eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Bonus

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akanber Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı akanber Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2010 saat 16:13

Az önce cep telefonundan bende başvurumu yaptım. Sırf Esesime destek olmak adına aslında İşbank kredi kartı kullanıyorum. Ama Esesime faydası olacaksa Denizbank kredi kartını kullanabilirim.

AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 03:58
 Ben de başvuru yaptım , bence çok önemli bir konu başka sponsorlarında iştahını bize çevirmek adına , herkese de söylüyor almaları için ısrar ediyorum başka kart kullanacağıma eses logolu olan kartı kullanırım bunu da ilk denizbank yaptı helal hoş olsun desteklemek lazım Wink
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
haydogan Liste gör
Yazar

Hasan AYDOGAN
Yer: Konya
  Alıntı haydogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 08:48
Arkadaşlar:
birde Anadolubank'ın çıkarmış olduğu kredi kartı var. Ben de tesadüfen öğrendim.
Bu kartın kulubumüze ne gibi bir katkısı olduğunu bilen varsa bizi bilgilendirebilir mi?

Hasan AYDOGAN
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 12:12
Bugün bir mesaj aldım DenizBank'dan "ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES, Eskişehirsporlu'nun ESES+ Bonusu çıktı almak XXXX'e TC'ni yolla" gibisinden bir sşey yazıyordu, Denizbank ve Eskişehirli müşteri olunca yolladılar sanırım LOL 
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
risingson Liste gör
Yazar

Yılmaz
Yer: EStanbul
  Alıntı risingson Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 14:12
kartım tarafıma ulaştı ancak şöyle bir sorun var ben istanbukldayım şube eskişehir ilerde herhangi bir işlem yapmam gerekirse mesela iptal gibi eskişehirden yapmanız gerekir diyebilirler
Bir Kasa Efes, Ölümüne ES-ES / yanıyor yanıyor Ayder Ayder yanıyor
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2010 saat 16:52
Alıntı yapılan risingson

kartım tarafıma ulaştı ancak şöyle bir sorun var ben istanbukldayım şube eskişehir ilerde herhangi bir işlem yapmam gerekirse mesela iptal gibi eskişehirden yapmanız gerekir diyebilirler

türkiyenin en iri bankasında çalıştığım için konu hakkında açıklama yapayım. kredi kartları sistem olarak ne şekilde verilirse verilsin, şube bazlı olarak izlenmez. bu yüzden kredi kartı ile ilgili işlemlerinizi türkiyenin her tarafından yapabilirsiniz.

borcunuz vadesi geçen hesaplara intikal ederse, o zaman kredi kartı borcunuz bir şubeye ait olarak yönlendirilir ve artık muhatabınız belirlenen şubedir.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
risingson Liste gör
Yazar

Yılmaz
Yer: EStanbul
  Alıntı risingson Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2010 saat 00:08
Alıntı yapılan kayılı

Alıntı yapılan risingson

türkiyenin en iri bankasında çalıştığım için konu hakkında açıklama yapayım. kredi kartları sistem olarak ne şekilde verilirse verilsin, şube bazlı olarak izlenmez. bu yüzden kredi kartı ile ilgili işlemlerinizi türkiyenin her tarafından yapabilirsiniz.

borcunuz vadesi geçen hesaplara intikal ederse, o zaman kredi kartı borcunuz bir şubeye ait olarak yönlendirilir ve artık muhatabınız belirlenen şubedir.
çok teşekkürler verdiginiz bilgiler için
Bir Kasa Efes, Ölümüne ES-ES / yanıyor yanıyor Ayder Ayder yanıyor
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2010 saat 17:35
EsEs bonuslar geldi mi?

Ben tanıdığım kimin telefonunu denk getirirsem başvuruyorum. Smile
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2010 saat 18:20
Alıntı yapılan kayılı

Alıntı yapılan risingson

Türkiye'nin en iri bankası mı???
Çok merak ettim.Kimmiş.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2010 saat 19:18
aynen Tongue
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır