eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Bir Öğrenciyi de Sen Deplasmana Götür" Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2009 saat 22:35
ilahi volkan güldürdün beni LOL

listeye 2 kişi olarak yazdım ama "bir renkdaşımız" olarak anılmak isteyen bir arkadaşımızda 20 arkadaşımıza yetecek kadar ücret yollamış ve bunun parça parça kullanılmasını rica etmiştir. ilgi gösteren ve göstereceklere bir kez daha teşekkürler.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
ekundem Liste gör
Yazar

erdal
Yer: Turkey
  Alıntı ekundem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2009 saat 02:53
kampanyayı ilk etaptan beri takip ediyorum. biliyorum öğrencilik zor iş. ancak ben öğrenci olsam- ki zamanında çoook deplasmanlara gittim öğrenci olarak- bana yapılan yardımı kabul etmezdim.
taraftarlık cefa ister özveri ister.. sakın yanlış anlamayın ben beni başka birinin deplasamana götürmesini asla kabullenemezdim
Yukarı
mask26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali sarıkaya
  Alıntı mask26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2009 saat 04:24
öğrenciyken otostopla deplasmana giden arkadaşlarım vardı ama yerdımda bulunan abilere saygılar sunarım...
GURBETİN KIRMIZI ŞİMŞEĞİ
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2009 saat 09:40
Bu kampanyayı başlatanlara ne kadar çok teşekkür etsek az.94-95 sezonunda o zamanki adı 1.lig olan süper lige çıktığımızda artık Afyonlara Buldanlara değilde İnönüye Bursaya deplasmana gideceğiz diye çok sevinmiştim .Ancak 95-96 sezonunda Üniversiteye giriş sınavına hazırlandığım için yüklü miktarda dershane parası ödeyen aileme deplasman masraflarıyla yük olmak istemediğimden ötürü çok istememe rağmen hiç bir deplasmana gidememiştim ve buda beni çok üzmüştü. 

Bu yüzden o günlerde böyle bir destek göremeyen biri olarak bu açılan kampanya benim için ayrı bir anlam taşıyor.İçinde bulunduğumuz ayda bir az yüklü ödemelerim olduğu için bu kampanyaya katılamayacağım ancak Allah izin verirse önümüzdeki aylarda mutlaka benimde ufak tefek katkılarım olacak.

SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2009 saat 12:29
Alıntı yapılan ekundem

kampanyayı ilk etaptan beri takip ediyorum. biliyorum öğrencilik zor iş. ancak ben öğrenci olsam- ki zamanında çoook deplasmanlara gittim öğrenci olarak- bana yapılan yardımı kabul etmezdim.
taraftarlık cefa ister özveri ister.. sakın yanlış anlamayın ben beni başka birinin deplasamana götürmesini asla kabullenemezdim
%1oo katılıyorum. Öğrenciyken Konyaspor' la oynanan bir maça gitmek için  1 hafta çalışmıştım.Wink 
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2009 saat 12:58
Abilerim biz maçlara gitmek için uğraşmıyormuyuz acaba?
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2009 saat 14:40
bizim meslekte şöyle bir olay vardır; ben asistanken bana çok çektirdiler, asistanlarda çeksinler, sürünsün" denir.

tarık ve erdal beylerin mantığı buna benziyor. ben çok çektim, bu çocuklarda çeksin ki zorla deplasman yapmanın kıymetini, tadını bilsinler. nasıl bir düşünce tarzı bu anlayabilmiş değilim Thumbs%20Down

hani biz büyük taraftardık, hani biz Türkiyenin en köklü ve her alanda ilklerini gerçekleştiren taraftar topluluğuyduk. hani biz bir aile idik. eğer bu söylemleri kullanıyorsak şunu bilmemiz gerekir; AİLE içinde sen, ben olmaz. herkes birbirine yardım etmek için koşturur, kimileri az fedakarlık yapar, kimileri çok fedakarlık yapar, kimileri sorunların şurasından tutar, kimileri burasından ve ailenin sorunları, sıkıntıları çözülür gider.

ayrıca çok dikkat ediniz, bu sayfalarda destek vereceğimiz hiç bir öğrencinin adını görmediniz ve görmemelisinizde. ek olarak, kaliteli dediğimiz taraftar profilinin bugüne kadar sürekli bireysel takılmasından dolayı ortalığın rantçı, içkici, çapulcu vb. diye nitelendirdiğimiz insanlara kaldığını da unutmayınız.

o yüzden, geçmişteki anılarda yaşamayı bırakıp, bugünün gençlerine nasıl destek olurum, takımımın, taraftarlarımın adını nasıl daha iyi yerlere taşırım diye düşünmek çok daha rasyonel bir davranış şekli olacaktır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2009 saat 15:08
Öğrencileri,bilinçli ve kültürlü insanları taaraftarlık konusunda elimizden geldiğince olaya dahil edip desteklersek,bilinçlendirirsek profilimiz düzelecektir zamanla.
Yoksa ortalık ipsiz,sapsıza kalacak hepten...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
yormeli_18es Liste gör
Yeni Yazar

MUZAFFER
  Alıntı yormeli_18es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2009 saat 15:17
bende öğrenciyim herinsanın maddi durumu olmuyo deplamana gitmeye o zaman fakirler gidemez mca oluyo
AN VE AN ES ES ARTIK ŞAHLAN DURMAK YOK YOLA DEVAM
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2009 saat 15:36
camia da son zamanlarda güzel gelişmeler olduğuna tanık oluyoruz.aklımda kalanları şöyle bir sıralayayım.
1-BET Bildirisi
2-BandoESES.
3-KoreoESES.
4-Taraftar İftar Yemeği.
5-Öğrencilerimize Deplasman desteği.
6-Deplasmanlara gidilirken Taraftarların bireysel yada seviyeli platformları tercih ederek gitmesi.
7-Deplasman sonraları yağma,talan,kavga haberlerinin minimuma inmesinin gözlenmesi.

bunlar memnuniyetle izlediğimiz gelişmeler.tabii bu duruma kolay gelinmedi.sayfalarca yazıldı,çizildi,gözlenildi ve Taraftar kararını böyle olmasının uygun olduğu yönünde verdi.
klasik bir deyim olsada kullanmak durumundayım.şu andaki durumu en uygun bu cümle ifade ediyor.
"artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak"
zaten gidişat da bunu gösteriyor.
işte bu durum bazılarının işine gelmiyor.mevcudiyetlerinin temeli olan platformun ayaklarının altından kaydığını görüyorlar.bu durum onlarda panik havası yaratıyor.bu olumlu gidişatı nasıl durdurur,maziye döndürürüzün hesapları yapılarak böyle cılız girişimlerden medet umuyorlar.
Camia doğru yoldadır.Yönetimin bunları görerek,gerekli hatta vazifesi olan önlemleri alması durumunda,daha da güzel günleri görmemiz yakındır.  
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır