eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Atilla Koca

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Online Durum: Offline
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:18
RIZA ÇALIMBAY'IN AÇIKLAMALARI
Rıza Hocamızın yaptığı basın toplantısında bu forumda tartışılan ve cevapsız kalan bir çok konu açıklandı.

Öncelikle kaleci Atilla konusu.Rıza Hoca aklımızda Gsli Aykut yoktu,ilgilenmedik aklımızda Kayserili Yusuf(eski kalecimiz) ve Atilla vardı dedi.Atilla'yı tercih sebebi olarakta son 2 sezonda çok forma giymesi ve Yusuf'un 2 senedir kulübeye mahkum olmasını gösterdi.Ayrıca Cengiz Hoca yetiştirdi Atilla'yı benim de eski öğrencim,tanıdığımız sorun yaratmayacak bir arkadaşımız dedi.Sakatlığı  konusunda da önceden geçirdiği sakatlıktan dolayı her zaman bir risk olduğunu ama futbol oynamasına engel olmadığını söyledi.Kaldı ki geçen sene 35 maç yaptığını vurguladı,vurgularken de basına biraz atıfta bulundu aklınızda ne varsa sorun da bir şey kalmasın dedi.1.kalecimiz İvesadır-ki kendisi sapasağlammış-2.kalecimiz Kayacan'dır-3.kalecimiz Atilla'dır dedi.İVesa sakatlanırsa da Atilla kalemizi koruyacak dedi.Sinan'ın kiralanmasının iyi olacağını ve maçlarda oynayıp geri döndüğünde formayı ona vermek istediğini söyledi Rıza Hoca.Bu sene Kayacan'ı kazanacağız dedi.Rıza Hoca alternatif bir stoper alacaklarını,Nadareviç giderse bir de kaliteli stoper alacaklarını,sağa sola ve orta sahanın ortasına özellikle bu mevkiye iyice düşünüp oyuncu alacaklarını,alternatif bir forvet bulurlarsa da forvette alacaklarını söyledi.Orta sahanın ortasına Orhan Hoca ile Bülent Hoca oyuncu izlemeye gitmişler.Biri Macaristan'a biri Brezilya'ya ve bir tane oyuncuyu çok çok çok beğenmişler.Yönetime aldırmaya çalışacağız o oyuncuyu dedi.

Cisse konusunda ise Cisse'nin takımdaki oyunculardan artısı olmadığını ve kontenjanı onunla dolduramayacakalarını söyledi.Poljak'ın %90  bir Yunan kulübüne kiralanacağını,başka kulübe denenmeye gitmediğini,izin aldığını,Lovrek'in kulüp aradığını bu iki oyuncuya da bonservisini almak için bazı kulüplerin başvurduğunu ama rakamların komik olduğunu,Anderson'un kulüple ilişkisinin kesildiğini ve Anderson'un hata yaptığını dile getirdi.Lovrek konusunda gelen sorulara Lovrek benim izlemeyip aldığım tek oyuncudur,takımdaki diğer Hırvatlardan geçmişinden cesaret alarak aldık dedi.Poljak ve Anderson'un ise değerlerine göre bekleneni verdiklerini ama Lovrek'in hayal kırıklığı olduğunu söyledi.

Gençlerden özellikle Veysel Sarı'nın ilk 11i zorlayacağını,Alper'in kadroda duracağını,Tarık'ın Sakarya'dan profesyonelliğe geçirileceğini,Hakan ve Hüseyin'in kiralanacaklarını söyledi.Adem Sarı'dan da faydalanacağız dedi.

Burak Yılmaz konusunda bir çok isim var alınırsa faydalı olur dedi.

Önemli olan kısımlardan derlediğim bunlar.Özellikle yazdım herkes okusun gereksiz tartışmalar olmasın diye

Geçen transfer başlığına yazmıştım bunu,nereden aldın diyenler olmuş,dün akşam kanal 26 verdi basın toplantısını oradan aldım.Basın mensuplarının soruları vardı ama Sakarya gazetesi muhabiri Ali İhsan Sarıçoban piyasada yoktu.O kadar çok eleştireceğine çıksın hocanın yüzüne sorsun soruları,hepsine düzgün bir cevap alacaktır.Çünkü hoca her şeyi bütün netliği ile anlatıyor,kaçamak cevaplar vermiyor,utanılacak bir şeyler yapmadığını bize gösteriyor.Dün duruşunu konuşmasını görünce saygım bir kat daha arttı. 
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:35

Geçen babam ihsanı fırçalamış engin bayriyle ihsan sarıçoban yanına gelmiş yamyam ihsan bi dogru bişey yaz,oda yazarız yazarız demeyle yetinmiş,halil buldu şan şöhret parayı gitmez demi demiş,gitmez demiş:)))Big%20smile 

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
red thunders Liste gör
Yeni Yazar

tufan
  Alıntı red thunders Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:43
sayın gazeteci dün toplantıya gelmemiştir çünkü  hocanın hedefinde menejerler vardı..sayın gazetecininde menejerlerle arası iyi olduğu için ve yan iş kolu olduğu için gelmemesi doğaldır !!!
Yukarı
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
  Alıntı emres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 22:02
Hoşgeldin Atilla KOCA

Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 22:36

Eskişehirspor forması altında çok başarılı yıllar geçirmeni diliyorum.

Sana iftira atanlara,Rıza Hoca'yı töhmet altında bırakmaya çalışan  saygın(!) gazeteci diye nitelendirilen kişiliklere gereken cevabı en iyi şekilde vereceğinden şüphem yok.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ETORAMAN Liste gör
Yazar

ersin
Yer: ANKARA
  Alıntı ETORAMAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 04:37
Arkadaşlar futbolcu kardeşimiz mutLaka başarılı olmak isteyecektir yerel basın doğruda yazsa yanlışda yazsa hiç bir insan başarısızlığı istemez camiaya hayırlı uğurLu olması temennisiyle başarılar atiLLa...
ES-ES
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 09:51
Rıza hocanın kişiliğinden ve beyfendiliğinden şüphem yok ama transferde malesefki başarılı görmüyorum..
zira düşününki siz bir teknikdrektörsünüz ve izlemeden futbolcu alıyorsunuz(lovrek)..
dile kolay neredeyse 2 trilyona...  ve bunun adı sadece hata... maliyetiyse eskişehirspora..
Can cumhur bozacı.. inanıyorumki şurada yazı yazan bir kişi yokturki bu adamı ilk 11 de oynatsın.. poljak ona keza...
ee şimdi bu kadar hatalı transferin ardından elde tuttuğumuz ve gelmeseydi ortalığı ayağa kaldıracğımız yılın en iyi transferi dediğimiz YOULA var... kim getirdi bu adamı eskişehire.. hepimiz biliyoruzki Ceylan çalışkan...
birkez dahi yüzünü görmediğim bu adamın icraatından şüphe duyuracak biri varsa şaşarım...
eğer diyorsaki Oğuzhan faydalı olur Eskişehire, gerçekten faydası olur...
zaten bir gerçek varki ortada iyi yada kötü bir menejerle çalışmak zorundasınız...
ama es-es imin menfaatine çalışan bir adam varken ve yaptığı transferle bunu ispatlamışken  bu adamada çamur atmak pes doğrusu...
valla neyin doğru neyin yanlış olduğunu karıştırır oldum.. gözle görünenede hayır yanlış görüyorsunda diyorlarya pes doğrusu...

Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
  Alıntı caner26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 11:08
eses imize hoşgeldin atilla.başarılar...
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 11:41
Alıntı yapılan turkaslan

Rıza hocanın kişiliğinden ve beyfendiliğinden şüphem yok ama transferde malesefki başarılı görmüyorum..
zira düşününki siz bir teknikdrektörsünüz ve izlemeden futbolcu alıyorsunuz(lovrek)..
dile kolay neredeyse 2 trilyona...  ve bunun adı sadece hata... maliyetiyse eskişehirspora..
Can cumhur bozacı.. inanıyorumki şurada yazı yazan bir kişi yokturki bu adamı ilk 11 de oynatsın.. poljak ona keza...
ee şimdi bu kadar hatalı transferin ardından elde tuttuğumuz ve gelmeseydi ortalığı ayağa kaldıracğımız yılın en iyi transferi dediğimiz YOULA var... kim getirdi bu adamı eskişehire.. hepimiz biliyoruzki Ceylan çalışkan...
birkez dahi yüzünü görmediğim bu adamın icraatından şüphe duyuracak biri varsa şaşarım...
eğer diyorsaki Oğuzhan faydalı olur Eskişehire, gerçekten faydası olur...
zaten bir gerçek varki ortada iyi yada kötü bir menejerle çalışmak zorundasınız...
ama es-es imin menfaatine çalışan bir adam varken ve yaptığı transferle bunu ispatlamışken  bu adamada çamur atmak pes doğrusu...
valla neyin doğru neyin yanlış olduğunu karıştırır oldum.. gözle görünenede hayır yanlış görüyorsunda diyorlarya pes doğrusu... 
Rıza Çalımbay'ın transferde hataları olmuştur ancak hep hataları görüyorsunuz. Rıza Çalımbay bu takımın başında olmasaydı, Ceylan Çalışkan getirebilir miydi Youla'yı? Elbette Rıza Çalımbay'ın hataları olmuştur ancak takımı kümede bırakmayı başarmış Rıza Çalımbay'ı gönderip Nurullah Sağlam'la anlaşacaktı bazıları. Sırf Rıza Çalımbay yetersiz olduğundan mı ya da sırf Rıza Çalımbay'ın transferdeki hataları yüzünden mi? Sanmıyorum.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 13:50
Alıntı yapılan turkaslan

300.000 € dediğiniz youlanın Es-es te yaptıklarıyla ve yapanların sağladığı katkıya bakın, diğer taraftanda 1,000.000€ luk lovrek'le Es-es attılan kazığa bakın... hangi mantaliteyle bunu savunmam pes doğrusu.. lovreği hangi menejerle aldık onuda bilmiyorum ama neyse.. Burada sizin Ceylan çalışkanın aldığı paraya vurgu yaparak gitti gidiyor denerek parasını aldı demeniz okadar tuhafki sanki bedava yaşanıyor bu dünyada..
Önemli olan yanlışı her daim sorgulamak. Peki Youla hiç katkı yapmasaydı bu sene? Youla bu sene katkı yapmış, yapmamış bunu geçelim. Ortada, bedelsiz diye yapılmasına rağmen, bir transferden sonra birilerinin cebine indiği söylenilen bir para var. Rıza Çalımbay Lovrek transferinde hata yapmıştır, kendisi de kabul ediyor. Ne yapalım Rıza Çalımbay'ı şimdi? Sözleşmesini iptal mi edelim? Zaten hatasını kendisi de kabul ediyor.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır