eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Facebook'ta Yeni bir Grup(Eskişehirspor Başkanı.!)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 12:33
Alıntı yapılan 026alp

Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan 026alp

bence bu işi en iyi yapabilecek değilde en iyi yapmıs olanların tekrar gelmesi lazım.. isim vermeye gerek yok heralde..
Kimmiş?

biraz gec oldu ama cevaplamam ama yazayım yinede.. baktımki 3 bin küsür msj yazmıssın belliki her konuda söz söyleyebilecek yazabilecek kadar bilgi ve tecrübe sahibisin. ancak anlamadıgım benim yazdıgım yazıda '' bu işi iyi yapmıs '' cümlesinden; eskisehirspor a basarılı bir sekilde yakın zamanda baskanlık yapmıs kişinin kim oldugu sitede bütün üyelere tek tek sorsak aynı ismi söyleyeceklerdir. belki sizin için basarılı olmayabilir onada saygı duyarım, ancak su anda süper ligte olma basarımızın azımsanmayacak payıda kendisine aittir. yok ben hala kimdir bilmiyorum diyorsan; idris nebi hatipoglu.

Şuan bir anket açılsa ve hangisi daha başarılı diye sorulsa, büyük çoğunluk Nebi Hatipoğlu der.Çünkü Halil Ünal yönetimini gördükten sonra oyların çoğu tepki oyudur.Ancak unutulmamalıdır ki Nebi Hatipoğlu kulübün alacaklarına temlik koydurunca burada yazılan tepki yazılarını ve temlik kalkınca tekrar büyük başkan vs... mesajlarını

Şahsi fikrim, her iki yönetiminde tam anlamıyla başarılı olmadığıdır.

Yukarı
026alp Liste gör
Yazar

alp
Yer: Turkey
  Alıntı 026alp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 13:02
her iki yönetimde tam anlamıyla basarılı olmamıstır diyorsunda,ben iki yönetimin birbiriyle kıyaslanmayacak derecede fark oldugunu düşünmekteyim.ayrıca temlik diyorsun,yanlıs hatırlamıyorsam 8 trilyon gibi bir meblağ vardı. eskişehirspora gelen baskanlar arasında belkide hatipoglu kadar cok para harcayan baskan yoktur. ve neden temlik koydurmustur diye düşünürsek sonucta bu adam o parayı hibe etmedi klube. ve baskanlıgı devrettiği kişide eskişehirin önemli iş adamlarından birisi. şimdi temlik koydurdu diye verdiği hizmetleri görmemezlikten gelemeyiz.ve cok iyi hatırlıyorum baskan olmadan önceki acıklamalarında 2 sene sampiyonluk beklemeyin diyebilecek kadar aklı basında ve cesur bir baskandı. halil ünaldan sonra kim gelse kabul görür bu basarısızlıgından dolayı.önemli olan ayakları yere basan maddi gücü iyi olan ve günü kurtarmaya yönelik adımlardan ziyade kalıcı gelirler ve olmazsa olmaz altyapı, tesisleşme, kurumsallaşmada devrim gibi icraatlar yapacak birinin gelmesidir.
BİZİMLE KİMSE BAŞA CIKAMAZ..
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 13:28
Halil Ünal, Nebi Hatipoğlu' nu bırakın aynı kefeye koymayı Hatipoğlu genç yaşına rağmen akıllı, mantıklı, üretken vs.vs. yazacak çok şey varda neyse Ünal, Hatipoğlunun yanından bile geçemez. Hatipoğlu ne demişti, 3 yıllık geldik bu sene lige alışaçağız seneye şampiyon olup geleceğin takımını kuracağız, süper lige çıktığımızda kalıcı olup Avrupa kupalarına oynayacağız demiş ve 3 yıl süre iştemişti. Ne oldu o, bu, şu vs., vs. istemedi. Bizim de istemediğimiz ot dibimizde bitti. Çok şey var ama sadece bir örnek: Hatipoğlu süper lige çıkarsak bu tesislerde yerli ve yabancı topçuları yatıramayız önce tesis dedi ve yaptı. Ünal ise tesislerimiz gayet güzel boya badana yaptıkmı tertemiz olur dedi geçti. Farkı anlamak için alim olmaya gerek yok. Hatipoğlu bu takıma illaki hatarı vardır kabul etmek lazım ama çok faydalı işlerde yapmıştır. Şuan ki yönetimin yalan, dolan ve boş laftan başka yaptığı hiç bir icraat yoktur. Allah kurtarsın bunlardan. Akıllı, dürüst, sözünün eri, şeffat, proje üreten bilinçli insanlar görmek istiyorum bu takımın başında.
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 13:43
Bende bu yönetimin başarısız olduğunu düşünenlerdenim.Evet ilk başlardaki heyacanı ve coşkusu bizleride heyacanlandırmıştı.Fakat o heyacan ve coşku sadece gök gürültüsü
olarak kaldı.İş icraata gelince çeşitli mazeretler türemeye başladı.Şimdi kafasında sezon sonu mazeretlerini hazırlamak ile meşgul.Kimse dert etmesin bu yönetim sezon sonu kendiliğinden bırakacaktır.O yüzden şu son günlerde bu konulara fazla takılmamak gerek.
Şimdi esas olan kritik maçları kazanmaktır.O da birlik beraberlikten geçer.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 16:42
Nebi Hatipoğlu ve Halil Ünal iki zıt insanlar gibi.
Nebi Hatipoğlu mantıklı, çok fazla atmayan, vizyon sahibi, paraları har vurup harman savuran, üretken biri. Fakat mevcut başkanımız Halil Ünal; mantıklı, mantıksız da olsa taraftar yer deyip bol bol sallayan, icraata gelince ortadan kaybolan, verip de gerçekleştiremediği sözleri boyunu aşan bir insan. Ama bu birisinden biri başarılı demek değil. Nebi Hatipoğlu, Halil Ünal'ın yanında kurtarıcı gibi görünse de tek olarak ele alındığında çok da başarılı olmayan bir başkandı.

Umarım ikisinden başka vizyonu çok çok daha geniş, üretken, akıllı, ne yaptığını bilen bir başkan bulunur. Bulunamazsa Nebi Hatipoğlu'nun başkan olması gerekir diye düşünüyorum.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
efsane26es Liste gör
Deneyimli Yazar

MELİH
  Alıntı efsane26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 18:00
Bu yönetin bize karşı yeterince duyarlı değil arkadaşlar.Eğer böyle devam edersek Eskişehiri daha kötü günler beklıcek...Umarım Nihat Çuhadar başkan olur...Eskişehir için en iyisi olsun...
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 18:38
Alıntı yapılan efsane26es

Bu yönetin bize karşı yeterince duyarlı değil arkadaşlar.Eğer böyle devam edersek Eskişehiri daha kötü günler beklıcek...Umarım Nihat Çuhadar başkan olur...Eskişehir için en iyisi olsun...

Onun da Genel kaptan'lığını biliyoruz.Ayrıca maddi açıdan son derece zayıf.En azından sezon başında işi toparlıyacak kadar parası olması lazım.Nihat Abi'yi yakından tanırım,gönlü zengindir ama cebi değil maalesef.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 18:40
Alıntı yapılan esesreha

Halil Ünal, Nebi Hatipoğlu' nu bırakın aynı kefeye koymayı Hatipoğlu genç yaşına rağmen akıllı, mantıklı, üretken vs.vs. yazacak çok şey varda neyse Ünal, Hatipoğlunun yanından bile geçemez. Hatipoğlu ne demişti, 3 yıllık geldik bu sene lige alışaçağız seneye şampiyon olup geleceğin takımını kuracağız, süper lige çıktığımızda kalıcı olup Avrupa kupalarına oynayacağız demiş ve 3 yıl süre iştemişti. Ne oldu o, bu, şu vs., vs. istemedi. Bizim de istemediğimiz ot dibimizde bitti. Çok şey var ama sadece bir örnek: Hatipoğlu süper lige çıkarsak bu tesislerde yerli ve yabancı topçuları yatıramayız önce tesis dedi ve yaptı. Ünal ise tesislerimiz gayet güzel boya badana yaptıkmı tertemiz olur dedi geçti. Farkı anlamak için alim olmaya gerek yok. Hatipoğlu bu takıma illaki hatarı vardır kabul etmek lazım ama çok faydalı işlerde yapmıştır. Şuan ki yönetimin yalan, dolan ve boş laftan başka yaptığı hiç bir icraat yoktur. Allah kurtarsın bunlardan. Akıllı, dürüst, sözünün eri, şeffat, proje üreten bilinçli insanlar görmek istiyorum bu takımın başında.

İkisi de birbirinden kötü.Ama birini tercih etmek zorunda kalıyorsak dediğin gibi Nebi hatipoğlu.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
umur26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: South Africa
  Alıntı umur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 19:17
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan umur26

seçim ne zaman olucak tam olarak?

Muhtemelen haziran gibi kongre kararı alırlar...Almaz devam etmek isterlerse 2010 yılının haziranını beklemek zorundayız...

peki sizce kongre kararı alırlar mı???
Bizim aşkımız mum ışığında göz göze değil,Meşaleler altında omuz omuza...
Yukarı
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
Yer: Antalya
  Alıntı CamuR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 20:21
En kotu gunlerinde yaninda olmamis simdimi akli basina geliyor tabe tv spor programlarinda eses ve taraftarini duydu gordu sonra fikir degistirdi destek olacakmis hiimmm peki eses lig dustu ins.ole birsey olnicaktir hade oldu dielim peki ozamanda kucukkoy inegol maclarina gelip yine bizi destekliyecekmi bence ole birsey yapacagini zannetniyorum iyi gununde belki yaninda oldugunu belli etmek icin gosteris icin geliyordur ama kotu gununde geleceigini hic zannetmiyorum....
bu kisi bize 2.ligdeyken ne bir yardim nede bir deplasman otobus hic bir yardimi olmuyordu bakalim ne olacak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır