eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

11.04.2010 Pazar YGS

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı harun26180 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2010 saat 22:30
Kendinizi kasmanıza panik yapmanıza gerek yok. Sınavda sadece emin olduklarınızı yapın, boş bırakmamak adına sallamasyon yapmayınki net'iniz düşmesin. Zaten lisans sınavlarına girmek için 180 barajını geçmeniz gerekir yani minumum 40-50 net yapmanız yeterli.
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2010 saat 04:01
Başarılar Tüm ESES lilere inşallah en çok istediğiniz bölüme gitmenizi sağlayacak sonuçlarla ayrılırsınız.

Üni ESES in yeni fertleri olacaksınız hepiniz Allah yardımcınız olsun
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2010 saat 05:50
Yaklaşık 1200 gencin geleceğini belirleyecek olan sınavın yapılacağı bölgede
gürültü yapıpta onları rahatsız etmeme adına bugün kazma kürek sallamayacağım.
Memleketin yaklaşık 137 üniversitesi var, çalışanların hakedenlerin kazanması dileğiyle..

Thumbs%20Up
# Direnmüdavim....

Yukarı
eses_musty Liste gör
Yazar

mustafa çakır
Yer: eskişehirrrrr
  Alıntı eses_musty Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2010 saat 12:47
bitmek üzere inşallah ii geçmiştir tüm renkdaşlarımın sınavı
şampiyonluğunu görmeye yetmesede nefesim uğrunda ölmeye değersin esesim..
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2010 saat 12:56
Prosüdürü bilmiyorum yanlış bir şey söyleyebilirim.Ama hayatımın en saçma sınavına girdim diyebilirim.Türkçe tamamen paragraftan ibaretti.Paragraf dışında bir tane farklı konu yoktu.Böyle bir ülkenin yapacağı sınav da böyle olur zaten.Her geçen sene "nasıl olur da zorlaştırırız ?" paralosıyla canımıza okumaya devam ediyorlar.

Çok şükür sizden gelecek puana,başarıya ve Üniversiteye ihtiyacım yok.Yukarı katta da yatacak yeriniz yok.

En çok koyansa Denizli'ye gidememem oldu...
Nefer
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2010 saat 13:32
ygs puan hesaplama hakkında bilgisi olan varmı? Veya Doğru olarak hesaplayan bir site
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2010 saat 13:49
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Prosüdürü bilmiyorum yanlış bir şey söyleyebilirim.Ama hayatımın en saçma sınavına girdim diyebilirim.Türkçe tamamen paragraftan ibaretti.Paragraf dışında bir tane farklı konu yoktu.Böyle bir ülkenin yapacağı sınav da böyle olur zaten.Her geçen sene "nasıl olur da zorlaştırırız ?" paralosıyla canımıza okumaya devam ediyorlar.Çok şükür sizden gelecek puana,başarıya ve Üniversiteye ihtiyacım yok.Yukarı katta da yatacak yeriniz yok.En çok koyansa Denizli'ye gidememem oldu...

kaan bır kere şunu syliyim sınav gayet basitti ama pragraf soruları o kadar uzunkı matematıkten 2 soru yapabıldım vaktim yetmedı ama morelını bozma kaan bide bunun rövanşı var:D
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2010 saat 13:57
Oh be sınavımı bitirdim geldim..Tongue
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2010 saat 14:01
Herkese geçmiş olsun umarım rövanşta topu 90'a takarsınız.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2010 saat 14:28

tüm renktaşlarıma geçmiş olsun sınav basitti türkçe soruları uzundu matematik ve fen oldukça kolaydı

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır