eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mersin Idman Yurdu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2011 saat 09:34
Alıntı yapılan eses16_26

hakan arıkanı beşiktaştaki kariyeri ile yargılamak yanlış olabilir,çok talihsiz maçlar geçirdi ama ankarasporda uzun oynadığı dönemlerde gayet başarılı idi..mersin yerine bize gelmesini isterdim hakanın
Katılıyorum abi, ben hakanı gayette beğeniyorum. Beğenmeyen renkdaşlarımada aynı hakandan mı bahsediyoruz biz diyerekten şaşırıyorum Smile
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2011 saat 11:43
Mersin düşmez gibi geliyor , hocalarıda iyi
ESES
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2011 saat 13:15
Bende Hakan Arıkan'ı beğeniyordum, ama sanki Beşiktaş bu oyuncuyu bitirdi gibi

Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2011 saat 02:41
Gerçekten iyi transferler yaptılar. Bütçeleri bizden iyi sanırım. Bir ara Semih için 10 milyon euro mu teklif etmişlerdi öyle bir şey vardı galiba.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2011 saat 13:35
Alıntı yapılan eses16_26

hakan arıkanı beşiktaştaki kariyeri ile yargılamak yanlış olabilir,çok talihsiz maçlar geçirdi ama ankarasporda uzun oynadığı dönemlerde gayet başarılı idi..mersin yerine bize gelmesini isterdim hakanın

Hakan  kariyerinin hiçbir dönemimde uzun bir  başarılı  dönem geçirmedi. Ankaraspor'da 3. kaleciyken(Kingston ve Senecky'nin ardında) bir gs maçında kalecinin kırmızı görmesi sonucu oyuna girip o maçta 2 penaltı kurtarıp isim yapmıştır. O sezondan sonra beşiktaşa gitmiş ve ondan sonrasını anlatmaya gerek yok galiba. Bence son derece kötü kaleci. İvesa'ya kaleci değil deyip Hakan'ı istamek çok saçma...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2011 saat 14:57
Milli takımımızın (yanılmıyorsam) Moldova'yla yaptığı maçta yediği saçma sapan golle neredeyse Avrupa Şampiyonasına gitmesini engelliyordu.
Meşhur 8-0'lık Liverpool maçının, Trabzonlu Jaja'nın Metalist Kharkiv' deyken attığı 45 metrelik golün altında hep Hakan' ın imzası var.
Bu kadarı da tesadüf olamaz heralde. 
Bi arkadaş bence Beşiktaş bu oyuncuyu bitirdi yazmış, asıl Hakan biraz daha oynasa Beşiktaş'ı bitirirmiş LOL
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2011 saat 15:27
Alıntı yapılan kktc_ESES

Gerçekten iyi transferler yaptılar. Bütçeleri bizden iyi sanırım. Bir ara Semih için 10 milyon euro mu teklif etmişlerdi öyle bir şey vardı galiba.

hangi transferi iyi allah aşkına. hakan tartışmalaı gollerin , hatalı gollerin kalecisi. nobre yaş geçmiş, iş bitmiş. tunuslu bi adam almışlar. tunus liginden . tunus liginin 10 golle gol kralıymış. tunus ligi de , neki?
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2011 saat 15:34
hakan bana göre iyi bir kaleci değildir..

beşiktaşlılar seviniyordur gittiğine bence..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2011 saat 18:04
Mersin İdman Yurdu'nun yeni transferi "Wissem Ben Yahia"

http://youtu.be/EwXzoimOdw4

http://youtu.be/wFNG1ml3Tlc

Yukarı
ysn26 Liste gör
Yazar

yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı ysn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 00:28
bence g.birliğinden serdar diyorum hem türk oluşu bence artı ivesanın biraz daha çalışmasını sağlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır