NefES Son NefES
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 10:08
Biz ücretsiz malzeme için Nike ile anlaşmışız anlaşılan. Peki milyonların döndüğü şu kulüpte başka bir markadan bu malzemeleri satın alsak acaba ne kadarlık bir maliyet ortaya çıkar? Taraftarı her sene üzmeye değecek bir meblağdır inşallah.

Ve üst resimdeki 1. forma(allactive) güzelmiş :/
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 12:48
Alıntı yapılan erdemesk

Alıntı yapılan Bidon26

Mertcim Faruk bey süper lig ve alt ligleri kastetmiş yani tüm TÜRKİYE ligleri diyebiliriz düzeltme yapmamı rica etti

Tamam abi, ozaman doğru olabilir başka Türk takımında görmedim o formayı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,421 saniyede hazırlanmıştır