eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 0 -Gençlerbirliği 3 (YHT Turnuvası)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 18:07
Aydınspor ülkemizin güzide kulüplerindendir. Ayrıca köklü ve geçmişte başarılara imza atan bir kulüptür. Böyle bir kulüple adeta dalga geçer gibi aşağılayarak maç yapmak büyük Eskişehirspor'a yakışmıyor. Ya gidersin aslanlar gibi maçını yaparsın, ya da yapmazsın. Daha 5 sene önce nerelerde olduğumuzu ne çabuk unuttuk? Mezitli'yi Polis Gücünü,Ormansporu,Darıcayı Bulancak'ı ???   Ne oldum dememeli...
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 18:17
Sonuçta hazırlık maçı.Gençlerin denenmesi çok normal.Ayrıca YHT turnuvasında finale kalınması halinde ertesi güne denk geliyor.Yönetim tabiki Aydınspor u reddetmeyerek iyi bir iş yapmıştır.Böyle köklü Anadolu takımlarına destek olmalıyız.Sahaya çıkacak kadroya tabiki teknik kadro karar verir...
__oldcity__
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 18:25
Alıntı yapılan oldcity__

Sonuçta hazırlık maçı.Gençlerin denenmesi çok normal.Ayrıca YHT turnuvasında finale kalınması halinde ertesi güne denk geliyor.Yönetim tabiki Aydınspor u reddetmeyerek iyi bir iş yapmıştır.Böyle köklü Anadolu takımlarına destek olmalıyız.Sahaya çıkacak kadroya tabiki teknik kadro karar verir...

Serhat Bey karşımızda Pursaklarspor yok. Aydınspor gibi bir şehir takımı var. Eğer ertesi gün maçımız varsa nazik bir şekilde teklifi reddedersin. Gurur incitici şekilde paf takımıyla gitmezsin. Bakın geçenlerde Fenerbahçe Sakaryaspor'la oynadı . As takımla gidip yenip geldiler. Eğer gençleri ve paf takımını görmek istiyorsan Aydınspor'un paf takımıyla oynarsın Aydınspor'la değil.
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 22:58
Maç 5 tl mi? Kimisi belli değil diyo kimisi 5 tl diyo ve ne zaman satışa çıkar biletler bilginiz var mı?
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 01:17
Arkadaşlar bilen birisi lütfen bilgi versin biletler ne zaman çıkacak nerden alıcaz kimsemi bilmiyo
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 01:37
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Arkadaşlar bilen birisi lütfen bilgi versin biletler ne zaman çıkacak nerden alıcaz kimsemi bilmiyo

Ne zaman çıkar bilemiyorum aslında yarın falan çıkmasını bekliyordum ama ses soluk yok. Çıkınca bilet gişesinden ya da yolun karşısındaki aktif aş'den alabilirsiniz tabiki.

Yukarı
ismaileses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ismaileses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 01:54
Maç kesin 5 tl ve gelir Somali'ye gidicek...
Aşkın benden de öte...
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 02:17

Yazdığım söz oldukça alaycı oldu evet haklısınız..Şehir Takımını küçümsemem doğru değildi..Aydınspor'un tabii ki mazisi belli,başarıları belli..Anadolu'dada belli bi yere sahip..Hatamın farkındayım alaycı gerçekten yazım tekrar okuyunca daha iyi farkettim..Bi an ESki günleri unuttum gençliğime verin..

Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 02:24
Bundan 8-9 sene önce sanırım adı İbrahim olan bir oyuncumuzun jübilesi için Bursaspor ile bir hazırlık maçı yapmıştık, hafta içi bir gündü stad da oldukça doluydu bir hazırlık maçı için. Bursaspor'un hocası Nejat Biyediç'ti. Zaten Bursaspor'dan tanıyabildiğimiz tek isim de oydu. Zira Bursaspor maça paf takımını göndermişti. O zaman açıkçası biraz da olsa incinmiştim, ama tabiki aklıselim düşündüğünüzde gayet normal bir davranış olduğu anlaşılıyor.
Neyse sonuç itibariyle Aydınspor da sevdiğimiz saydığımız bir camiadır benim gözümde.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 02:32
Bende şimdi ESki günlerden aklıma düştü..Biz 3.liglerdeyken gerçekten Süper ligde bırakın mazisi olan bi takımı Sırf bir Süper lig Takımı diye gazetelerde en azından az da olsa 3.sayfada bile olsa yer ayrılcak diye herhangi bir takımla hazırlık maçını duyunca heyecanlanırdım..Sırf adımızın duyulacağını duyunca sevinirdim..Radyo'da maç verilirken hep süper lig hep süper lig bu ne yaa diye az mı sinirlenmedim..Tabii bi anlık unutmuşum bu yaşadıklarımı..Bu arada Süper ligde i.b.b'yi veya gençlerbirliği'ni göreceğime bir şehir Takımı olan Aydınspor'u görmeyi tercih ederim..Ve taraftarı da bi Kocaelispor kadar olmasa da diğer şehirlere göre oldukça güzel..Amatörde 15.000 doldurmak her Şehir Taraftarının yapacağı bişey değildir hakkını vermek lazım Aydın'ında..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır