eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
baltraES Liste gör
Deneyimli Yazar

Reco
Yer: EmeK
Online Durum: Offline
  Alıntı baltraES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 09:18
yeneriss ...bilet fiyatlarını ucuz olsun!
ES   ES
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 09:18
Alıntı yapılan TMR 26

Evet sıra geldi Trabzon spor'a Hala Aklımda Trabzon spor başkanının demeci Trabzondaki maçtan sonraki beyanatında (ESKİŞEHİR TARAFTARI ÜZÜLMESİN ONLAR BİZİM RAKİBİMİZ DEĞİL ) Demişti bu küçük görmeyi onlara hatırlatma zamanı geldi hadi ES ES'im şimdi ona bu lafını hatırlatma zamanı Rakip kimmiş görsün

Eskişehir'e geldiklerinde TARAFTAR nasıl olur muş görecekler. Biz 61. dakikayı beklemeyiz kulaklarınızı sağır etmek için ona göre LOL
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
baltraES Liste gör
Deneyimli Yazar

Reco
Yer: EmeK
  Alıntı baltraES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 09:29

şuna dikkat ediyorum neden eskişehirspor yaa eskişehirsporumuz olsa daha iyi olmazmı...sanki başka takımdan bahsediyoruz gibi başlıklardaa.

ES   ES
Yukarı
es es 1973 Liste gör
Yazar

İdris K.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı es es 1973 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 09:36

hamsiler dün maça 5 dakika kala stadyumda espana çalıyorlardı maçtan sonrada üçlü çektirdiler.nasıl olurmuş bu hafta iyi seyredin beceriksizler.

Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 10:05
Sene 95-96 sezonunda sampiyon olamıyacakları kesinleşen sözde kendisini anadolu yıldızı olarak gösteren trabzonspor sırf eskisehirspor u karanlığa gömmek ve kendi adının duyulması için bizi ligten düsürdü.hemde 7 gol atıp utanmadan şotayı gol kralı yapmak için ugrasmıslar.Ve 2008-2009 sezonu ilk mactan önce fedarasyona yürüyüp aglayan  sözde anadolu yıldızı hakemleri baskı altına lıp uyduruktan penaltı verilmeyen kırmızı kartlar hepsini gectim o basın acıklmasını hıc unutmadım.''ESKİSEHİRSPOR TARAFTARI ÜZÜLMESİN CÜNKÜ RAKİBİMİZ DEĞİL'' diye cıkıp acıklama yapan baskanları;
    Şimdi iyi dinleyin ve iyi okuyun bu formu takip eden hamsiler 13 senenin hesabı gün geldı cattı.hemde ATATÜRK stadında sizin sampiyonluk hayalınız ve sampiyonlar ligi hayaliniz son bulacak.gün hesap görme günü sizlere kimin ANADOLU YILDIZI  oldugu  kimin büyük oldugu gösterecegiz.kimse burda kardeslik icin ugrasmasın  kimse bu macın havasını kardesiz ayagına sokmasın.gazetelerde baslık ES ES  trabzona KOL BASTI degil CİFTETELLİ   OYNATTILOLLOL 
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 10:09
1996 Yılını Ben Unutmadım Halil Başkan Sende Unutma; Ligde Kaldık Diye Hani Belki Dostluğunuz Vardır Sadri ŞENER Kıyak Beklemesin Senden...
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 10:14

Bu Maçı Sanki 1 Puanla kaparıs... ama inşallah galibiyet LOL

Yukarı
ESserdarES Liste gör
Yazar

serdar
  Alıntı ESserdarES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 10:29
ben 13 yıldır hep bugünü hayal ettim trabzonspor.başka da söze gerek yok.
alsada bu sevda canımızı
hayatın anlamı SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 10:34
Kolbastımı yoksa ESES mi bastı göstermenin zamanı geldi...yenelim de şampiyonlar ligine gidemesinler inşallah...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 10:36
Alıntı yapılan esesserkan26

o basın acıklmasını hıc unutmadım.''ESKİSEHİRSPOR TARAFTARI ÜZÜLMESİN CÜNKÜ RAKİBİMİZ DEĞİL'' diye cıkıp acıklama yapan baskanları;

ben de bu söze çok kızdım. Bu hafta rakip kimmiş gelsinlerde görelim bakalım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,502 saniyede hazırlanmıştır