eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:32
Kombine almıyor aldırmıyoruz.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:33
Alıntı yapılan esolimpiyates

Kombine almıyorum ve aldırmıyorum. Bu cümleyi okuduğumda gerçekten çok korktum. Korkumun sebebide Eskişehirspor'u çok sevdiğini söyleyen kişilerin Eskişehirspor'u kombine gelirinden mahrum etme düşünceleri. Bazı arkaşlarda demiş ki ligin ilk maçında hiç bilet almayalım maça dahi girmeyelim. Yani takımı taraftardan, kulübüde maçın gelirinden mahrum bırakalım.Peki o maçta taraftar gücünü arkasına almayan takım üç puan kaybederse ne olacak.takım moral kaybetmeyecekmi. biz üzülmeyecekmiyiz. Tranfer yapılmaya çalışılan şu günlerde hepimizin gönlünde bir çok futbolcu yatarken, yönetimde hesap yaparken kombine gelirini hesaba dahil etmiştir. yönetime kombine satışından hiç para gelmezse ne olacak. Hepimiz Eskişehirsporlu değilmiyiz, her takımın taraftarı kulübüne faydalı olmaya çalışırken biz niye zarar vermeye çalışıyoruz onu anlamıyorum. Tamam tepki verilmeli ama zarar verilerek değil. Hem kombine almayacağız hemde almak isteyenlere mani olacağız. Bu benim yapabileceğim bir davranış değil. Kimse kusura bakmasın.

Saygıdeğer Ali abi,

bir musibet, bin nasihatten daha hayırlıdır derler ya... Durum aynen bu aslında.. keşke kimsenin maça gitmediği bir eylem yapabilsek... doğrudur puan kaybederiz, bir maçlık para da kaybederiz... Ama geleceği kurtarırız... Saygılar...
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:36

Kombine almıyorum ve aldırmıyorum. Bu cümleyi okuduğumda gerçekten çok korktum. Korkumun sebebide Eskişehirspor'u çok sevdiğini söyleyen kişilerin Eskişehirspor'u kombine gelirinden mahrum etme düşünceleri. Bazı arkaşlarda demiş ki ligin ilk maçında hiç bilet almayalım maça dahi girmeyelim. Yani takımı taraftardan, kulübüde maçın gelirinden mahrum bırakalım.Peki o maçta taraftar gücünü arkasına almayan takım üç puan kaybederse ne olacak.takım moral kaybetmeyecekmi. biz üzülmeyecekmiyiz. Tranfer yapılmaya çalışılan şu günlerde hepimizin gönlünde bir çok futbolcu yatarken, yönetimde hesap yaparken kombine gelirini hesaba dahil etmiştir. yönetime kombine satışından hiç para gelmezse ne olacak. Hepimiz Eskişehirsporlu değilmiyiz, her takımın taraftarı kulübüne faydalı olmaya çalışırken biz niye zarar vermeye çalışıyoruz onu anlamıyorum. Tamam tepki verilmeli ama zarar verilerek değil. Hem kombine almayacağız hemde almak isteyenlere mani olacağız. Bu benim yapabileceğim bir davranış değil. Kimse kusura bakmasın.
Abicim sen ozaman sen al ama takım yalnız kalacakmış filanda deme denizlide yalnız bırakmadıkta ne oldu fener macında sölermisin
BU SENE KOMBİNE ALMIYORUM ALDIRMIYORUM O KADAR

Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:36
Yapacakları aynen böyle sahanın zeminini aşağıya çekmek,kale arkalarını ilave edip ,açığın üstünü kapatmak.

NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:38
Alıntı yapılan EsSerdar26

Serhat ETLİ kardeşim zaten benim lafım Çapulcu diye tabir ettiğimiz insanlara,değilse adam akıllı maça gidenlere değilki,hem ben kimim ki gerçek ESKİŞEHİRSPOR taraftarına laf söyleyebileyim hiç haddime'mi,benim demek istediğim şu biz daha içimizdeki çapulculara tepki koyamıyoruz işe önce oradan başlayalım.Daha modern bir stad olsa o çapulcular olduğu sürece kaç kişi 4-5 yaşlarındaki çocuğunu eşini maçlara getirebilir,sen getirebilirim diyorsan davanda haklısın önce tepkini içimizdeki çürüklere koy onları temizle ondan sonra isteme hakkın olsun,sen tribündeki herşeye göz yum ses çıkartma sonrada stad iste,tesis iste,kaliteli yerli ve yabancı iste,iste babam iste,önce kendimizi sorgulayalım sonra isteyelim değilse 100.000 kişilik üstü açılır kapanır stad yapılsın benim için hiçde önemli değil saygılar....
Münferit olarak çapulcuyu tribünden nasıl söküp atacaksın, biz de mi çete kuralım, biz de mi çapulcu olalım. Bu çapulcuları üretenler, yani yönetim hedef alınmalı. Bağımsız büyük taraftarın tepkisinden çekinenler, kendilerine yandaş taraftar yaratma gayretinde bunlar.
Benim görüşüme göre tepki,eğer tepkiyse acıtmalı; maddi ya da manevi, ve gayet insani bir tepki bu, birçokları gibi Eskişehirspor klübü ile aramdaki tek bürokratik bağ sezon başı satılan kombinelerden satın almamdır ve ben buna bu yıl izin vermeyeceğim. Ve bundan daha insani bir tepki göremiyorum ben.
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:39

Ali abi korkunun ecele faydası yok.
Cok kısa süreli düsünüyorsun.
İnsanların eskisehirsporlulugunu sorgulamak da yanlıs olmus.Bu insanlar eskisehiri sevdigi icin bu eyleme basvurmuslar.
Sizin dediginiz gibi olsaydı. İst. belediye cokdan amator kümede oynuyor olmalıydı.Antalya vs saymıyorum bile.
Mac kazanamayınca tabiki üzülecek olanlar bizleriz. Ancakkkk bu sekilde sömürgecilik yönetmiyle bir 2 seneye daha kimse tahmül etmek istemiyor.
Artık insanlar kendilerine insanca davranılmasını bekliyor haliyle.Hele ki süper ligin en pahalı bilet bedelini ödemisken hak ediyorlar bir yerde.Hepimizin gönlünde futbolcudan öte Eskişehirlinin nasıl eskişehirle övünüyorsa yapılan hizmetlerle,futbolcudan öte MAbediyle övünmesini siz istemiyorsunuz sanırım. Bu stada Ronaldinho falan mı gelecegi sanıyorsunuz. GELMEZZZ. işte düsünceninzin kücüklügü burda acıga vuruyor bir kez daha Eskişehirin gelecegini temin etmek istiyoruz. hep beraber omuz omuza.Siz alın kombine kimse karısmaz 2 000-- 3 000 kişi mac izlediginizde anlarısınız ne demek istendigini !!! Yada omuz omuza hep beraber modern bir stadda şampiyonluk şarkıları söyleriz. Saygılar.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:39
Statda küfür, kavga olaylarina gelince, bunlar hepsi yönetimin kendi elinde, yönetimin ta kendisi ele almasi gereken islerden birisi. Modern bir stadin her tarafi kameralarla dolu olmalidir ki aramizdaki cürükleri artik tamamen ayiklamamiz icin gerekli olan önemli yöntemlerden sadece birtanesidir. Ona buna bedava bilet dagitacagina, her hafta sehirimizin bir sinifini, yada okulunu maclara davet etsene, cocuklarimiza takimin imzali formalarini dagitip .... ve buna benzer isler yapsan ölürmüsün?

Boykot edin artik su cürük stadi ve yönetimi, taki taraftara layik bir stad yapilana kadar. Yaziklar olsun be, böyle stada avrupanin 5. liginde bile gülerler adama ya. Baksanizya stad projesi hakkinda daha hala dogru dürüst bir aciklama gelmedi. Turnuvayi kazansaydik en gec 2014 de yeni bir stada kavusacaktik, baskanin aciklamasina göre ise bu is 2020 den evvel olmayacak gibi gözüküyor. Bu taraftarla resmen alay etmek degilde ya ne? Avrupa kupalarini hedefliyorsan tutki sagladin, hangi statda oynayacaksin? Yönetime baski kurma zamani simdi degilse ya ne zaman? Futbolcularimiz taraftar gibi istemezmi hepimize layik bir statda futbol oynamayi? Ligin ic ve dis saha puanlarina göz atarsaniz kim kimi sirtliyor ve kim kime daha cok muhtac oldugunu görürsünüz. Hep beraber disimizi sIkalim yeni sezon baslar baslamaz en gec 5 ic saha maclari oynanmadan dirsekleri yere cakilacak ve adam gibi adam olacaklar, bundan emin olun. 
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:43

Ne ben nede bu konuyu destekliyen hiçbir renktaşım ESKİŞEHİRSPOR'un kötülüğünü isteyen kişiler değiliz.Bizler ESKİŞEHİRSPOR'umuzu tarıhı ama bır o kadar da eski olan stadımızın modernize edilmiş halini görmek isteyenlerdeniz.Basın açıklamalarından ŞAMPİYONLUK'tan bahseden yöneticiler gibi laf olsun torba dolsun  diye konusmuyoruz.Aklımız var beynımız var ve fıkrımız var.Şampiyonluk'tan bahseden yönetici yada seneye hedef avrupa kupaları diyen başkan oldu da ŞAMPİYON olduk yada avrupa kupalarına gitmeyi basardık.Allah askına avrupa ya bu stadlamı gıdecegız,dusunebılıyormusunuz avrupa kupası macı  oynıyacaksın deplasman trıbunune bak portatıfShockedyada hangı uefa yetkılısı gelıp de bu stadda mac oynamaya ızın verecekdır.Mantıklı olalım abılerım ,kardeslerım,arkadaslarım.Hedef avrupa ıse hedef sampıyonluk ıse bu sekılde degıl.Çok seymı ıstedık allah askına tepkımız eskişehirspor a zarar vermek amaclı degıl.En azından kombıne almıyacam ve cevremdekılkere aldırmıyacam.Bu yuzden mı batacak eskişehirspor o zaman yonetıme gıdıp hesap sorun.Ben,sen,bizler kombine alırken o bedava dagıtılıp bırılerıne ekmek kapısı acan ve klubu zarara sokanlara serzenısde bulunun.Bu yönetim 2 senedır herseyıyle kendını bellı etti.ARMUT PİŞ AĞZIMA DÜŞ deyımı tam bu yönetım ıcın gecerlı.Aslında onda da basarılı olamıyorlarki.Kale arkalarını yaparız dıyen bır sırket var,acık trıbunun ustunu kapamak ıcın onay cıkaran bır buyuksehır beledıye baskanı var.Be kardesım sanada bır zemını asagı ındırmek kapalı trıbunu yıkıp yenı rıbun yapmak kalıyor.Bunu da beceremıyorsan cıkıpta sagda solda ben eskişehirspor klup baskanıyım yada yönetıcısıyım dıye dolasmayın.Inanın bızler  bunlar ıyı klup yonetır ve gelır kaynakları yaratırız.Konuyu dagıtmayım un,yag,seker varken bunu bırlestırıp HELVA yapacak kapasıtede bırılerı ESKİŞEHİRSPOR klubunde yonetıcı yada baskanlık yapıyorsa bende kendı adıma ve esıme dostuma;

KOMBINE ALMIYORUM SIZDE ALMAYIN DEME HAKKIM VAR.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:45
tebrikler süper bir konu destekliyorumClap
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:47
tebrik ederim çok güzel bir konu ben 4 sezondur konbineyle giriyorum bu senede almayı düşünüyordum ama bende almamaya karar veriyorum paramızla resmen rezil oluyoruz konbine girişleri sözde kolay olcak ordan bile girizler zor işten çıktım maçın başlamasına 10 dk var konbine kapısını kapatmışlardı.içeride üşüdüğün ıslandığın cabası birşey deişceğinide sanmıyorum stadın üstünü kapatarak bizi kandırmaya çalışıyolar statda giriş çıkışlar zor koltuklara oturuyosun geçecek yer yok bacakları kıvırcaz diye bir hal oluyoruz.deişim şart
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,514 saniyede hazırlanmıştır