eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 22:45
8 maç mi! Bizim biletimizi kesmeye çalisiyolar resmen!
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 22:47
Keşke lisanslarını iptal etseydiler her ikisininde.Biz bunlardan nasıl kurtuluruz onu düşünelim.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 22:48
bu utancıda yaşadık emeği geçen herkese TEŞEKKÜRLER...
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 22:50
8 maç geçmiş olsun.Olayları x kişiler yapar cezasını eskişehirspor çeker.Peki şimdi ne olacak 8 maç az buz değil.Ve şuan ligdeki konumumuza bakarsakda ilerideki günler çok ama çok sıkıntılı geçeceği belli oldu.Ağzıma almak istemiyorum allah korusun ama bu karardan sonra ligin bir numaralı düşme adayı olabilirizConfused Ah yönetim Ah bütün bunlar sizin eseriniz Angry
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 22:54
Bülent Uygun'un ve Ümit Karan'ın sözleşmeleri tazminatsız olarak fesh edilmelidir. Sonuçta çalıştığınız yerde kanuna uymamaktan bir ceza alırsanız işveren tazminatsız olarak iş akdinizi fesh edebilir. Bu yüz kızartıcı bir suçtur ve tescillenmiştir. Suçları tescillenmiş bu iki kişinin hemen kulüple ilişikleri kesilmelidir...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 22:57
Cagil abiye katiliyorum!
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 23:01
Taraftarın yönetime yüklenmesi lazım..Hep beraber tek yumruk olup karşılarında durursak hem yönetimden hemde menajerlerden kurtuluruz.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 23:01
Alıntı yapılan EsEsliyim

Bülent Uygun'un ve Ümit Karan'ın sözleşmeleri tazminatsız olarak fesh edilmelidir. Sonuçta çalıştığınız yerde kanuna uymamaktan bir ceza alırsanız işveren tazminatsız olarak iş akdinizi fesh edebilir. Bu yüz kızartıcı bir suçtur ve tescillenmiştir. Suçları tescillenmiş bu iki kişinin hemen kulüple ilişikleri kesilmelidir...
Çağıl abi bizde onu yapabilecek bir yönetim varmı? Hatta sorumu biraz daha ilerleteyim bizde onu düşünebilecek bir yönetim varmı? Ayrıca bide kalkıp hala bunları savunup teknik direktörümüzün ve futbolcumuzun arkasındayız diye açıklama yaparlarsa hiç şaşırmamAngry
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 23:02
sözleşmelerine özel maddeler koydurarak(ki bu yönetimden herşey beklenir) bu gibi durumlara karşı kendilerini sağlama almadılarsa tabi...
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2010 saat 23:03
yine kriz geldi ruhuma!!!! neden hep madara oluyoruz, cevabı belli aslında; yönetim yö-ne-te-mi-yor!!!!
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır