eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor : 0 - Eskişehirspor: 4 (STSL 2.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 97>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 11:20
Bu maç kolay bir maç olmayacaktır tabi ki. Sivasspor ilk defa kendi seyircisi önünde oynayacak. Bu da tabi ki ekstra bir motivasyon sağlar ama şunu unutmayalım ki bireysel olarakta takım olarakta biz Sivasspor'dan bir gömlek daha üstünüz. Eğer oyuncularımız gerekli mücadeleyi ortaya koyarsa kalite farkımız kesinlikle ortaya çıkacaktır. Ayrıca Karabükspor-Sivasspor maçını da izledim. Sivasspor'u hiç beğenmedim. Çok dağınık bir görüntü sergilediler. Pozisyon vermeye müsait bir takım ayrıca pozisyon bulmakta da sıkıntı çekiyorlar. Önde yine M.Yıldız'la başlayıp onun yaratacağı boşluklara yine (kim oynarsa) Serdar,Burhan,Erkan ve Kamara'yı sokup pozisyonlar yakalayabiliriz ama öncelikle maça çok iyi konsantre olmak lazım...
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 11:58

BJK galibiyeti takımın kendine güveni için harika oldu. İhtiyacımız vardı.

Sivas maçına rehavete kapılacağımız ihtimalini vermiyorum. Kontrollü oynayıp, sakinliğimizi korursak kazanırız. Erken gol bulursak fark olur... ALAMANLAR YAPIYOR BE ABİ...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
DeviL26 Liste gör
Yazar

Safa Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı DeviL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 12:04
Eneramoya dikkat etmeliyiz bazen defansı çok zorluyor
1965 Ruhuna Döneceğiz!
Yukarı
serdar gül Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: izmir
  Alıntı serdar gül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 12:38
bu hafta yenildiler onun için dikkat etmeliyiz hem bizde rehavete kapılmamamalıyız. Bu maç daha da önem kazandı 8taş galibiyetininde anlam kazanması açısından. Dikkatli olursak fark atar geliriz ama asla rakibi küçümsemeden oynamalıyız.
Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır
Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı bursAnkaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 13:11
Çıkalım oyunumuzu oynayalım inanıyorum ki 3 puan bizim olacak.
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 13:16
Dünkü maçlarına baktım.Açıkcası pek umut veren bir futbol oynamamışlar.Biz cumartesi günü gibi disiplinli bir şekilde oynarsak galip geleceğimizi düşünüyorum...
Yukarı
sumeres Liste gör
Deneyimli Yazar

sümer altuğ
Yer: Eskişehr
  Alıntı sumeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 15:59
Alıntı yapılan DeviL26

Eneramoya dikkat etmeliyiz bazen defansı çok zorluyor

DeDe'm icabına bakar adım attırmaz. Es Es ben iyi takımım diyorsa bejeka yı yenmem tesadüf değil diyorsa sivassporu yenmesi lazım en azından berabere kalması lazım yenilgi hiç iyi olmaz hiç yakışık almaz  ona göre hazırlanmalılar motive olmalılar..
Sevgiyle yaklaşmak güzeldir..
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 16:30
sivas ilk maçı kaybetti bu maça çok asılacaklar.Bizde ise moraller yerinde bejeke maçında iyi oynadık gelecek için umut verdi takım.sivas bize ters gelen ekip ama yeneceğimizi düşünüyorum.İnşallah basit goller atar kazanırız.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
a_sea Liste gör
Yazar

FATİH
Yer: Turkey
  Alıntı a_sea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 21:10
ben dun seyrettım sıvas macını 90 dk a olumlu pas yok ve defans ınanılmaz kademe hatası yapıyor sadece besıktas macındakı gıbı oynayalım yeter rahat alırız macı rıza klasıgı 10 kısı top arkasında sısır dur mac sonuna kadar ben begenmedım karabuk ıı gıbı gozuksede sıvas oyun sogutarak oynamayı sectı
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYCEKSİN....
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 23:23
Sivas maçına bilet fiyatları ne kadar olur ki..Ermm
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 97>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır