eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
okankan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 10:00

belki biraz erken ama yok mu bir haber transferlerden

Yukarı
sumeres Liste gör
Deneyimli Yazar

sümer altuğ
Yer: Eskişehr
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 10:09
Alıntı yapılan Nusrat

Alıntı yapılan Mamuca

Ya sen ne terbiyesiz seviyesiz bir adamsın ya..Koskoca Kulüp yönetimine çamur atıyor bir de tereyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun.

Peki.

nusrat kardeşim herkese laf yetiştirmekten bıkmadınmı?.ne kadar itici bir insansın sen.fazla yazı yazmayalım okuyalım yazılan yazıları diyoruz iyici forumun kalitesini düşürüdünüz.habire ona buna  saldırı yapıyorsunuz .kurduğunuz cümlelerde bir şeye benzese bari..sap yiyip saman çıkarıyorsun çok güzel cümlelelr kurduğunu sanıyorsun aklın sıra.
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 10:17
Arkadaşlar lütfen Andımızı unutmayalım ''büyüklerimizi saymak küçüklerimizi sevmek''
sevinmek için sevmedik
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 10:28
Bu gün imza bekliyorum.
Yukarı
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 10:30
Alıntı yapılan Nusrat

Ben kimseyi suçlamadım da , suçlamış olsam dahi zaten söylediklerim koskoca Eskişehirspor camiasına yönelik değil , Eskişehirspor Kulübü yönetimine yönelikti.

Mali Kongre'deki tablonun meşruiyetinin halen tartışıldığını , maliye konusunda ihtisas yapmış insanlar tarafından kabul görmediğini biliyor olman gerekir.

Ha sen bütün bunlara gözlerini yumar , sallabaş tavrından taviz vermezsen şayet - ki göründüğü kadarıyla vermiyorsun - , benim ve taraftarın büyük bir kısmının gördüğü bu gerçekleri görememeye devam edersin.

burada transfer bölümünde klüp te yolsuzluk yapıldığını yazma....bu işler tahminlerle kulaktan dolma şeylerle olmaz....o maliye konusunda uzman lar kimlerse ortaya somut bi iddaa koyarlar yasalar mahkemeler var.....burada atıp tutma....ben halil ünal olsam veya yönetim kurulu üyesi seni mahkemeye verirdim....bi bilgin varsa konuş yoksa başka şeyler yaz...
asalet doğuştandır..
Yukarı
Aliperen26 Liste gör
Yazar

ALİ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 10:31
http://www.anadolugazetesi.net/?p=11191 Bu habere göre Kris Boyd ile önemli ölçüde anlaşıldığı ve bugün resmi imzayı attırmayı planladığı yazılmış.
Yukarı
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 10:38
boyutu : 12%20Punto 14%20Punto 16%20Punto 18%20Punto
Eskişehirde%20rota%20Paulao
02 Temmuz 2011 Cumartesi 07:00

Eskişehir'de rota Paulao

Andreas Wolf'un Werder Bremen'e gitmesinin ardından stoper arayışını hızlandıran Eskişehirspor, eski gözağrısına döndü. Kırmızı Şimşekler, Bragalı Paulao için harekete geçti.
< =text/ ="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">Şehri gezen Halil Altıntop’u Trabzonspor’a, yine aynı şekilde Andreas Wolf’u ise Werder Bremen’e kaptıran Eskişehirspor, daha önce Türkiye’ye gelen Paulao’nun işini mutlaka bitirmek istiyor. Defansı yıldız bir isimle takviye etmeyi planlayan Kırmızı-Siyahlılar’da, teknik direktör Bülent Uygun’un, yönetime, “Paulao’yu elimizden kaçırmayalım. Zaten bonservisi de elinde. Mutlaka alalım” dediği öğrenilirken, Başkan Halil Ünal’ın da kurmaylarına talimat verdiği ifade edildi. Geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi’nde final oynayan Braga’nın 29 yaşındaki oyuncusu, Eskişehirspor formasını giymeye fazlasıyla sıcak bakıyor, sadece istediği yıllık ücret konusunda pürüzler bulunuyor.

1 haftaya bitecek

Kırmızı Şimşekler, en geç 1 haftaya kadar Brezilyalı stopere sözleşme imzalatmak isterken, tecrübeli oyuncu Portekiz Ligi’nde çıktığı 26 maçta rakip fileleri 3 kez havalandırmayı başardı
Başkanın sevdiği şekilde bonservisi de elinde. Şunu alalım.Böylece bilica kabusundan da kurtuluruz.
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 10:43
Yerel basına inanasım gelmiyor.Bugün Sakarya Gazetesi de 27 yaşındaki Boyd'u 29 yaşındaki golcü diye yazmış.Daha dün '' Boyd ve Paula geldi '' gibisinden manşet vardı.Paulao'nun ismini doğru yazamayacak kadar acizler.

Transferi konuşacak olursak önetim transfer dönemini bitirdi bana kalırsa.geçen yıl devre arasında da boşuna beklemiştik.Biz bu sene şampiyonluk, Avrupa kupalarına katılma gibi hedef koysakta yönetimin hedefi bu sene de ilk ona oynamak. Ouch
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 11:45
Anadolu Gazetesi Boyd'un bugün imza atacağını söylüyor...İnşallah doğrudur.Bekleyip göreceğiz.
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 11:59
Paulao'yu degerlendirecek olursak; takimin ihtiyaci olan bir mevkiide oynayan(stoper), kaliteli, oyunu geriden kurabilen, Diego'yla daha once oynamis, dolayisiyla onu taniyan ve birlikte iyi bir ikili olusturabilecek, gecen sene UEFA Avrupa Ligi finali oynamis,. Eskisehirspor'da oynamaya sicak bakan ve BONSERVISI ELINDE bir oyuncu.. Yani adeta ilac gibi bir transfer olacak.. Birkac yuzbin euro icin elimizden kacirirsak vok yanlis yapariz.. Zaten kamp da basladi, bu transfer olmazsa kimi alacagiz? Hatta hepimizin icinde bu stoper de olmazsa Bilica'ya mi kalacagiz korkusu da vardir.. Bu transfer bir an once bitmeli diye dusunuyorum.

NOT: Yeni transfer basligi acildi ama hala eskisinde yapilan gibi ikili tartismalar devam ediyor.. Lutfen transferlerle ilgisi olmayan mesajlarinizi silin ve bir daha basligi kirletmeyin..
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır